Marihuana, zakon, policija i Vi u Republici Hrvatskoj !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.04.2013
28
58
0
37
eee a jel neko zna mozda,dal se i ovaj sait prati? kapiram da da,ima sigurno murije ovde koja je ulogovana pod ko zna kojim nikom i samo skuplja info...a kapiram da ako isprate sve ove teme a pogotovo teme o dnevnicima uzgoja.... imaju dosta toga crno na belo...ciste iskaze...ja se vec mesec dana premisljam dal uopste da postavim nesto na temu licnog iskustva....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: josipalisac

josipalisac

Aktivan Član
16.03.2013
169
348
63
44
Rio de Jeneiro
wisteria je napisao(la):
eee a jel neko zna mozda,dal se i ovaj sait prati? kapiram da da,ima sigurno murije ovde koja je ulogovana pod ko zna kojim nikom i samo skuplja info...a kapiram da ako isprate sve ove teme a pogotovo teme o dnevnicima uzgoja.... imaju dosta toga crno na belo...ciste iskaze...ja se vec mesec dana premisljam dal uopste da postavim nesto na temu licnog iskustva....
to se i ja pitam vise puta, ali ako dosad nitko nije pao valjda nebi trebao bit straha...
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Pa.naravno.da ih ima, neki vjerojatno I sade hehehe... ali ovo je doslovno rekla -kazala materijal.na sudu.. ako uz biljku nema tebe na slici nema.ni pktencijalnog naloga za.danje istrazivanje a kamoli nesto gore..
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
34
Svaka cast na temi.Mozda je malo zastarila ali svakako vrijedi procitati.

Imam X primjera kako su ljudi oko mene padali bas radi tog "furanja" i "pricanja po fejsu".

Evo jedan primjer:
Diler mi je pao prije 2-3 mjeseca zbog lika (u daljem tekstu debil) koji je isto kao i ja kupovao od tog dilera.Naime,debil je zasadio nekoliko biljki i slike objavljivao na fejsu.
Kao i svaki normalan covjek,diler se udaljio od njega i prestao raditi sa njim zbog ofire.
Sljedeca scena:"Murija upada u 5 ujutro debilu u kucu i nalazi mu biljke,a ovaj kao u pjesmi zabranjenog pusenja propjeva poslije 2 samara i rece muriji sve sto zna o raji,pa i tog samog dilera je ocinkao".
Eto konkretan primjer nepromisljenosti pojedinaca i kako oni sami mogu uticati na okolinu i na nas same (ako ne direktno,onda indirektno kao u navedenom slucaju).
Trenutno je taj debil na slobodi ili mislim da je uvjetno pusten,ali nebitno.Uglavnom sada ne smije u grad da izadje jer ga ceka pola dilerove rodbine i pola ljudi sto su uzimali od dilera,ukljucujuci i mene.

Mislim da je najbolje sutiti ili ipak imati barem jednu osobu od povjerenja pri uzgajanju i konzumiranju vuve,jer pomoc je uvjek dobrodosla.

I na kraju da ukradem ovaj potpis sa prvog posta...

"Sutnja je zlato" i NEMOJ CINKATI
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
josipalisac je napisao(la):
to se i ja pitam vise puta, ali ako dosad nitko nije pao valjda nebi trebao bit straha...

Ne verujem da bi oni hapsili jednog po jednog...Da tako rade culo bi se da je neko pao zbog foruma i onda bi se svi poplasili i sklonili sve dokaze sto iz boksova sto slike sa kompa... Kad bi hapsili to bi bilo u jednom danu i pohapsili bi sve cije informacije znaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pocetnicki

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Evo da budem iskren, bezobzira koliko god da sadim za sebe jedva nekako da ne kupujem, svejedno me je strah., Mada nisam kaznjavan unazad 5 god i tako planiram i da ostane.

Klosarenje nista, poso kuca, pa valjda bude ok. :) ipak ne treba izazivati pravosudne organe niti privlaciti pozornost na sebe.

Dakle bez obzira na dekriminalizaciju, opet manji dileri ce padati kao i uvijek, nespretni ljudi koji ne paze itd...

mene i da USKOK slusa nema sta cuti jer se NE BOJIM i kriminal ne radim!
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
kaj ima kakve veze jel policija prati site ako vam vidi avatar? dali ste stranici davali ikakve osobne podatke, ne prema tome sud vam nemože ništa a i da može imaju slike i iskaz, zato se kaže da pusio sam i evo presto jučer, ako ne nadju nešto trave kod vas policija vam nemože ništa, stvar je u posjedovanju a ne korištenju, komplicirano ali jbg kaj nije kod nas komplicirano....
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
mislim da se varas stari! imam 2 poznata slucaja da bez iceg te mogu osudit,odnosno samo na izjavu bez da su nasli išta lik je gulio 7mj. pa si razmisli ponovno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Treba pazit, nije zezancija... izbjegavat gluposti poput brbljanja i to je to...kad skuze gotovo je...cemu punit dosje bzvz...
A nekad jednostavno nemas srece sto je drugi par cipela :p