Master Kush @ Pink Box 250 Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
:sun2::sun2::sun2:
Sigurno se pitate sta se dogada. E pa svasta. Berba je odrađena, biljke vise. :makaze::let:

U petak ih je muz prepilio i objesene su sa svim liscem u ajmo rec mracnu prostoriju na 48h. Na zalost zaboravila sam fotkat objesene sa svim liscem, tak da nemam to, al lisca smo se nagledali tako da nije neka steta.

Nakon 48h sam pocupala fan listove koji su se omotali oko budova i ponovo su objesene na isto mjesto na jos 48h – do veceras.

I onda smo trimali...:puuuh::

I sad su opet objesene na isto mjesto al svaki vrhic zasebno. :objesen: Ovak ce sad bit jos par dana, dva tri ne znam, i onda idu u velike kutije na kjuranje kad cu se opet javiti. Ovo kjuranje me isto brine ko i growanje, tak daaa....

Ali evo za sada, mislim da je velika etapa iza mene. Ne znam je mi sad dnevnik ide u zavrsene il kak to vec ide, ali svakako cu se javit jos jednom pa evo nek urednici odluce.

Sasvim drugacije slike.
IMG_5022 (Large).JPG IMG_5024 (Large).JPG IMG_5025 (Large).JPG IMG_5026 (Large).JPG IMG_5029 (Large).JPG IMG_5031 (Large).JPG IMG_5032 (Large).JPG IMG_5033 (Large).JPG IMG_5035 (Large).JPG IMG_5036 (Large).JPG

:razvaljen:::rasta::smoke::cool23:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
rtqr94.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Čestitam na odlično odrađenom growu,stvarno lijepih hedova imaš.
Sada preostaje samo uživanje.:razvaljen:: :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Čestitke! Sada je vrijeme za uzivanje :p Vjerujem da nas neces zakinuti za smoke report, tako da dnevnik ide odmah u zavrsene :) Dojmovi me zanimaju! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
Doslo je vrijeme da privedem ovaj dnevnik kraju sa ovako jednim poduzim tekstom o svemu.

Trudila sam se kroz cijeli dnevnik da sto manje pisem, a sto vise imam lijepih slika, jer ja prva volim dnevnike sa malo teksta i puno slika...i mislim da sam uspjela, pa cu si sad malo dat oduska i raspisat se. :)

Kao prvo, da privedem susenje i kjuranje kraju. Znaci imali smo zadnje da smo ih objesili svaki vrhic posebno i tako su bili vrlo kratko, manje od 48h jer mi je jako suh zraku u stanu. Nakon toga smo ih jos malo rascijepkali i stavili u velike tamne plasticne kutije, koje se ne zatvaraju hermeticki, i u njima su se jos susili do jucer.

U svaku kutiju smo stavili mali higrometar, kupili neke jeftine u pet shopu za terarije, i pratili smo vlagu u kutijama, na nacin da ih drzimo zatvorene dok se vlaga digne na 80% onda ih otvorimo da se provjetre i da se vlaga spusti na 60%. Kada se vlaga prestala dizat na 80%, kada je postalo konstantno 60% vlaga u kutijama – sinoc – skroz smo ih postucali i ubacili u staklene tegle koje se zatvraju hremeticki, opet sa higrometrom da mozemo i dalje pratit vlagu. Danas ujutro nakon sto su cijelu noc bile zatvorene je bila 65% vlage pa sam ih malo promjesala i uzela si za jutarnju kavu i pisanje ovog posta :)

Evo slike, pa cemo privest sve skupa stvarno kraju.

IMG_5038 (Large).JPG IMG_5039 (Large).JPG IMG_5042 (Large).JPG IMG_5044 (Large).JPG IMG_5048 (Large).JPG

Znaci to je moj grow. :skot::Ne mogu opisat svoju srecu i zahvalnost rijecima, vjerujem da me razumiju svi koji su docekali ovakve prizore u svom vlasnistvu. Mislim da su se ovako osjecali praljudi kad bi ubili dva vepra ili bika, pa imaju mesa i krzna za cijelu zimu.... Tako i mene ceka dugo toplo bezbrizno ljeto!

Idemo se pozdravit.

