Marihuana - stepenica u sunovrat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.06.2007
20
0
0
43
ma nikom ljepše nego penzićima....jedva čekam penziju da kupim vikendicu na recimo braču i uživam sa 3500 kn mjesečno.......Os..nadopuna na post ispred.....ma koji otoci.....sve budu prodali hehe Tih
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
nebih ja bas jedva cekao penziju tko onda obraca pozornost na tebe...samo si visak i na teret drugima..a penzici kao penzici nemogu izboriti nista pa cak ni povecanje penzija a kamoli nesta drugo, sve ostaje na nama mladima ali sto nam i to vrijedi kad ni s tim da je sve na nama nemozemo izboriti gotovo nista, pa se ni netreba pitati kako ce bit kasnije kad ostarimo i nebudemo vise u stanju zauzimat se za same sebe, sam se treba nadat da ce nas netko zamijeniti u ovome sto mi radimo sada, ako su nizozemci uspijeli...nevidim zasto i mi nebi (ali sada sam cuo da i u nizozemskoj nesta zabranjuju pusenje sada neznam dal je to opca zabrana ili sam na nekim mjestima...steta).
sve dok mi imamo ovakvu zatvorenu vladu koja gleda samo na sebe mozemo zaboraviti bilo sto u vezi legalizacije...ili bar priblizavanja tome...mozemo se samo nadat da ce se stajalista nase vlade uskoro promijeniti na bolje za nas(u sto cisto sumnjam).
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
edit: Kobaja: Baci pogled na pravilnik

a brate promjenit će se kad neko od ovih ljudi bude u saboru...i onda će te svejedno pljuvat i po njima kako ne mogu ništa napravit,a njihov odnos je 150:2 glasa
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
je da imas pravo ali dok reko VECINA ne bude ovakvih kao sto smo mi ili bar nama slicnih koji ne gledaju na stvari tako zatvoreno nego sire pogled na nesta druo osim na ono sto njima odgovara tada ce se stvari pocet mijenjat i doci ce bolje vrijeme za nas i promijene, daj boze da do toga dode da vise nemoramo pljuvat mi po njima ali uvijek ce se naci netko kome ce nesta smetati...poput ljudi koji se boje promijena i tako ce to ici u nedogled, nikada svi zadovoljni...:)
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
boli me k... za politiku, već sam se davno pomirio da kod nas legalizacije bude za nekih 50-ak god, ako i tada...
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
šteta. mislim da baš zato i neće legalizacija na naša vrata. Zvuči otrcano ali ako se za legalizaciju neće boriti nezini pobornici onda neće nitko
 
24.09.2007
2
0
0
34
Evo jedan citat iz novina ZG NEWS:

''Saborski sukob oko lakih droga

Pobijedi li SDP na izborima, moglo bi doci do dekriminalizacije konzumenata lakih droga. Pritom bi se povecale kazne dilerima, ali ne bi kazneno odgovarali tinejdzeri kod kojih bi se pronasla manja kolicina marihuane. Iako HDZ kritizira dekriminalizaciju, ovakve regule bile su na snazi do 1997.''

To znaci da cemo svi ovdje (iz Hrvatske) glasat za SDP!
 
25.10.2006
2
0
0
Psynthax je napisao(la):
Pozdrav svima! Moj prvi post.. wheee :sun2:

Nego da predjem na stvar.. Prvo, slao sam upit SDPu preko njihovog sajta sto u vezi dekriminalizacije. Pitao sam ih dali bi dekriminalizirali marihuanu kad bi dosli na vlast i do koje mjere bi ju dekriminalizirali...

Odgovor je bio : "Stav SDP-a o dekriminalizaciji je poznat od prije.. Predsjednik SDP-a je nedavno na chatu portala index.hr rekao da je za dekriminalizaciju minimalnih kolicina za osobne potrebe, ali da je ujedno i za strogu kontrolu."

Ok.. svi znamo sta je SDP napravio prije po pitanju dekriminalizacije kad je isto bila spika kao treba glasat za Rachana, on ce legelizirat.. Ma oce :2flip: , nema nista od toga sve mi se cini. Mislio sam glasat za SDP jel su mi se oni cine prvi koji bi to napravili u HR, ali ljudi su tu previse neobrazovani i neuki sto se tice marihuane, imaju predrasude u vezi toga i one koji puse, smatraju smecem najvecim! :eek:hno:

Najjace mi je kad cujem od politicara kako je marihuana uvodna droga i kako neki koji probaju marihuanu predju na teze droge. Mislim kakve spikice shilje maloumne, to je omalovazavanje javnosti, a veliki dio javnosti i politicara koji zbilja vjeruju u takvu glupost su idioti najveci. Jaki im je taj argument kako je marihuana uvodna droga, nema sta, a ironija je u tome da su upravo ti politicari koji se vjesto sluze takvim maloumnim argumentima stvorili takvu situaciju i pretvorili marihuanu u takozvanu "uvodnu drogu", zato sto oni nastavljaju sa prohibicijom i gradjani moraju kupovat travu "na crno" od dilera koji ce vas nagovarati i nuditi vam da probate tesku drogu, dok kad bi bilo legalno i kad bi mogli kupiti marihuanu kao cigarete na kiosku ili u kafu, vam prodavach sigurno nece ponudit heroin i neznam ja sta. Da malo razmishljaju svojom glavom i donose zakljucke razmisljajuci svojom glavom, nebi iznosili tako maloumne izjave i sljepo kopirali i slusali sta ostali maloumni politicari pricaju.

Nece doci do dekriminalizacije marihuane skroz dok sve stare maloumne prdare koji su stalno u saboru i na vlasti ne odu u tri P.M.

Jel vi mislite da politicari zbilja nece legalizirat marihuanu jel je ona stetna? Pa stetniji su sirovi krumpiri sto svi imamo u kuci ( pojedite 10 sirovih krumpira i vidit ce te kako ce te se otrovat, nece vas nitko spasit ). Ja mislim da netko ima JAKO PUNO koristi od toga sto marihuana nije legalna i da puni svoj djep umjesto da se puni drzavna blagajna. Farmaceutske kompanije takodjer imaju jako puno koristi od toga jel oni ne mogu intelektualno zastiti biljku, ali mogu zastitit lijekove koj imaju slican medicinski ucinak kao marihuana.

Skroz dok se sami ne organiziramo i ne osnujemo politicku stranku kao sto ima u Engleskoj koji se zalazu za legalizaciju, od legalizacije nece biti nista!

I na kraju, ja zbilja ne znam sad za koga da glasam.. Ima netko kakav prijedlog !?




Pa mislim stvarno, treba glasati za Milanovića, nemoj biti derpe, SDP....
Pa mislim laky zar se tako pise o racanu, sunce li ti ***** zarko, kako je sara....
pa ti razmislja ko sam
 
25.10.2006
2
0
0
makaveli kontam da se znamo, ali nije to vazno, daj ti meni reci kako je stanje kod tebe..... jel ima sta ovo ono ali da nije neka indra, jel mi se vise gadi. Ajde pa se javi ili sto vec....
DGO, pozzzzz