Master Kush & Sour Jack @ gens

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Zaboravio sam pitati... već sam ih prilično ošišao, pogotovo MK. Odrezao sam većinu tro i peterokrakih listova po vrhovima... ostali su samo jednokraki... ne znam smijem li još i koje listove da režem?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
skidaj to sto vise-one male skroz u cvetovim aostavi-ostalo skidaj sve-nabit če se videčeš i taj MK
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Da li je pametno da skinem i ove listove koje sam na slici označio crvenom bojom?

 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
ja bi to cepnuo bez puno razmisljanja
e sad dali ce to tvojoj sorti smetati-neznam
ali nebi trebalo biti problema.

ja inace cepam to lisce postepeno kako biljka raste tj. cvjeta(domaja)
i ne bune se,ma cepaj:))
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
skidaj qens i učiničeš joj samo uslugu a sebi takodje... bez bojazni
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
OK... sutra ih šišam do kraja... ionako imaju još tjedan dana i idu pod nož
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Jučer sam posjekao SJ... nakon 65 dana cvjetanja i 48h mraka... sad slijedi sušenje...



I tako je i drybox pušten u funkciju. Na vrh sam montirao jedan pc ventilator koji vuče zrak iz prostorije, brzina okretaja regulira se pomoću potenciometra. Na dnu postoje rupe kroz koje prolaze noge od ormara... mislim da će biti dovoljne za cirkulaciju iako se cijeli box "usuče" kad je ventilator na najnižoj brzini. U prostoriji se nalazi još jedan pc vent, služi za bolju cirkulaciju zraka...



To bi bilo to... nadam se da se neće prebrzo osušiti... vrijeme je sad super i bilo bi dobro kad bi se tako zadržalo koji dan...

MK i OB su još pod lampama, ali ih moram skinuti najkasnije u utorak, one na žalost neće biti u mraku 48h... smatram da će im bolje doći svjetlo još ta dva dana nego mrak... stvar je u tome da ih moram posjeći...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Jučer sam odradio berbu do kraja. MK_1 i OB su bili spremni... ili barem skoro spremni ;) dok je MK_3 definitivno trebao još bar 7-10 dana... na žalost drugog izbora nije bilo. Imam i novu izreku kad želim nekome loše "da`bog`da sativu trimao 2 dana" ... izpizdilo me lišće... ima ga ko u priči, tako da čim sam duže čistio tim sam sve manje truda ulagao... za te tri biljke je ženi i meni trebalo 3h! Strašno!

Što se tiče SJ-a, posušio se nakon 5 dana i sad je već 2 dana u staklenkama... mogu reći da sam zadovoljan. Količina koju sam dobio nije neka za hvaliti se... SJ_1 32g, SJ_2 28g... moglo je i bolje, ali zato je kvaliteta na razini. Rad je dobar... fizički opušta, a u glavi je tulum... kad sam se poštenski razvalio imao sam neki čudan filing u čeonom režnju... ko da su mi sinusi pod nekim pritiskom :icon_lol: Miris nije intenzivan, ali je specifičan... jednostavno ne znam sa čime bi ga usporedio... i da, curanje je definitivno odlična stvar, stvarno se osjeti razlika u okusu i mirisu... pa čak mislim da je i rad bolji ;)

Dobio sam i 25 sjemenki mješanaca MK i SJ... ko bi rekao da u takva 2 mala vrhića može biti toliko sjemenki!?

Sve u svemu prvi grow je prošao relativno ok... naučio sam puno novih stvari tako da sam siguran da će slijedeći biti još bolji... bez toliko grešaka i gubljenja vremena na tuningu boxa (iako će i tu trebati nekih preinaka).

