Master Kush @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:respect:

Edit; Kompletan dnevnik ti je odličan.Od početka do kraja.Tekstovi su ti ugodni za čitanje,šaljivi,precizni.Sve popraćeno sa lijepim slikama.Točno se sa svakim novim update-om vidio napredak biljki.
Jednom rječju,odlično.
Sjedi 5 :D
Respekt i za
42487.jpg
ProkletogGada,tehničku podršku :)
Imam samo jednu malu primjedbu.Sve smo vidjeli,i biljke i bubamaru i lišće i hedove,sve osim ružičastog box-a :D




(aj' ti čitaj dnevnik uzgoja od početka do kraja,nedjeljom u pola 7 ujutro,ili nisam normalan ili je dnevnik odličan,hehe)
 
Poslednja izmena:

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ja bi se svakako složila sa Venom, ovo je baš pravi i kompletan dnevnik, onakav kakav triba biti.. užitak je bia listati ga.. :sun2: :gled:
a cveće, uhh, mnogo mi se sviđa, baš se vidi da je masno! :drull:

anyway, have a lot of fun ! :wave::smoke:


EDIT: Ven, 8. str., vidi se mali dio rozog boxa! hahaha, nemogu virovati, stvarno je rozi! XD
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
hvala svima jos jedom. pozdravlja vas sve gad!

@VenloNL imas pravo, ubacila sam taj naslov a ni bu ni ba od pink boxa. Evo stavljam gada ruku djelo, prve slike dok jos nije bilo ni hps-a ni biljki, dok je jos cist i uredan, ono sto je trebalo ici na pocetku sada je na kraju :). Iako sam bez lazne skromnosti ponosna na svoj dnevnik - nisi normalan.;)
@Sativa Diva stvarno je rozi, trebao je biti bilo koje druge boje da se muza pitalo, ali kad smo dosli u ikeu sve boje su bile prodane osim roze, tako da je ovo jednostavno sve skupa bila sudbina! Drugacije nije moglo bit.

IMG_4263 (Large).JPG IMG_4267 (Large).JPG IMG_4268 (Large) (2).JPG

Ako sve bude kao sad na jesen idu nove dogodovštine iz pink boxa sa nekim drugim strainom, Jos se dvoumim između dva ---> bubblelicios od nirvane ili strawberry cough od dutch passiona <---
Vidjet cemo sto ce prevagnuti. Do jeseni jos sto dana, mozda me privuce nesto trece....
 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Ja ne mogu da vjerujem da je meni ovaj dnevnik promako :eek:
Svaka cast tebi a pogotvo muzu za posao oko boxa :respect:
Moze li samo malo informacija oko ovog boxa jer mi nije bas najjasnije a volio bih znat jer imam u planu sebi raditi novi, je li ovo sivano u vasoj kucnoj radinosti pa on pravio okvir i oblozio iznutra folijom, ili je ovo ormar obicni oblozen pink platnom sa vana a iznutra folijom ?
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
bok @Zblonzinjo :)
to ti je ovaj ormar http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/70288951/ ..vidi sad ima plavi za decke :) ...i sivano rukom, iglom i koncem iznutra sve. zvuci malo sick, ali ovo nam je prema dimenzijama idealno stalo u prostor di stoji, pa smo tako.
A i mislim da se i ustedi par sto kuna u odnosu na gotov 60 x 60, a moguce i da ne.....ne znam ti tocno rec kolko smo dijamant folije kupili, ali ono, par metara. Bolje je nego kupit cvrsti ormar, ako radis sam, jer ovom pravis rupe sa skaricama di ti trebaju, klamas s klamericom, mos kak oces. :)
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Vec mi je nekoliko puta palo na pamet da bi se ovaj dnevnik mozda trebao zakljucat, vidim da je to đir pa dajte i moj pliz.
Evo za kraj dnevnika - zadnji trzaji uroda, palim samo u posebnim prilikama. :spliff:
Da bar postoji carolija s kojom si mozete sad uzet malo preko ekrana i probat. Ali da meni tu doma ne nestane, naravno ;) ;) ;)


1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Photo edit: @Stipe

:wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.