Masoni ili ti ga "iluminati"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Evo ljudi reko da otvorim temu vezanu za masone (slobodne zidare) "FreeMasons"......

Neznam dali imas vas koji ste culi za njih i koji znaju sta oni zele ..
nadam se da vas ima.....
mozda ste culi za poznati dokumentarac THE ARRIVALS koji govori sve o masonima i novom svjetskom poretku....NEW WORLD ORDER....ovo je jako zanimljiva tema u kojoj mozes puno promijenit misljenje o svijetu i svemu sto se desava u ovo doba...

Pa evo jedan cut od THE ARRIVALS dokumentaraca.... :
Dok mislimo da se svjetska ekonomska kriza desava sasvim slucajno, kuje se plan o velikoj zavjeri \"Novog svjetskog poretka\" ciji je preduslov ekonomska kriza, pad dolara kao valute, ukidanje papirnog novca i uvodjenje \"elektronskog novca\", silazak Amerike sa svjetskog trona i dolazak Izraela na prijesto.

U svemu tome glavnu ulogu igraju satanisti, koji sebe nazivaju iluminatima, odnosno, elitom. Sam djavo, sotona ili ti ga sejtan upravlja njima i daje ima tu moc.

Ovaj dokumentarac je dostigao rekordnu gledanost za kratko vreme od onog momenta kada je bio postavljen na youtube i bio 4 puta skidan sa youtube-a od strane istih onih ljudi koji pripremaju taj dolazak, i svaki put kada je bio postavljen na internetu bio je izbrisan sve to samo da se nebi istina saznala i prosirila.

ONI KOJI ZNAJU ISTA O MASONIMA ZNAJU O CEMU SE OVDJE PRICA....

ja sam punooooo istrazivao o tim stvarima i mogao bih reci da su mi se konacno oci otvorile nakon dokumentarca.....ima oko 53 epizode koje traju po 10 minuta....jako je zanimljivo.....u njemu spominu sve zavjere i sve izdavacke kuce koje posjeduju iluminati....

Danasnji svjet je previse zabluđen sustavom.......sustavom koji određuju iluminati....

Neznam dali ste culi za Jednooku piramidu na poleđini jednog dolara....to je njihov znak... JEDNOKI BOG....koji prestavlja sotonu....i oni se pripremaju za njegov dolazak...

eye_pyramid.jpg


Sve je to dio velike zavjere i pokusavanja da odvoje sve ljude od onoga u sta vjeruju...mislim u religioznom smislu....pa ako ko voli da prica o ovoj temi slobodno nek komentira.....I AKO KOGA JOS STA ZANIMA NEKA PITA...SIGURNO CE DOBIT DOBAR ODGOVOR....

36977_137663496258033_100000431518333_291473_2501513_n.jpg
 
20.06.2010
8
5
0
36
pogledaj jos koji dokumentarac i procitaj koju knjigu vise i skuzit ces da je to sve sranje *tj da je to sve normalno!

ko sto ljudi imaju kucne ljubimce psa macku maricu bla bla... tako oni imaju nas nekolicina ljudi ...

ako nisi preporucam ti da pogledas Kymaticu gdje to sve po meni pada u vodu!
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
haha....vrlo smjesno...nezelim nista vise komentirat,...malo toga znas o njima....i Tesko da bi mi se moglo misljenje promjenit....
tim%2Blahaye__dollar%2Bhexagram%2Banagram.gif


Zar nevidis sta pokusavaju rec....
37682_140544762638158_100000479068354_339580_6884858_n.jpg

37273_1414954187752_1649500630_1009463_4121023_n.jpg



A jesil kad vidio znak od KU KLUX KLANA :

ovaj prvi je znak koji ku klux klan KKK znas valjda ko su oni....
KKK-Vodafone1.jpg


Coca Cola:
coke1ll.gif.ban


JEL TEBI OVO SLUČAJNOST???

pepsi_sex.jpg



I NA KRAJU POGLEDAJTE OVAJ VIDEO:

[video=youtube;pnI-YVpXoD8]http://www.youtube.com/watch?v=pnI-YVpXoD8[/video]


SVE CE VAM BIT JASNO
 
20.06.2010
8
5
0
36
o ovome se moye pricati puno jako puno ali ja cu ti reci samo jednu stvar

"You can avoid reality, but you cannot avoid the consequences of avoiding reality "
 
