MARS LED paneli

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

flegma_ja

Aktivan Član
26.01.2015
56
345
53
Budem sliko od frenda bilju pod marsom sad jedan dan pa cu stavit. Moze se sa marsom ljepo odradit. Jos je ovaj tvoj novija verzija tak da je vjv bolji.

vladomar

Indika
Poznanik Foruma
20.11.2016
1.215
5.660
258
Ja po drugi put ponavaljam da sam video našao za kraj da REZIMIRAM iskustva koja sam pročitao na forumu. Nisam NIŠTA zaključio na osnovu vide-a, nego savršeno prikaziva mišljenje koje sam ja stekao o MARS-u surfajući forume.

Ako s tim MARS-om izvučeš više od 50g, evo ruka (a vidi koliko košta!). Samo sam izrazio svoje mišljenje, a sad, svakom njegovo. Kupujte šta želite, ja niti gubim; niti dobivam ništa s tim.
@Kaolite Molim ruku!!!
Prvi grow u životu odrađen s Marsom (Mars Hydro Pro II 160)
Mars Hydro Pro II 160 + Biobizz (Bio Grow , topmax, bio bloom) + 75x75x200 =159 g (radi se o 4 auto Mazara) samo kaj su 2 pokazala sativa dominant fenotip
prva indika dominant 43 g druga 46g, sativasta dominant prva 36g, druga 34 g= 159 grama
Imate i dnevnik ,mars radi svoj posel kak treba ,samo mi treba još growing tehniks!!
https://www.vutra.org/threads/auto-mazar-x-4-mars-pro-ii-epistar-160-led.17410/

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.162
8.967
258
Harare
shitexpress.com
Srry kaj ulećem ovako u temu, ali starteru teme mogu poručiti da se opako varaš, naravno mars paneli nisu NAJBOLJA solucija ako imaš dovoljno para onda naravno letiš na DIY COB panel, ako ne znaš napraviti, onda si uzmeš ovakvo nešto:

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

... i miran si ;) ali nemoj jarane pisati nebuloze, ja sam lično, uživo, gledao growove ispod mars panela, uz znanje možeš "eden garden" napraviti sa njima..
Ja lično ne bi kupio marsove panele, jer po mom mišljenju, ili DIY COB ili panel od ovih gore proizvođača što sam naveo.. ali da su mars paneli totalni promašaj, to nije točno..

Ja bi prije Marsa uzo ako nemam za cobove. Prvenstveno radi cijene jer za cijenu Black doga 200w uzmem gotovo svjetlo 200w sa 4cxb3590. Samo spojit treba a sve ti nacrtano. A i ne daje Black dog puno vise svijetla od Marsa koliko znam a razlika u cijeni ogromna.

Tu si u pravu, ili mars ili viparspectra prije ovih skupljih.. ako si ne možeš priuštiti za COB panel ili ga sam napraviti..
Inače kad si sa parama :D onda se sve može, kako kažu.. koliko para toliko i muzike

Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

vladomar

Indika
Poznanik Foruma
20.11.2016
1.215
5.660
258
radi Mars posel kak se spada, s njegovih 355 W govorim za MARS Pro II 160 skinul 300 grama -2 biljke.Ja zadovoljan s panelom:sun2:

• Sviđa mi se
Reactions: marijofil1111