Marihuana - stepenica u sunovrat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.06.2007
20
0
0
43
Schlomo je napisao(la):
pokrenimo hrvatsku tako :)))) stvarno mi je cudna izjava :)

izjava je takva iz razloga jer je činjenica da oni nisu glupu nego traže put do lake zarade....danas je lakše i brže obogatiti se u politici nego recimo raditi i stvoriti nešto svojim znanjem...znači nek se uhvate posla pa kad iza njih budu rezultati nek se late politike jer onda ćemo (barem ja) možda i povjrovati u njihove plemenite namjere da nam svima bude bolje.....ma u principu ja sam anarhist i ne podnosim nečiju vladavinu, pa ni ne glasam...sve su to manipulacije i po mojem ko hoće nek ih puši i svako ima pravo na svoje mišljenje tako da je glupo uopće raspravljati.....ako su nekome simpatični, ako voli kad se repliciraju ko je kome....to je njegov problem....ja im fore ne pušim, ne pušim čak ni cigarete, jedino kaj pušim je mmmm ma recite slobodno svi zajedno MARIJUANA....i sad kad ste svi izgovorili riječ marijuana ja sam izvršio online manipulaciju....pozdravgreen
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Ma ljudi ne treba se puno osvrtati na njegove izjave jer je on po defaultu politicar i kao takav uvjek zna vjesto govoriti na nacin da izrazi misljenje svoje stranke ,a usput da ne popusi drvlje i kamenje ostalih koji nisu zagovornici liberalnih pristupa drogama.


Tako da je on po meni to jako vjesto izveo,biti ce simpatican mladim konzumentima vutre koji zele dekriminalizaciju , istovremeno nece ga zamrziti protivnici gudre, a po svemu se vidi da se fura na na njegovog prethodnika iz redova socijaldemokrata koji je isto tako znao politicki vjesto govoriti o bilo kojem problemu.

kad o ovoj temi razmisljam odmah se sjetim kampanje za izbore 2000 kad je HDZ imao u Ciboni veliki skup i izadje tadasnji ministar unutarnjih poslova Ivan Penic na za govornicu i prvo sto je rekao aludirajuci na SDP bilo je " samo da znate svi oni sto se zalazu za pusenje , popusiti ce. " naravno poslje toga gromoglasan aplauz , a ja pomislim jebote zivot kako takav coban i primitivac moze biti neki duznosnik.


I te godine je pobijedio SDP al sve je to dzabe jer sam ja opet 2001 isao na sud za posjedovanje sest grama marihuane i sudija konjina me osudi na deset mjeseci zatvora, srecom pa sam pravno potkovan i na drugom stupnju pobijem presudu ali opet dobijem uvjet.


I sada cuvam tu presudu da pokoljenjima pokazem kako su se stvari odvijale u ovoj nasoj borbi protiv vjetrenjaca.
 
politichari neche stat na nashu stranu NIKAD , a mozhda ni tad,

al polako , neka stignu u bivshu nashu droge kojih josh nema , kao crack i crystal meth , pa che onda skuzhit neke stvari kad im ulice budu pune crackheada koji okolo kradu i zicaju , onda che skuzhit da su cilo vrime borili krivu bitku.

al nishta se neche postich dok nashi ljudi (pobornici dekriminalizacije/legalizacije) fino side doma u fotelji i prihvachaju stanje kako jest.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Slazem se s tobom mr.skunk on se ne zeli nikome zamjeriti a s tom malom podrskom za dekrimilizaciju cak i u javnosti ispada simpaticni liberal.

Sarmaister kod nas toga ima ali sta ce to u bivsoj nasoj,istina ne ko na zapadu ali ima?Dileri su skuzili da nema srece od dilanja tih droga kod nas.

Ko kod nas ima para za pusit crack?Pa oni koji ce ih imat i za 50 godina ako budu živi tako da nece nikog morati žicati.

Crystal meth ce kad ga bude bilo u vecim kolicinama biti samo za probati a ne za redovno uzimaje..to je x puta jace od spida(od naseg xxxxxx puta) kome to treba?Kad bi i postigao popularnost bilo bi to kratkotrajno jer bi ga onda zamjenijo kvalitetni amfetamini.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Sarmaister kad govoris o tome cisto me jeza opali od straha, ovi nasi glupani nisu ni svjesni tih opasnosti, stvarno dobro si primjetio , na ulicama velikih gradova po evropi sve je vise zombija sto puse razne sinteticke derivate i pazite ta je pošast toliko opasna da to nitko ne kuzi jer jako je jeftina, puca ludjacki a sto je najgore izaziva ovisnost momentalno.


ali jebiga kad po svemu kaskamo za svijetom pun ***** i kad nas droge sjebu onda ih sve svrstavamo u isti kos , a ne kuze seljacine da vise nije đir peci rakiju po dvoristima nego saditi sto kvalitetniju vutru a zasto ? pa zato sto smo napredni i kad se napijemo pravimo sranja a kad se naduvamo sirimo mir i dobro i boli nas ***** za brige ali opet smo drustveno odgovorni.


Zato predlazem sljepcima koji se bave politikom da malo unaprijed preventiraju neke izgledne pošasti koje ce nas napasti poput skakavaca u Bibliji, a ne da progone nas bezopasne canabinoljupce jer kamo srece da su unaprijed reagirali prije 15 godina ne bi se desila masovna heroinska kuga u devedestima.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Vidite da je frajer to probao na maturalnoj... Vjerojatno je bio nacugan ko deva i onda išo zapalit joint. A jadničak sigurno ga je prevrnulo!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
mr.skunk je napisao(la):
Sarmaister kad govoris o tome cisto me jeza opali od straha, ovi nasi glupani nisu ni svjesni tih opasnosti, stvarno dobro si primjetio , na ulicama velikih gradova po evropi sve je vise zombija sto puse razne sinteticke derivate i pazite ta je pošast toliko opasna da to nitko ne kuzi jer jako je jeftina, puca ludjacki a sto je najgore izaziva ovisnost momentalno.

Nece kod nas biti tako.To da izaziva ovisnost momentalno je laz.Ovisnost je otprilike kao kod heroina a ni on ne izaziva ovisnost momentalno.
Crack-vrlo jak kokain,ne izaziva tako snaznu fizicku ovisnost ali izaziva jaku psihicku ovisnost.Ako diler ne pokusava zajebat mušteriju i podvalit neko sranje 1 gram je skuplji od kokaina a pravo djelovanje traje krace od pola sata,zapravo traje samo dok pušiš.
Ice-u mom gradu je jedan lik umro od toga,stvara ovisnost ali najvise zbog toga sto ide uz tu drogu,to je spid a spid je stimulans i nije nesto sto ce ti dati super efekte ako samo uzmes drogu,tako uz ice ide maratonski sex,party od petka do ponedeljka,osjecaj snage.....Mi smo ljeni narodi ne treba to nama.Cito sam sta su rekli prije par godina nasi narkomani o tim drogama,nitko nije bio fasciniran.Nako tih par tjedana sto su svi bili uplaseni nestalo ice-a i crack-a.Na zapadu su stimulansi a kod nas opijati i tako ce ostati.

A i ako bude tako vidimo kako je na ulicama velikih gradova,u tim zemljama svejedno je jos uvjek snazna borba protiv marihuane koja se i dalje prikazuje opasnom jer vodi tezim drogama i tako kod njih vec 20-tak godina,a vjerovatno i vise.
 
14.06.2007
23
0
0
49
da mislim da je covjek ok samo sto kaze torcida nemoze covjek istrčavat sa izjavama uglavnom ja ga podrzavam a i sve vas podrazavam samo napred bice jednog dana nesto
 
13.06.2007
2
0
1
Pozdrav svima! Moj prvi post.. wheee :sun2:

Nego da predjem na stvar.. Prvo, slao sam upit SDPu preko njihovog sajta sto u vezi dekriminalizacije. Pitao sam ih dali bi dekriminalizirali marihuanu kad bi dosli na vlast i do koje mjere bi ju dekriminalizirali...