20.06.2010
8
5
0
36
vidis zajebano je to sve ahhahahaha netko vjeruje u nesta ti vejrujes u ovo ja u ovo netko drugi u nesta drugo i tako u nedogled. ja nezelim tvrditi da je nesta ispravno ili ne, ali na kraju kada malo bolje pogledas nemozes ti promjeniti svijet to je tako i bog ali mozes poraditi na sebi. D

literatura >>logika zivog >> F.J. (ako nisi procito super knjiga)

postoji ogroman broj razmisljanja i misljenja i vjerovanja to nas i jebe... potpisujem ovaj tvoj topic jel svatko si u zivotu nadje neku okupaciju ali to sve ovisi o vremenu koje si do ove sekunde proveo uz nesta i uz nekoga! probaj malo o tome razmisliti tko je i sto je tebe izgradilo do ove sekunde zivota i mozda dodjes do nekih zakljucaka koji bi te mogli zapanjiiti (naravo ako se budes dovoljno trudio)

aha ovaj filmic sam gledao dobar je uvjerljiv kao i svi ostali to ti je danas sve biznis i da naravno ako cemo o zavjerama i cinjenicama jedna od najvecih je i youtube.com
google.com facebook.com danas se ovdje vrte najvece pare a ko ima tolike pare tko je vlasnik jel to isto programiranje svih nas hahhahaha (zelim reci tko je tebe naterao da to pocnes proucavati)
neznam dali si svjestan ovi crtici i sve to hahahhaha programiraju nas nesvjesno ali zamisli sta ti moze internet uciniti nesvjesno!! uhhh nemogu si to ni zamisliti!
i jos zamisli da je 4% interneta vidnljivo i 99% od toga je spam!! uh koja *****rija i sto nakraju zakljuciti masoni *****!!

dali se sada osjecas ssamim i dali to sve mozes izbjeci hahahhaha

zivio majstore! respect
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Najlakse si je zabrijat te neke teorije zavjere i zivjet u tom cudnovatom svijetu gdje vjerujes da su bajke istinite... al eventualno se covjek mora spustit na zemlju
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Naravno da svako ima svoje misljenje....nekog boli ***** a nekog i ne.....mislim znam da cu kad tad umrijet i nakon 2 godine ce se zaboravit moje ime...ali zelim bar nesto postic i saznat dok sam jos uvjek tu na zemlji......

a cuj nekog to i zanima....oke mozda vas nezanima toliko...ja iskreno....sam veliki musliman....i mozda moja vjera nekako tu situaciju ozbiljnije shvaca.....i reko bi da ti ljudi sto su snimili dokumentarac nisu ulozili svo to vrijeme na GLUPOSTI
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
neupravlja njima sotona,vec su na jako velikim polozajima da se nezna za njih,neki ljudi misle "dal oni uopce postoje?" ,eh zbog njih je svijet stao...
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
BBITAK je napisao(la):
vidis zajebano je to sve ahhahahaha netko vjeruje u nesta ti vejrujes u ovo ja u ovo netko drugi u nesta drugo i tako u nedogled. ja nezelim tvrditi da je nesta ispravno ili ne, ali na kraju kada malo bolje pogledas nemozes ti promjeniti svijet to je tako i bog ali mozes poraditi na sebi. D

literatura >>logika zivog >> F.J. (ako nisi procito super knjiga)

postoji ogroman broj razmisljanja i misljenja i vjerovanja to nas i jebe... potpisujem ovaj tvoj topic jel svatko si u zivotu nadje neku okupaciju ali to sve ovisi o vremenu koje si do ove sekunde proveo uz nesta i uz nekoga! probaj malo o tome razmisliti tko je i sto je tebe izgradilo do ove sekunde zivota i mozda dodjes do nekih zakljucaka koji bi te mogli zapanjiiti (naravo ako se budes dovoljno trudio)

aha ovaj filmic sam gledao dobar je uvjerljiv kao i svi ostali to ti je danas sve biznis i da naravno ako cemo o zavjerama i cinjenicama jedna od najvecih je i youtube.com
google.com facebook.com danas se ovdje vrte najvece pare a ko ima tolike pare tko je vlasnik jel to isto programiranje svih nas hahhahaha (zelim reci tko je tebe naterao da to pocnes proucavati)
neznam dali si svjestan ovi crtici i sve to hahahhaha programiraju nas nesvjesno ali zamisli sta ti moze internet uciniti nesvjesno!! uhhh nemogu si to ni zamisliti!
i jos zamisli da je 4% interneta vidnljivo i 99% od toga je spam!! uh koja *****rija i sto nakraju zakljuciti masoni *****!!

