Marihuana s mlijekom - savršeno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Bokic kako napravit dobro mlijeko sa travom pliiz

Evo ti tema pa prelistaj. S obzirom da ne uzgajas i nemas vutre na bacanje, bolje ti je srolaj u rizlu to sto imas i uzivaj
Iii pripazi da te ne banuju, i juce si pitala isto u krivoj temi i odgovoreno ti je i prebaceno u drugu temu, ti zajebavas nekog ovde a :D
 
04.01.2019
6
59
13
23
Hahahaha, oprostite zaboravio sam na ovaj forum i sve od ispita. Mlijeko je imalo jako dobar okus lipe ukusne gare, pomjesao sam sa krašom i nakon nekih 45min, sat vremena sam osjetio da sam high. Osjetio sam da je drugacij "High" ili je samo placebo ne znam. Ipak mislim da sam trebao stavit mozda jos bar gram ali sve u svemu isplati se probat.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ovdje sam pročito kako mlijeko nije zdravo. Naravno da kravlje i nije za čovjeka, ali 2 dece nikog ubiti neće. U kupovno treba staviti malo putera kako bi se kanbinoidi bolje vezali za mliječnu masnoću. Kod domaćeg nema potrebe. Ko ipak želi da napravi zdrav napitak bez teže probavljivog kravljeg mlijeka može koristiti kozije. Ja sam zadnji put pravio sa kozijim mlijekom i super je ispalo. Kuhao sam 15tak minuta na blagoj vatrici uz povremeno skidanje sa šporeta. Što se tiče rada meni je super. Djeluje nakon 30-40 minuta i pojačava se u narednih 15 minuta. Čudan je osjećaj jer si naduvan a nisi pušio. Još jedna prednost je ta što rad traje duže, bar u mom slučaju. Mene 3 sata nije popuštalo. A mana što sam potrošio količinu za 3 buksne.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja sam pravio sa trimom stavio sam 2-3 grama. ali netreba kuhat sa trimom uzmete mljeko da provrije i onda usipete u trim poklopite i ostavite 10 min ili vise da se ohladi malo. samo ukus je odvratan, ali ako stavite par kockica cokolade postane ukusno.rad se pojavi nakon 15-45min i veoma je jak s obzirom da je trim u pitanju.traje oko sat vremena.

inace trava kad se konzumira kroz jetru thc se pretvara u nesto drugo tako da je rad drugaciji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0