Mars mozda Pluton

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.03.2012
14
1
0
32
Dakle ljetos sam radio na plazi (necu spominjati grad u pitanju je Cg) i plaza kao plaza jos u sezoni donosi tone i tone cudnih ljudskih prica.Ja zelim sa vama podijeliti pricu o jednoj koja mi je promijenila zivot,govori o covjeku koji je otjerao sve u ***** i krenuo stopom za Indiju,zivio tamo kao monah hindus 3 godine i vratio se..jedini covjek koga sam ikada vidio i za koga mogu iskreno reci da je srecan.Neki zele da se obogate neki zele zene kola droge..ja sam od kada znam za sebe zelio jedan sator i da putujem i vjerovatno nikada ne bih dovoljno stisnuo muda za takav poduhvat da nije bilo tog divnog covjeka..sada sam se vratio iz Ceske gdje sam posao sa drugaricom dva ruksaka i 100 e kesa a bili smo dva mjeseca..cak smo nesto lijepo i zaradili na nekim poljima pomagali seljacima da beru povrce i vratio sam se iskljucivo zbog faksa (njena ideja je da nastavimo pa gdje nas put odvede) ..SVIMA koji zele pobjeci od truleznosti i smrada svakodnevnice porucujem da ne brinu za hranu,kisu,gromove,oluje,drumske razbojnike :icon_biggrin: jer svugdje postoje divni ljudi koji ce vam uvijek pomoci..ponovo vjerujem ljudima a sto je najbolje ponovo volim sebe i ljude oko sebe..hvala ako ste me istrpili i ovo procitali do kraja
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
lipo ko voli i ko je zeljan takih avantura..i meni se take stvari vrte po glavi duze vrime,al samo vrte za sad..
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
Zajebano je to.....sprdanje sa životom......stvaranje kancirogenih navika koje ce te prizemljiti.....

Svatko je poseban u svom snošaju sa životom,kad radiš što ti se prima uživaš,kad zabulazniš ocajavaš,ako zavariš sa sebi nesnošljivim nesvjesno patiš,umireš,fizicki urliceš i jebeš majku svemu,na kraju oboliš

Idi prijatelju i ne osvrci se za prijekim pogledom,nakupinama negativnih energija degenerika koji jednom/nekad nisu krenuli...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
PowerSeed je napisao(la):
sve je lako kad si mlad... samo furajte

Slazem se sa Power-om...Nema tu šta da se doda....

1989.godine sam planirao da odem stopom u Švedsku,jbg lozim se na Švedjanke,ali sam stigao do Sarajeva i vratio se nazad u kući.Plan mi je bio da prvo obidjem drugare iz vojske,što sam i uradio.Krenuo od kuće,negde u Vojvodini pa onda Beograd,Šabac,Zvornik,Mostar(gde sam inače sluzio vojsku),Sarajevo i tu zaglavio tri dana.Hteo da odem još do drugara u Zagreb i Maribor pa onda da navalim na Švedjanke,ali sam u Sarajevu spičio sve što sam imao i vratio se,naravno sve stopom.

I prestopirao sam sa jednim drugarom jadransku obalu,od Pule do Kotora.Vozom do Pule a onda prst na drum,pa ko stane...Imali smo i malo skretanje trajektom na Korčulu,čisto da razbijemo put...Bilo je veoma zanimljivo,dosta zanimljivih slučajnih poznanstava i ludih dogadjaja...Ovo je bilo 1986.godine.


i


jednom sam pokupio jednu ovakvu
i onda sam se probudio...