dali se sada osjecas ssamim i dali to sve mozes izbjeci hahahhaha

zivio majstore! respect

I da stari...vidim da si pametan za razliku od nekih ljudi.....ae sad skidam film....pa cu pogledat......hvala na komentarima.....rep + za tebe :)
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Pogledao sam serijal, svih 51. Kad sve sto sam vidio spojim s onom prorocanstvom maya stvarno mislim da se nesto sprema i da ce doci do velikih promijena.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
zacudio bi se kakvim se sve glupostima ljudi bave, a snimiti dokumentarac je najmanji problem

cak i da je postojao takav neki red ( vjerojatno i je, mora bit nekih korijena tome ) propao bi odavno posto je podlozan ljudskom faktoru, a svi znamo da ako ljudi nesto vode eventualno ode u k****

ima milion ljudi i milion teorija zavjere, ovo je samo jedna od njih...a sve je bullšit
 
20.06.2010
8
5
0
36
Krejzy je napisao(la):
Najlakse si je zabrijat te neke teorije zavjere i zivjet u tom cudnovatom svijetu gdje vjerujes da su bajke istinite... al eventualno se covjek mora spustit na zemlju

da slazem se to je tebi cudno i meni i nekom trecem kome nije cudno je cudno to sto je to tebi cudno!

postujem ljude koji su na zemlji ali tko je to izmislio na zemlji sta to tebi znaci to je meni cudno (spustiti se na zemlju) to meni je dnostavno znaci prihvatiti sto i vecina ljudi radi postuje i forsira (ukratko neke naucene zivotne navike) tako sam i ja razmisljao dok nisam po tvom misljenju digao se od zemlje (ili po necijem misljenju zabrijao na *****rije sranja. ALI pogledajte malo pa gdje je ovaj svjet otisao pogledaj npr.(ako gledas):eek:hno: samo 10 minuta udarnog termina na tv-u (ima jos bezbroj primjera osim tv-a) pa to je jako smjesno crna kronika u najmanju ruku i zapitas se dali to tebi treba pogotovo na ovim nasim balkanskim prostorima covjece nemas pojma koliko to utjece na tebe i na tvoje ponasanje bojazni za opstankom u ovom svjetu nesto sto je povezano s tvojim tj. nasim instinktima au biti je to sve toliko napuhano da mislis da ce se zemlja u jednom trenutku samo raspasti nemozes vjerovat a to po nekima znaci spustit se na zemlju u realnost vlastiti opstanak, pa buraz po meni je to najveca zavjera od svih *tj. ta sigurnost da si i ti dio toga svega... ti i takvi kao ti (vecina)!!! :eek:hno:
i sad ces ti misliti da ja nisam normalan zato sto nezivim na zemlji hhaahahaha pa pitam se gdje ti zivis i sta je od tog svega normalno i tko je iymislio to noormalno!?
 
16.07.2010
42
3
0
38
www.štagledaš.com
Na kraju dana najbitnije je šta imaš na stolu da pojedeš, na polici da pročitaš i eventualno koga ćes da zagrliš kad kreneš na počinak. Ne treba razmišljati o stvarima koje su nedokučive (a usput i stvarati teške paranoje), time samo praviš od sebe hrčka u točkiću.

Bog i Sotona su odavno digli ruke od nas, a masoni su simpatična grupa poslovnih ljudi koji se druze zarad međusobnnih interesa i vole da oblače haljine :)
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
naravno.....a oni su sami krivi za svu ovu krizu.....i dok danas pokusavas svoje dijete odgojit kako treba oni se ubacuju u pricu.....previse para od obicnog covjeka napravi sotonu...ili to oni sebi umisle....nije mi zao nicega....al mi je brate zao moje dijece koja ce nesvjesvjesno da to propate....pa ***** im mamu....nisu djeca kriva sto su oni ludi....al eto....niko nezna sta nas ceka u drugom zivotu...ni to zasto ovo sve postoji....svemir je jako cudan prostor....kad znanstvenici govore kako nema boga i te price...oni mogu punoooo pojasnit stvari o svemiru...ali opet naposljetku sve to stane...i dođemo na tocku kad se jedino mozemo okrenut vjeri...tj bogu kao stvoritelju svega........a masoni zele da i u to prestanemo vjerovat.....zele da prestanemo vjerovat u ono sto nas jedva drzi na ovom bjednom zivotu.... ali kad sve sve kocke sloze......saznat cemo odgovor na sve ovo....i ja se nadam ubrzo....evo sta kruzi po svjetu prica o majanskom kalendaru....kazu da zavrsava 21.12.2012.......i da ce se na zemlju spustit njigovih 9 bogova....i te stvari nisu izmisljene....vec zapisane od strane maja....a jos cudnije je sto u kur"anu pise da ce sudnji dan se desiti u petak......a 21.12.2012 pada na PETAK....tako da ja mislim da mozemo punooo ocekivat...ali eto...to sam ja.....neko ce rec da sam glup i da previse zabrijavam...a neko ne....ali svako ima svoje misljenje...