Odgovor je bio : "Stav SDP-a o dekriminalizaciji je poznat od prije.. Predsjednik SDP-a je nedavno na chatu portala index.hr rekao da je za dekriminalizaciju minimalnih kolicina za osobne potrebe, ali da je ujedno i za strogu kontrolu."

Ok.. svi znamo sta je SDP napravio prije po pitanju dekriminalizacije kad je isto bila spika kao treba glasat za Rachana, on ce legelizirat.. Ma oce :2flip: , nema nista od toga sve mi se cini. Mislio sam glasat za SDP jel su mi se oni cine prvi koji bi to napravili u HR, ali ljudi su tu previse neobrazovani i neuki sto se tice marihuane, imaju predrasude u vezi toga i one koji puse, smatraju smecem najvecim! :eek:hno:

Najjace mi je kad cujem od politicara kako je marihuana uvodna droga i kako neki koji probaju marihuanu predju na teze droge. Mislim kakve spikice shilje maloumne, to je omalovazavanje javnosti, a veliki dio javnosti i politicara koji zbilja vjeruju u takvu glupost su idioti najveci. Jaki im je taj argument kako je marihuana uvodna droga, nema sta, a ironija je u tome da su upravo ti politicari koji se vjesto sluze takvim maloumnim argumentima stvorili takvu situaciju i pretvorili marihuanu u takozvanu "uvodnu drogu", zato sto oni nastavljaju sa prohibicijom i gradjani moraju kupovat travu "na crno" od dilera koji ce vas nagovarati i nuditi vam da probate tesku drogu, dok kad bi bilo legalno i kad bi mogli kupiti marihuanu kao cigarete na kiosku ili u kafu, vam prodavach sigurno nece ponudit heroin i neznam ja sta. Da malo razmishljaju svojom glavom i donose zakljucke razmisljajuci svojom glavom, nebi iznosili tako maloumne izjave i sljepo kopirali i slusali sta ostali maloumni politicari pricaju.

Nece doci do dekriminalizacije marihuane skroz dok sve stare maloumne prdare koji su stalno u saboru i na vlasti ne odu u tri P.M.

Jel vi mislite da politicari zbilja nece legalizirat marihuanu jel je ona stetna? Pa stetniji su sirovi krumpiri sto svi imamo u kuci ( pojedite 10 sirovih krumpira i vidit ce te kako ce te se otrovat, nece vas nitko spasit ). Ja mislim da netko ima JAKO PUNO koristi od toga sto marihuana nije legalna i da puni svoj djep umjesto da se puni drzavna blagajna. Farmaceutske kompanije takodjer imaju jako puno koristi od toga jel oni ne mogu intelektualno zastiti biljku, ali mogu zastitit lijekove koj imaju slican medicinski ucinak kao marihuana.

Skroz dok se sami ne organiziramo i ne osnujemo politicku stranku kao sto ima u Engleskoj koji se zalazu za legalizaciju, od legalizacije nece biti nista!

I na kraju, ja zbilja ne znam sad za koga da glasam.. Ima netko kakav prijedlog !?
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ajmo napraviti nekakvo rangiranje stranaka.

Vjerojatno većina ne glasa za ovu ili onu stranku samo na temelju jednog stava. Zato mislim da bi bilo dobro da ocijenimo svaku stranku na temelju nekih parametara pa da ljudi koje zanima ovo pitanje mogu dodati plusić ili minusić pojedinoj stranci.

Prvo treba utvrditi parametre i bodove koje oni nose. Zatim treba poslati upitnik na sve stranke i na kraju na legalizacija.org objaviti rezultate.

Recimo kako bi bodovao stranku:
- podržava dekriminalizaciju +2
- podržava legalizaciju + 3
- podržava uzgoj za osobne potrebe +1
- ne podržava legalizaciju - 1
- podržava gateway teoriju -1
- javno isticanje podrške +1
- predložila amandman za dekriminalizaciju +2
- podržao amandman za dekrim +1
- glasao protiv amandmana -1
- poredložio amandman za kriminalizaciju/oštrije sankcije -2

U osnovi što bi idealna stranka trebala napraviti da dobije naklonost vutroljubaca. Govorimo o idealnom slučaju a ne o čistoj političkoj pragmi i što politička stranka nebi smjela napraviti?

