Masoni ili ti ga "iluminati"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.818
233
Single bullet theory- John F. Kennedy
Warren-ova komisija je zaključila da je jedan metak pogodio dva tijela u limuzini, zrno metka je prošlo kroz grlo JFK-a i ranilo guvernera Texasa.
JFK (4).jpg JFK (3).jpg JFK (2).jpg
Zrno metka pri udaru ne da se izobliči (lovci znaju kada pogode divljač pronađu samo fragmente zrna u tijelu divljači), prikazano zrno izgleda kao da je ispucano u vodu.
JFK.png
Ako nije prikladno što sam stavio slike metka (zabranjeno je prikazivanje oružja na forumu) ili na neki drugi način uznemiravam članove foruma zamolio bih administratore da obrišu ovaj post, ako sam pretjerao znam što mi slijedi ali htio sam pokazati da u svakoj teoriji urote ima zrno istine.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Nisam siguran dali je to lovacko...mislim da se takav metak zvao dum dum metak...to je zrno kod kojeg nemas sansu..
Cjelovit je ,ali je sam vrh bez kosuljice..to znaci da se kod udara deformira.
Lovacka municija je sacma,ili kugla..cisto olovo!!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
čitao sam da taj Carcano kojeg su navodno našli kod oswalda nije imao čak ni upucanu optiku, ne bi se dalo bačvu na 50 metara pogoditi. Našli nekog psihički nestabilnog za žrtveno jare, i gle čuda, nije poživio sat vremena od uhićenja a kamo li tek do suda ili da daje izjave. Analizom situacije zaključili su da ni najbolji marinac ne bi baš "samo tako" sa repetirkom na cca 400 metara u roku od par sekundi ispucao 2 ili 3 metka u pokretnu metu. zaključak je da su morala biti barem 2-3 strijelca.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Nisam siguran dali je to lovacko...mislim da se takav metak zvao dum dum metak...to je zrno kod kojeg nemas sansu..
Cjelovit je ,ali je sam vrh bez kosuljice..to znaci da se kod udara deformira.
da, bas zato, za lov na "visoku" divljac, ako ga dobijes s tim pada zivuljka posle nekoliko metara, ovako kad je prostrelis pobeze ona kilometrima dok padne.
jos uvek neki lovci koriste 7.9 vojni za lovacke karabine ciji je kalibar 8mm.
ostalo da se ne baci :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Lovci koriste sacmu,ili kuglu ..cisto olovo !!
Krivolovci koriste karabin !!! haha
Malo smo skrenuli sa teme..ajmo na masone.Tko hebe municiju :)lovce...vojnike i tako dalje !!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
nwo.jpg

iznenadio me je imperialisticki mjerni sistem, trebao bi biti metricki. that sucks, jebeno dok se ne naucis sta je kolko.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Možda je baš zbog te iste tehnologije lakše to sve sakriti. :)
A te sve "lako dostupne" informacije mogu biti obmanjujuće. Teško je u tom moru informacija razlučiti onu "pravu"

Nisam teoretičar zavjere, ali ima ona izreka, u svakoj šali ima malo istine. Tako i ovo sa teorijom zavjere.
:razvaljen::
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
nisam pratio povjest na satu. sta se ponavlja...
doduse vidim da je aktualno sad opet vjerovat da je zemlja ravna...
malo sam to gledo...ne znam kaka je zemlja al nemaju nijedan normalan dokaz da je zemlja okrugla...::sex:::D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful