marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.04.2017
8
1
3
30
Pozzz imam jedan problem imam nekakve sjemenke kao da je skank tako sam ih kao nabavio,,i drzao sam ih par dana u vodi na svjetlu i u toplom,,aal zanima me zasto jos nepusta klicu..hvala
 
23.04.2017
8
1
3
30
Ali ove jos nisu posadite u zemlju u vodi su na toplome da puste klicu ali jos nema nista nezz u cemu je problem
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Mozda, ali mozda, korenu je ili ti klici, lepse da bude unutar semenke a ne da izviri na svetlost dana :whato::

A od koje kompanije si kupio te semenke "skanka"?

Ako smatras da si sve lepo odradio, prijavi kompaniji mozda dobijes nove hehe
 
23.04.2017
8
1
3
30
Nisu preko kompanije uzete nego na crnom tržištu hehe...Al stvarno nezz u cemu je problem sve dobro odradjeno
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Pisi kuci propalo. Ko zna odakle su te menke i da li su zrele.
Naruci sa bijelog trzista, dobijes lijepo racun i sve, pa onda ispocetka ;) Do tada baci oko na vodice kako klijati i to sve. Imas vremena.
I nemoj nazivati skunk nesto sto nije skunk.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and -BäR-

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Dobrodosao na forum..:wave:
Zasto ih drzis na svjetlu? Vidis netko ko ti je dao "savjet" u vezi growanja nema pojma..
Prvo- procitaj pravilnik,malo se upoznaj s forumom,temama, uzgojem..onda stavi sjemenke na klijanje ;)
Vidim upao si i covjeku na dnevnik s istim pitanjem. hjoj hjoj
Sjemenke stavljas u vodu dok ne potonu,ostavis ih jos malo tako, pa u vlazni (ne natopljeni) ubrus, ili,kao ja i mnogi, odmah u zemlju nakon što potonu pa drzis zemlju blago navlazenu.
Ne drzi se na svjetlu.Ne drzi se niti 4 dana u vodi...Imas temu klijanje..ako zelis nekaj posteno uzgojiti drzi se foruma i citaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.