Marihuana u trudnoći

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.02.2017
0
0
1
30
U posljednje vrijeme pokusavam naci procitati dosta o ucinku marihuane u trudnoci ali bezuspjesno..Radi se o tome da sam dugogodisnji pusac i da sam takoder neko vrijeme u trudnoci pusila (ne pretjerano vrlo male kolicine) ali eto kako je vrijeme odmaklo neke muke se javile jer sam morala prestati naravno a onda se pojavilo to pitanje sta ako i kako bi moglo utjecati na razvoj...Citala sam od Am. istrazivanja di su to upakirali skupa s heroinom do onih s Jamajke di je sve divno i bajno al opet ne bi se povodila za tim...Ne zelim sad tu neke osude nisam se radi toga prikljucila cisto informativno me zanimaju misljenja drugih ili mozda osobna iskustva ako ih tko ima...Unaprijed hvala
 
09.02.2017
0
0
1
30
nisam to ni vidila...hvala :)

otvorila sam temu jer me zanima sadasnjost nekako sve te teme su 10god stare.
:whato::
 
Poslednja izmena od urednika:
02.04.2015
61
81
18
thc, dim i ostale supstance imaju djelovanje na tijelo danas kao što su imali i u prošlosti, tu se ništa nije promijenilo.. ;) tu imaš dosta iskustava ljudi koji su i konzumirali, i čitali o tome... a jedna od tema je do prije par mjeseci bila aktivna... ako ti ne pomaže, više informacija od ovoga što imaš tamo nećeš pronaći ovdje...
 
09.02.2017
0
0
1
30
hahah nisam htjela reci da se nesto promijenilo samo sam pomislila da ce na novoj temi mozda biti novih ljudi,kuzis..s forumima sam doslovno na vi ,svakako pomogao si s tim linkovima naci ce se nesto za procitati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.