Dakle treba sastaviti jedan nepristrani upitnik/pismo i poslati ih svima na mail.
Nakon toga bi cijelu stvar mogli poslati i novinarima da možda naprave kakav članak eventualno.
 
16.06.2007
2
0
0
35
slažem se da ima budala koji ne znaju granice i izgube se u prepušavannju jer ne znaju, blesani, kako uživati u marihuani jer napušiti se do granice iznemoglosti uma i tijela nije uživanje nego ubijanje čari marihuane... pa onda pređu na teže droge i tako dalje što ne podupirem. svi ciljaju na prelazak s lakšeg na teže.onda krenimo od cigareta i alkohola. toliko o držVI KOJA SE BORI PROTIV DROGE I KRIMINALA A PODUPIRU ONE NAJJAČE I NAJMOČNIJE TROVAČE. :eek:hno:
Milanović mi djeluje ko seronja i neću glasovat za njih jer su nesposobni lopovi kao i sve ove godine. ne kažem da komunizam u jednu ruku nije bio dobar ali u demokraciji je nespojivo biti i komunist i demokrat i pravaš s tim još i nesposoban kao što oni jesu,toliko o sdp - u...
 
15.06.2007
20
0
0
43
svi oni jesu seronje ne samo da djeluju tako.....pa ljudi mislim da je apsurd glasati za stranku u čijem programu, i to jedva vidljivo, se spominje nekakva dekriminalizacija ili slično...ja svoj glas nedam nikome jer čisto sumnjam da mi neka vlast može promjeniti drastično život na bolje...mogu jedino SAM bez obzira čije guze grijale fotelje.... a kaj se njihovih zakona tiče.....mogu mi po dvoja pluća, jer ja duvam i dalje ću duvat u milini doma svoga........i kumovoga.......pozdrav kume Marino.....e da.....a i kakvo rangiranje stranaka....alo??????možemo ih rangirati jedino na top listu nadrealistu.....
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Mala informacija za one koji neznaju, jedna od bitnih stvari demokratskog sustava;

neglasanje = glasanje za onog sa najviše glasova
 
15.06.2007
20
0
0
43
malo veća informacija za one koji neznaju

potpuno je nebitno stari ili novi jer pred oltarom ostaju neostvareni snovi

no glas, no religija......samo vjera u sebe i poneku drugu stvar

peace
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
ajde kad već koristimo frazice onda ću i ja baciti jednu:

lošu vlast biraju oni koji za izbore ostanu kod kuće

sve što tiranin treba je da ljudi dobre savijesti ostanu njemi - izgleda da je ovo pogotovo uspjelo sudeći po porukama na forumu
 
15.06.2007
20
0
0
43
kaj se tiče frazica, ja sam uvijek za...samo nek budu iz vlastitog uma a ne citati nekih velikih i poznatih frazoklepaca....pozz
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
ja mislim da je jedina prepreka tome da marihuana postane legalna strah vlade i ostalih ljudi da ce ljudi preci na nesta jace ... tako da ukoliko takav ostane pogled nasih vodecih ljudi nemoramo se nadati skoroj legalizaciji za osobnu upotrebu(nazalost)
:(
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
jedino što je bitno je politička snaga.

Što mislite zašto penzioneri imaju sve silne hrpe povlastica, olakšica ... mislite da je to zbog humanosti?

Penzioneri pokretni nepokretni na samrti ili u toplicama će u 8.01 biti na biralištima. To znam jer sam bio promatrač.

nema tog vremena koje će zaustaviti penzionera da glasa.

a sad si pročitajte postove odozgo i probajte se upitati zašto smo u situaciji u kojoj jesmo.

valjda kad 90% ovog foruma završi u zatvoru će se neko sjetiti da bi mogli i izaći na izbore i izboriti se jer politika ne daje ništa for free