Masoni ili ti ga "iluminati"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
hahahahaha, svaka cast, sto sve covjek moze vidjeti ako nesto trazi, pa da rak raka je*e u peraju naci cu ti sto god hoces na toj slici kokakole...
 
08.06.2009
48
9
0
35
BBITAK je napisao(la):
ako nisi preporucam ti da pogledas Kymaticu gdje to sve po meni pada u vodu!

što je točno palo u vodu kad si pogledao taj filmić?

filmić je preloš, jedini dobar dio mi je bio kad su pokazivali redove šamana i stavili onu gljivu.
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Optimus je napisao(la):
@XxFiAdRoxX

Haahahahah druze, ti si u teškoj paranoji :)

P.S. Veruj u sebe na prom mestu

Ma rista koja paranoja......samo kazem da bi se svet trebao okrenut pravim problemima....

neznam zasto sam na ovom svjetu kao i svi vi....i dali sve ovo ima neko znacenje....kad malo dublje razmislis....naci ces prepreku a ta prepreka je da niko nezna sta je sve ovo......Ljudi su previse opcinjeni sustavom koji vlada na zemlji...i stvarima koji su LJUDI izmislili....dali si ti rođen na zemlji da bis postivao zakone koje su ljudi izmislili....ja nebi reko...al ljudi PREVISE OVISE O SUSTAVU....i sta sustav kaze tako mora da bude...a ko vodi sustva...ko vodi vladu....vode ih politicari....a njih vode bogati "Masoni".......i to nije paranoja....to je istina moj prijatelju
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
motamota je napisao(la):
što je točno palo u vodu kad si pogledao taj filmić?

filmić je preloš, jedini dobar dio mi je bio kad su pokazivali redove šamana i stavili onu gljivu.
Ma dokumentarac je ok....skino sam ga i pogledo...malo ti objasni o svjetu...i kako treba da postujemo prirodne zakone a ne one ljudske...i tako te spike
 
14.08.2010
46
4
8
35
Pregledala sam Arrivalse i moram priznati da ima smisla iako sam ja sve to prihvatila sa rezervom, tj. skeptična sam baš...ali dobro, vidjet će se sve sa vremenom. Ne zamaram se toliko time, a ne bi ni ti trebao...uživaj u životu, ovako si u konstantnom grču. Peace :fun_61:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne zamaram se toliko time, a ne bi ni ti trebao
Nemoj me krivo shvatiti,samo ova izjava znači da uspješno manipuliraju tobom:)
Nije stvar u grču nego je stvar biti realno osvješten,ne učiti samo ono šta "žele" de učimo.Puno toga skrivaju,ali puno toga i izlazi na vidjelo.Samo vjerujem da je pitanje koje če generacije napokon saznati "sve".A to tada,dim po dim i analiziranje:))
 
14.08.2010
46
4
8
35
Mislim da ipak ne trebamo podrediti život razmišljanju o tome, to je bila poenta moje izjave. Neka shvati ko kako hoće, ali svakako ništa ne postižemo "analizirajući". I ne, ne manipuliraju uopće...sasvim sam dobro shvatila serijal. To što sam ga prihvatila sa rezervom, ne znači da sam ga odbacila nego da ne prihvatam sve zdravo za gotovo kako mi se servira. Samo da spomenem da ni prije serijala nisam gledala TV (navodno osnovno sredstvo manipulacije masona) tako da... ;)
Sorry ako ovo nema baš smisla, dimilo se nedavno...kucam ovo već 10min najmanje xD
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
mislim da se dosta radi na zaglupljivanju naroda i da iz tog razloga ljudi ne zele da znaju sta im se radi o glavi. informacija je u danasnje vreme jedna od najvredniji stvari,a znanje poput ovog koje sticemo na vutri tako i o samom zivotu moze samo da potpmogne kvalitetnijem zivotu i zivljenju.
svakako nam je svima ostavljen slobodan izbor,stoga smo i sami odgovorni za sebe svrsishodno svojim mislima i samom znanju. a analizirajuci neke stvari iz proslost lakse shvatamo sadasnjost i vidimo u buducnost.
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Nemoj me krivo shvatiti,samo ova izjava znači da uspješno manipuliraju tobom:)
Nije stvar u grču nego je stvar biti realno osvješten,ne učiti samo ono šta "žele" de učimo.Puno toga skrivaju,ali puno toga i izlazi na vidjelo.Samo vjerujem da je pitanje koje če generacije napokon saznati "sve".A to tada,dim po dim i analiziranje:))


Edit....

