Mataro Blue CBD - Linda Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.07.2018
65
242
33
24
Mordor
Još se dvoumim dal da nastavljam na istom sajtu tamo mi je "sigurno" od ljudi, al eto očigledno ne od životinja. A i da hoću negde drugde nemam bolje mesto, velika dilema.
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
A stari to je na tebi, nitko to ne moze znati bolje od tebe.. Ako si 100% siguran da nema ljudi i da site nije provaljen(sumnjam ako si nasao da viri iz zemlje). Onda bolje posadi tu ako nemas drugi site sigurno, zastiti mrežom, boca ti nije potrebna vise, samo ti savjetujem da je drzis u kući pod lampom 15/20dana prije nego je izneses,. U posljednjem updetu si napisao da si vidio lisicu, nije ti je ona isčupala ali ako ima lisica onda ima i pljena njihovih, živina koje hoće pojet biljku, a napisao si da je i puzomor skoro nestao bio, a na pocetku dnevnika da je masa puža tu.. Može ju i puž pojest preko noći, nemoj podcjenjivat puža.. Stalno bacaj pužomor i to ne štedi na njemu, svaki tjedan šaku okolo.. okolo po siteu ostavi ljudske dlake kose, pomokri se okolo, to odbija krupniju divljač, mozes i nekakvih otrova okolo pobacat po raslinju, mišomor i slicno.. Nemoj odustajat i propustit sezonu, nije ti kasno, moze bit i bolje od ove, držim ti fige :thumb:
 
08.07.2018
65
242
33
24
Mordor
Ništa, onda ću ovu probati da izguram, ogradiću je i učvrstiti što bolje budem mogao i pužomor neću izostavljati, pa ako joj se onda nešto desi verovatno je neko od ljudi. Sve u svemu hvala na savetima, nadam se da ću izgurati ovu sezonu. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Nogud

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
samo hrabro u nove avanture, protiv životinja poškropi naftom oko sajta, malo više te plave mreže potroši (za nju znam da radi protiv zečeva i kunića koji ne vole plavu boju iz nekog razloga, da bi bila efikasna protiv ostalih stvari neka je malo višlja)