Evo i slika sa zadnje berbe... ovo u ruci je Orange Bud :eyebrows: sad imam i novi avatar :icon_razz:



Eto... još sam vam dužan napisati kolko g sam dobio od ove berbe... i onda bi to bio kraj ovog dnevnika.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Fino,stvarno fino :icon_lol:.Veliki ljepi budovi.I još smo u sličnoj situaciji šta se tiče prvog growa i sušenja, ma nema šta VRHunski odrađeno ;)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Ma svaka čast care sad još samo da
By stoner_hr na moreno i počneš zapravo uživati u plodovima svog truda bez stresa i panike

i svima na 2 tjedna kažeš
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
svaka čast

stoner ne teraj čoveka na godišnji -ostače ceo mesec :)))
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Hvala ljudi!

Pogotovo hvala onima koji su savjetima pomogli da ovaj grow odradim kvalitetno!

Godišnji je blizu... jedva čekam da malo odmorim, nema većeg gušta nego nakon par sati podvodnog ribolova izaći van i zapalit pljugu :) a zahvaljujući growu ove godine sigurno neće biti nestašica ;)

@ Stoner... daj uglavi te smjaliće u forum... zakon su!
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Draga Vutro,

ovdje je lijepo... more se talasa, a u daljini se čuje lavež morskih pasa...


Dakle, kao što se da zaključiti iz naslova, godišnji je počeo... a ja ću uživati u 53g Orange Buda 75g Master Kusha (od toga MK2 47g, a MK3 28g). Znači sa Sour Jackom 188g finih stvari :icon_lol:

Time bi ovaj report bio završen :)

Vidim da sam u međuvremenu postao Vutrogasac... što reći nego... hvala na ukazanom povjerenju! :sun2:

pozz
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
gens je napisao(la):
Draga Vutro,

ovdje je lijepo... more se talasa, a u daljini se čuje lavež morskih pasa...

Dakle, kao što se da zaključiti iz naslova, godišnji je počeo... a ja ću uživati u 53g Orange Buda 75g Master Kusha (od toga MK2 47g, a MK3 28g). Znači sa Sour Jackom 188g finih stvari :icon_lol:

Time bi ovaj report bio završen :)

Vidim da sam u međuvremenu postao Vutrogasac... što reći nego... hvala na ukazanom povjerenju! :sun2:

pozz


Hvala tebi!

Grow je bio nadasve informativan i inspirativan...
A s obzirom na sveprisutnu nestasicu ozbiljno sam ti zavidan na zalihama :icon_lol:
Pozdrav i ugodan odmor.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Sve pohvale na growu! Naučio sam puno toga i ohrabrio se da krenem i ja u indoor avanturicu!
Biti će veselo ljeto s kvalitetnom ganjom koja je još bolja stoga što znaš da je samo tvoja! :)

Uživaj i čestitke! :sun2:
 
15.06.2007
20
0
0
43
gens šalji sliku od danas si ti moj idol.........svaka čast ekipo za pomoć gensu:clap::happy031:.......samo da i ja naizad dođem do svojih kvadarta pa da pokušam slično....još samo da velim.....uživaj u plodovima svog rada.....gensu care!:leafblunt:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Gens je na moru al ja bi mogo dati mali SMOKE REPORT :

Sour Jack (to sam jedino probo) :

Miris : quality, nebih ga znao opisat.. mozda netko iskusnji.. ocjena 4/5

Okus : lights, ide po nekom vocu, 5/5 ocjena.

Rad : No paranoya ugodan buzzy all around + sociala s dosta dugim radom i do 3h nakon samo 2 serije, tocno dim kakav osobno najvise volim !!!!! 5/5 ocijena

Izgled budova : Ovo sam moro napisat jer SJ izgleda prelijepo, bas je ono svjetlo zelena trava i budovi su prekriveni crystalima
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
SMOKE REPORT : Da se ne ponavljamo tako nekako bi ga opisao i ja jedino što je falilo malo svjetla da budu tvrdi , inače okus jako dobar .


Unatoč svim mukam koje je gens proživljavao stvarno dobro nema šta :icon_lol:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Imam jedno pitanje - možda sam propustio, možda nisam, ako jesam pardon :D . Zanima me koliko su ti visoke biljke bile kada si ih cviknuo?
Pozz, Boz:sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.