I ja tako mislim Green
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Sta je..je....sve je to manipulacija.....sve je to covjek covjeku napravio....sami smo napravili ovakvu generaciju ljudi i sami cemo je unistiti....ja NEZNAM razlog zasto sam ovdje na zemlji.....u svemiru .....i sta je sve ovo....kao sto i vi neznate.....i kad ljudi kazu nesto....npr. fizicari kemicari itd. nesto mozes vjerovat...nesto i nemozes.....kad kazu da je svemir nastao tjekom velikog praska....msm da je to jedna velika glupost....pa covjek je RAZVIO SVOJE MISLJENJE O POSTOJANJU OD KAD POSTOJI NA ZEMLJI....i svemir je nastao prije covjeka....tako da ljudski mozak je stvorio svoje misljenje o svemiru......pa prije 100 godina svi su mislili da je zemlja ravna ploca,,...pa kako se to promjenilo.......?????....objesili su onog tko je tvrdio da je okrugla......ma daj daj....covjkov mozak je previse komplicirana stvar......i samo 8% mozga koristimo....e to je jedina prepreka u svemu tome....ali nakon smrti ce se sve saznat,...tako da se niko nemora bojat smrti....vjerojatno nesto puno ljepse nas ceka na drugoj strani..... :))
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
iluminati, masoni i cijeli svijet su tu samo da nam odvrate pažnju od nas samih.
dok se bavimo raznoraznim poslovima, zavjerama i zagonetkama život nam prolazi, to je baš ono što oni žele. nije loše malo se informirat, ali nije to bit stvari.
u ovom svijetu samo je jedna stvar sigurna. to je da "JA JESAM"
sve osim toga je neizvjesno. zato treba radit na sebi i spoznat sebe.
jer to je ono što tražimo. tražitelj je onaj koji traži sebe. u tome je bit.

Maharadž: Pre uma - ja jesam. Stav "ja jesam" nije misao u umu. Um se događa meni, a ne ja njemu. A budući da su vreme i prostor u umu, ja sam iznad njih, večan i sveprisutan.
P: Misliš li ti to ozbiljno? Želiš li stvarno reći da postojiš svugde i u svako doba?
M: Da, upravo tako mislim.
P: Jesi li oslobođen i zakona uzročnosti? Možeš li stvarati čuda?
M: Svet je sam po sebi čudo. Ja sam iznad čuda - potpuno sam normalan. Sve mi se događa onako kako mora biti. Ne mešam se u stvaranje. Od kakve su mi koristi mala čuda, kad se u meni sve vreme događaju najveća od svih čuda? Sve što vidiš tvoje je bivstvo. Uđi sve dublje u sebe i traži u sebi.
ako nekog zanima malo više o tome, knjiga od Nisargadatte Maharaja
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Nisargadata.pdf
 
10.02.2011
0
1
0
31
Ukratko rečeno sve temeljne ljudske vrijednosti su postale izvrnute! Sve što je dobro postalo je loše i sve što je loše postalo je dobro! Kad bi samo svaku svoju misao , djelo prije nego što učiniš analiziraš a pod analiziraš mislim da uđeš u samu bit djela , misli uvidio bi da je većina stvari koje radiš, misliš su zapravo loše, jer postoji dobro i zlo ili je nešto dobro ili je nešto zlo nema između!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.542
358
Mislim da je to sve o "Novom svetskom poretku" u suštini istina.. Čak mislim da će se jednom ispostaviti i da je David Icke bio u pravu, u suštini :)
ps- nisu sve teorije zavere-teorije zavere, pa mora nešto i istina da bude, šta god se progovori o ovakvoj temi odmah joj se da pečat teorije zavere.. Gde ima dima-ima i vatre :)
 
Poslednja izmena:

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Kao Izraelićanin želim potvrditi da su sve teorije zavjere istinite, i da mi vladamo svijetom. Stavljamo chemtrailse u vakcine da navedemo mladež na put obožavanja sotone, a zemlja je ravna ploča jer ju je Mojsije poravnao valjkom kad smo pobjegli iz Egipta. Dobra vijest je da sam javio svojima u Tel Avivu da malo smanje HAARP jer namjeravam uskoro posaditi neku konoplju, tako da ove sezone maridžuana ne bi trebala biti radioaktivna.