Marihuana u rakiji - recept....vase iskustvo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
Šaman Šandor;41546 je napisao(la):
A mislim da to baš i nebi bilo dobro jer se od rakije kad se pije baš razbije tak da bi ovo još pojačalo učinak i drito hitna pomoć ili obližnji kanal ili neki ekvivalent toga
Bilo bi dobro hrpu dima ali baš hrpu i to vrhova natopiti i ostaviti i onda da ti je dovoljna jedna čašica i bude ko da si 1-2 spalio to bi bilo fino ali bi imalo vjerojatno izrazito odvratan okus

ma joj, mislim da su to nebuloze...
ak pijes rakiju nemres cuclat jednu casicu,
ak pusis neces popusit jedan joint...

to je kombinacija koja ne ide zajedno.
ili se obli rakije
ili se zabi trave.

mislim, mozes i malo rakijice popit za aperitiv da ne dere grlo
i onda koji joint..
ne bi ja topic THC u rakiji..
thanks but no thanks

bilo koja druga je ne isplativa -
em ces izrigat rakiju
em ces bit u tripu na povracanju
gubis di pogledas..
 
13.09.2005
39
2
0
40
Evo ovako; radio je takvu rakiju moj pajdo više puta i to na ovaj način:
lišće od trimanja i manje hedove (ko ima) treba potopit u litru rakije do vrha i ostavit da stoji. E sad, tu je jedna caka a to je da marihuana nesmije pre dugo ostati u rakiji jel poprimi pre jak miris/okus; znači ostavimo ganju oko mjesec/mjesec i pol, nakon toga procjedimo rakiju!
Rakija sada ima intenzivniju aromu a da bi je malo poboljšali otopimo oko 300 grama meda!
Tek sad je to gotov proizvod!
Ovakvo napravljenu travaricu probali su (a da nisu znali) i ljudi koji ne puše ganju (rečeno im je da je to domaći pelin), i nakon pola čuke i dvije popijene štample smijuckali su se onako pravo napušeno, krvavih očiju! :D
pozz
 
13.11.2007
2
0
0
52
Pozdrav svima,posto sam novi na forumu :respect:
Ovu varijantu o kojoj pisete nisam probao,ali mi je drugar pricao da je .....LoL:icon_smile:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
cheavey je napisao(la):
Pozdrav svima,posto sam novi na forumu :respect:
Ovu varijantu o kojoj pisete nisam probao,ali mi je drugar pricao da je .....LoL:icon_smile:
Pa dobrodošao u naš mali "nasmijani" svijet :icon_lol:

:signs046:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.