marketing AT vutra DOT org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Moram se požaliti. Nisu baš najuèinkovitiji. Odgovor èekam veæ 3 dana i èini mi se da nisu baš najzainteresiraniji. :(

edit: antispam...
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ma dogovarao sam se ja sa Slo-Erom. trebo mi je neš nabavit pa mi se sad ne javlja a meni to treba što prije... :roll:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Potrebno je samo malo strpljenja jer se upravo obradjuju ponude.Trazi se dobar kvalitet i dobra cena.Nadamo se da ce u najskorije vreme sve biti na svom mestu.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
prvo su bile led diode pa je bila kombinacija 150w,pa je na kraju ispala kombinacija cool tube i sistem :twisted:
ako se nedelja broji tri dana -opnda se nisma javljao tri dana!!!!!!!!!!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pogledah sad mailove subota,nedelja!!!!!

inaèer je ovo poèetak i nije problem naèi,veè to naplatiti tako-da bude vuk sit a koza cela
što se tièe nezainteresiranosti-14 poruka,mailova si imao odpisanih..

radi se na tome,da se to avtomatizira i pojednostavi,ali prvo treba organizirati.A cilj nam je naci sto jeftinije a kvalitetnije..Najveèi problemi su naplaèivanje ali i to se sredjuje...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Izvinite sto smaram... ali moram da pitam...
Kako to marketing? Prodavacete nesto ili marketing u smislu reklamiranje?

Pod pretpostavkom da prodajete...
Kod mene u gradu nema nigde grow-lux HPS, tako da sam mislio da narucim nekako preko neta ali je postarina prevelika iz inostranstva...
Bilo bi ql da narucim od vutra.org i ne platim toliko postarinu i doprinesem celoj organizaciji...
Pojasnite mi inace sam sav :shock: :shock: :shock: