Mars II 400, Auto Sour Diesel, Supertopiranje (by Cili)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
Evo, za kraj smoke report... ostalo je 120g suvog :) 4 skoro prepune tegle.. racunajuci da je to bila jedna biljka, 22L saksija, 200w realnih LED-a, ja sam prezadovoljan.
Tu se ne racuna jedno 10+ g koje sam sasekao u toku samog rasta i cvetanja :)

20160926_095237.jpg

Ukus je cudan, pa ne znam kako tacno da opisem. Da, ima tog kiselkastog smeka, ali nije cak ni toliko kiselo, meni je npr kiseliji bio "Critical 2.0". Ukusno je za pusiti, jedan od najlepsih strainova koji sam pusio, ali sam ukus nije najlepsi. Ono sto je meni najlepse jeste da dosta podigne i lupi u 'glavu', pa se pravi potencijal ovog straina (bar ono sto sam ja doziveo) vidi u nekim 'akcijama' (u smislu, setnja gradom, izlazak na ulice, ili cak i u grad uvece da se izadje, nije lose). Hocu reci, ne vezuje za kauc i mozes da funkciones cak na poslu :>

Sve u svemu, prezadovoljan sam, imam sad da mirujem sa ovim teglama...

Moze lock teme, a za kraj hvala jos jendom svima koji su podrzavali, davali savete, jer niko nije najpametniji :*
Do neke druge teme, stay high!
:banana_rasta:
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
456
63
Balkan
Nice,
Svidja mi se sve to sto ti uradi! MARS uzimam na proljece definitivno! Jedino da nam je za sigurno znati zasto je lisce pozutilo, zanima me da nije od LEDa, al opet kad si je nahranio krenula je!
Sve u svemu ODLICNO! BRAVO MAESTRO!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Frizhideron

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
evo, mogu i da ti kazem tacno od cega je..kao sto je @smileeee napomenuo za cal/mag, u novom grow-u sa istom zemljom, 2 biljke, obe krenule posle 3-4 nedelje da pokazuju iste simptome...i dok je jos bilo u ranoj fazi (svega par tackica) sipao sam cal/mag i tako svako drugo zalivanje i skroz sam zaustavio dalje sirenje.. nazalost, ovo sto je sitno stete napravljeno, ne moze da se regenerise, ali nije strasno :)
tako da, ne brini, uzmi neki CAL/MAG preparat, i bice ok. ocigledno mi hesi komplet nije bio dovoljan. :)
isplati se ovaj mars, da ne poveruje covek kako radi. i prost i jednostavan za podesavanje itd itd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar