LED Mars Hydro TS2000, Auto Og K, Auto Critical i CBD stress killer 1st Grow

Hesi Hempatia Seedstockers Organics Nutrients Herbies Headshop

sone1

Coco Chanel
14.12.2019
294
1.298
143
Ovo je extra :eek: svaka cast za prvi grow :) bice to debelo masno, dok su sada tako brkate ;) sretno dalje :thumb:
PS ove sto ostanu krace ako mozes postaviti nesto ispod, pa bar tako malo nadoknadis visinu, ako ne uspes da ukrotis duze grane ;)

• Sviđa mi se
Reactions: Alien OG and Iff

Iff

28.07.2021
81
187
33
Pozdrav ekipa..
Ovak dosla mi je Activ Vera od Biobizza...
Pitanjce..da li sad da samo dodam to na cijeli mix ili izbacim Plantellu?
I da dosao mi je mikroskop..znaci minijaturan ko upaljac..bas tak mini nisam ocekivala al ajd.
Bas se tesko s njim snalazim..ono sto sam uspijela vidjet je da su jos uvijek prozirni..mozda sam na jednom vidjela malo mlijecnih.
A najbitnije..dosao je odvlazivac..vec je u pogonu.
Iako vlaga je pred zaljevanje ok..52%.
Al cim zalijem kaos.
Znaci nikad vise platnene potove.
Box u sobi sa centralnim..plus imam grijalicu na plinsku bocu za dogrijavanje..a ja trebam odvlazivac...

• Sviđa mi se
Reactions: Alien OG and Grona

Alien OG

A Bear in the Land of Bulls
Poznanik Foruma
13.09.2019
912
4.762
163
Rokaj ili plantelu ili biobizz.
Sto se tice vlage, postoji vjerovatnost da ti je karbonski pokupio vlagu dok si ga palila i gasila, jer karbonski moze podnjeti samo 60-70% vlage a kod tebe je to bilo puno vise. Ako je pokupio vlagu onda ce biti tezak od te vlage kad ga uzmes u ruke i zbog toga nece dobro raditi, ako je to slucaj onda imas dvije opcije, zamjeniti aktivni ugljen ili ga pokusati osposobiti, evo kako.
https://www.vutra.org/threads/miris-biljke.725/post-692345

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.188
14.664
398
Plantela vrt i acti vera su različite stvari, ja bih za sad zadržao plantelu u kombinaciji, bar još nekoliko zaljevanja.

Infinity

Aktivan Član
21.03.2019
1.234
6.473
258
@Pantagan koliko često se može dodavat plantela vrt, i koja je tvoja doza na litar vode? Tvoj osvrt kako je koristiš:)
Sorry na spamu, ovdje se piše o tome, pa reko da i ja šta priupitam, a vjerujem da će i tebi @Iff poslužit:respect:

• Sviđa mi se
Reactions: Palma

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.188
14.664
398
Može se dodavati i svako zaljevanje, u tom slučaju se može smanjiti doza na pola. Plantela vrt nije gnojivo nego mikrobiološki dodatak za zemlju koju obogati mikroorganizmima. Na to posebno treba paziti kod bio gnojiva jer o tom životu u zemlji ovisi dostupnost hrane za biljku i nije potrebno pratiti pH zemlje.

• Sviđa mi se
Reactions: Infinity and kipo