Kao prvo – zelje i pozdravi i zahvale :)

Prvo cu zahvalit voditeljima ovog foruma, jer da nema foruma ja ne znam dal bi imala u smocnici ono sto sada imam. Vjerujem da vođenje foruma uopce nije lak posao, vjerujem da ima svakakvih ljudi koji na dnevnoj bazi svasta ispituju i traze i vjerujem da potrosite brdo dobre volje i zivaca da bi ovo sve skupa funkcioniralo i izgledalo ovako kako izgleda. Prema tome hvala sto se trudite i nastavite tako.

Drugom koji cu zahvalit je moj mentor koje je uvijek na stand by-u za moja pitanja i brige i koji je od prvog do zadnjeg dana pratio grow i pazio kao da je njegov. Hvala Stipe.

I zadnji, al najvazniji, moj muz koji se naradio oko boxa i oko cijelog growa vise nego ja, koji je tri mjeseca gledao mene kako svaki dan gledam njih umjesto njega i jos uvijek me nakon svega voli i njemu najvece hvala. Mozda ne izgleda tako, ali volim te vise od trave! :ljubav:

Sad bi rekla jos dve tri o growanju. Kad sam se pripremala za ovaj grow ocekivala sam sve nedaće i probleme i bila sam spremna na hrpu stresa - kad ono – nije moglo bolje. Svakom pocetniku bi preporucila ovaj master kush jer bez puno muke i mudrosti daje puno ljepote i uroda. Ne smrdi jako dok se growa, tj nije stan konstantno pod mirisom mairuhane, vec tek kad malo cimas biljke i mrdas oko njih onda se razplamsa miris, ali ovako, preko dana nista ne mirisi. Također evo dok sam ih susila nisu zasmrdile stan, tako da ste strane, za svakog tko skriva na najjace ovo nije los izbor. Sve u svemu, super biljke, pune energije i volje za rastom i napredovanjem :)

I na kraju, smoke report.

E sad, ja sam dugogodisnji pusac, onak 15+ godina, i ne kuzim finese efekta, nemam da mi odrvene noge, ili ne osjecam ruke ili takve pizdarije. Mene il mazne ili ne. E pa ova me mazne. ALI, nije strasno. Nisam jako gladna od nje i to mi je odlicno, mrzim kad svaku vecer imam potrebu pojest namjestaj. Takoder cesto me trava lupi „na oci“ kak ja to kazem, stvori mi kao neki tlak i imam osjecaj da ce mi oci izletit iz glave – to hvala bogu s ovim nemam i zbog toga sam preprezadovoljna. Ove dvije stvari su mi bile najbitnije - da ne postanem prozdrljiva i da me ne boli glava i to mi je super.

Sto se tice efekta, smatram da je on individualan te ce svatko imat svoj neki dojam, ja se ne osjecam jako ubijeno, barem ne od jedne pljuge, ali da ima taj efekt – couch lock :), ako se prepustis, mozes buljit u nista sat vremena i ne pomaknut se. Ali lako se iz toga trgnut i mozes normalno radit po kuci, pricat s muzem, bavit se nekim hobijem itd.

S obzirom da sam na godisnjem, priustila sam si da od jutra do mraka pljugam do mile volje, i onda mogu rec da sam navecer, nakon 5 6 7 pljugi stvarno tele. Spora, smotana, dignem se s kauca po nesto i nakon 3 sekunde zaboravim zasto sam se digla i sl....piski mi se a neda mi se dic pa rađe trpim i tak...

Okus jos nemam nekih dojmova, zapravo je proslo tocno 8 dana od kad ih je muz prepilio, tako da mislim da ovo sto sad mljackam dok zapalim nije bas pravi. Nema nista slatkasto limunkasto vockasto. Ima okus po travi, ne znam drugacije opisat.

Sumo sumarum napljugam se, nemam losih nuspojava, mogu radit nesto, a mogu i bit krpa na kaucu.


To je to ekipa, hvala svima koji ste pratili, hvala svima koji ste me hvalili i podrzavali i savjetovali, nadam se da cemo uvijek i zauvijek svi imat trave kolko god pozelimo i kad pozelimo.

Stay beautiful! <3 :joint2:
:vutra:
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Čestitke i od mene na uspješnom growu :respect:
Uživaj u plodovima svoga truda :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.