Master Kush & Sour Jack @ gens

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Eto me nazad... dakle i godišnji je prohujao sa tramantanom i jugom sva sreća bure nije bilo
flytn4.gif
, ovo je bilo prvi put da ne moram razmišljati kolko imam :maryjane: što je, moram priznati dobar osjećaj :icon_lol:


Ono što je Stoner pisao o egotripu mi je sad potpuno jasno... hvala svima na komentarima!


Ovo je dio growa, na žalost nisam ostavio najreprezentativnije primjerke MK i OB za slikanje... ali je zato tu sami vrh jedne od SJ-a.


SJ

Za SJ nemam što reći osim da je definitivno pobjednik growa... šteta što ga nije bilo malo više. Doomer si je dao truda (thnx)... tako da smoke report mogu samo ponoviti jer ga ni sam ne bi mogao bolje opisati.

Izgled neću komentirati... slika govori više od riječi.

MK

MK miriši kao neki začin, a u prvim danima curanja je prilično je intenzivan, ocjena 4/5. Okus mi je za 3/5, ako ga stavite više zna stezat za grlo. Dim miriši slatkasto, ne znam kako da to opišem, ali kad sam ga prvi put zapalio odmah me asociralo na Amsterdam, po meni 5/5.

Rad... užasno mi je teško sjetiti se nakon tolko napušavanja sa svime time jer znam kombinirati po dvije ili tri pljuge za redom (ne baš doslovno) tako da dobijem različite kombinacije radova :icon_lol: npr. nakon 2 pljuge OB-a i jedne SJ-a puca na smijeh (što mi se nije deslio ne pamtim od kad)... to traje 10-15min i može bit do suza... uglavnom totalni LOL... za MK mogu reći da definitivno nema stoned rad i sve se dešava u glavi, bez paranoje i sličnih sranja, ocjena 4/5.

OB

OB je podbacio, sve je super ali je rad vrlo slab. Da bi vam uopće bilo nešto treba staviti količinu kod koje, da recimo stavite SJ, bi bili fino oduzeti na par sati. Ja ga zovem jutarnji dim, za lagani početak dana ;) ocjena 2/5. Okus je za 4/5 po mom ukusu, a miris dima fin i blag tak može proći pod mirisne štapićene, ne znam kako da ga definiram ali ocjena 5/5. Sama biljka ima neki bezvezan miris po slami (2/5), ali nakon mrvljenja u grinderu ima odličan miris... to bi bilo 5/5.



Pokušao sam biti što realniji, nadam se da će i degustatori napisati koju o tome pa možda dobijete bolju sliku od ovih koje sam stavio u post ;)


@ bozga... SJ su bile oko 80cm, MK i OB sam vezao, savijao i radio svakakve egzibicije sa njima, tako da sam ih uspio zadržati na nekih 130 - 140cm... vjerujem da bi rasle i preko 2m da sam ih pustio.



Stvarno sam se raspisao... to je rad u kombinaciji MK i OB :icon_lol:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Hvala Yami_Raziel.

Vidim imaš skoro 200 postova, a još uvijek nisi naučio da se ovdje takve stvari ne prodaju. Smajlići govore da je riječ o šali, međutim, takvim postom narušavaš ugled ovog foruma. Stvar je u tome da netko takve stvari može percipirati na drugačiji način.

Ne želim sad tu držati neku prodiku... samo hoću reći da se sa nekim stvarima nije za šaliti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Rekao sam ti i na PP a evo i ovde da ti kazem da si KRALJ!
Tek sam sad procitao dnevnik i stvarno ti je lep BOX!
Po svemu sto si radio delujes veoma obrazovano i mnogo si uporan ali bilo je tu pomoci sa strane kao sto priznajes, mada ta pomoc je verbalna ipak si ti vodio ceo rat!!
To sto si napravio je san mnogih a tu spadam i ja!
Hvala ti na ovako jepom dnevniku, neverujem da ima boljeg na forumu!
Sretno ti sa buducim growowima i ako mi ikad bude gusto u vezi growa ti ces biti medju prvima na listi koga cu pitati za savet jer si pokazao da zelis pomoci i da si covek!

Poz
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
ja sam isto tek sad pročito report............:matrix:..........heheh......jako lijepo
........nadam se da će drugi put bit još bolje...........pozdrav......:pat:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Hvala na povalama i lijepim željama!

Trudim se da napravim najbolje za sebe tj. za svoje biljčice :sun2:
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
Stvarno super!
Svaka ti cast!:joint2:

Bez teksta sam, procitao dnevnik u jednom dahu
super super!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.