Materijal za motanje frula kao zamjena za duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Weedran je napisao(la):
e tako već više volim, neki link za potkrijepiti tvrdnju... ok, još neki link na službene studije bi bilo još bolje

Jako je dobar taj godlikeproductions forum bas zato jer potkrijepe tekstove koje stave, sa profesionalnim misljenjima i studijama
i jako su raznoliki, sve u svemu jako dobar info source :pat:

i znaci nema straha za mentu :sun2:
moram onda do čajoteke jedan dan, pa da i to probam :pat:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hipper

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
Čaj od kamilice dobro gori ali smrdi ko vrag, barem meni. Probajte :)
Šumsko voće, šipak i ti voćni čajevi ne gore.
Zeleni čaj i nije nešto.
Mentol je super, s malo duhana naravno :)

Još jedna ideja mi je pala na pamet i to sam probao. Stavite malo cimeta na duhan i onda to zarlojalte. Ima fora okus :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
probao sad nedavno mentu iz vrečica (ovi standard čajevi koje ima za kupit svugdje) i nije mi baš nešt, drugačiji je okus, neprijatniji, mentol je jači, a i previše mi je to nekak u prah usitnjeno. Uglavnom ove mente u rinfuzi su dobre, ima u npr. bio&bio trgovinama za kupiti, 30g pakirano u kutijicu, oko 1,5€

probao sam još matičnjak, ali loše gori i nije mi dobar okus. Za kamilicu kažu da ima prolaz ali kao ima neke kemikalije koje se nebi smjele puno koristit. Ovi ostali standard čajevi mi ne djeluju kao nešt pušljivo, eventualno možda zelini al i ja sam čuo da nije baš.
 
17.05.2010
40
3
0
33
ja sam jednom bijeli čaj iz vrećice stavio...i nije bio los miris niti okus... al nakon nekih 12 sati sam poćeo povraćati ko kreten te dobio užasni proljev i grčeve u stomaku, tak da neam baš dobra iskustva s čajem =/ ...
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Weedran je napisao(la):
probao sad nedavno mentu iz vrečica (ovi standard čajevi koje ima za kupit svugdje) i nije mi baš nešt, drugačiji je okus, neprijatniji, mentol je jači, a i previše mi je to nekak u prah usitnjeno.

e vidis u tom je meni problem bio! preintenzivan okus.. probat cu nac il nabavit ovu domacicu pa dat ponovno priliku.. al mi se i šamanova ova cini oke, napravit ulje a s ostatkom mjesat gandzu.. sigurno se isprobava ove god
 
09.06.2010
34
1
0
31
metvica mi zvuči jako zanimljivo, to ću isprobati svakako, imam kod kuće, raste kao luda :D

sa trim lišćem sam pušio, nikako nebi preporučio nikome, bilo je odvratno, dim je težak, reže i ima odvratan okus, a da napomenem, inače sam strastven pušač duhana također, kupujem duhan u vrećicama i motam, jako rijetko pušim cigarete
 
26.06.2010
5
0
0
44
probajte miješati sa aromatiziranim duhanima, black devil je ok, aroma čokolade i vanilije, nije niti pretjerano jak i sporije te ravnomjernije gori, nikako ne koristiti shag duhane, često su jaki i ube ti pluča
 

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
Cigarete Ronhill Ultima su toliko slabe, da mi nije jasno da to itko normalan moze pusiti. Cigareta kao da i ne gori, vučeš zrak.

Pa eto, pala mi ideja na pamet. Ako ste nepušači, smeta vam duhanski dim, svakako probajte s ovim cigaretama. Duhan normalno gori, ali ništa se ne osjeti (barem ja imam osjećaj kao da nisam ni upalio cigaretu).

Link: http://www.tdr.hr/srbija/proizvodi/ronhill_ultima.htm
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislim da je to opet duhan kao i svaki drugi.Tu se priča o alternativama znači da NIJE duhan.
Blaži je za pušenje jer ima vjerovatno dupli i pojačan filter kao i ostale light duvaljke,kad ga rastvoriš opet si gotovo na klasičnom duhanu.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Weedran je napisao(la):
Ovi ostali standard čajevi mi ne djeluju kao nešt pušljivo, eventualno možda zelini al i ja sam čuo da nije baš.
Zeleni ne valja.Ne gori dobro...zapravo,uopće neće gorit.Menta je odlična,samo ova kupovna (ne u filter vrečici-rinfuza) je malo jaka,ali meni to ne smeta.Već sam navikao :icon_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja kad imam para kupim si kutiju toga ultra lighta, tj sadašnji ronhill ultima i stvarno je najbolje u usporedbi s ostalim cigaretama, svi pušači inače ne vole te cigarete. U zadnje vrijeme često se nema duvana i onda prijatelj uvijek ima drine jer mu to mater kupuje, a drina je nešto najgore na svijetu, par serija jointa s time i osjećam bol u plućima užasno nešto.

Probao sam nedavno kadulju pušit, sam dim je lagan i ne grebe ali je malo bed što hrpu okusa u ustima ostavlja, ali u usporedbi s drinom stoput bolje.
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
euforija je napisao(la):
e vidis u tom je meni problem bio! preintenzivan okus.. probat cu nac il nabavit ovu domacicu pa dat ponovno priliku.. al mi se i šamanova ova cini oke, napravit ulje a s ostatkom mjesat gandzu.. sigurno se isprobava ove god



pa jesi li probao sa filterom,on ti smanjuje taj intenzivan miris
 
21.12.2010
2
1
0
39
Drago mi je vidjeti da je ova tema otvorena jer vec duze vrijeme me muci kako izbaciti duhan i naci alternativnu zamjenu ali do sada se nisam pomaknio od same ideje pa mi je svaki joint borba sa duhanom kojeg nikako ne podnosim a opet ne zelim se odreci tog (po meni) posebnog gusta rolanja jointa pa koristenje raznih sprava za konzumaciju ne volim.

Zanima me jedna stvar a vjerovatno ste upoznati sa tim a cudi me kako nitko ne spominje to.
Radi se o sastojku koji se nalazi u onim velikim zdjelama u caffeshopovima u Amsterdamu(zapakirani kao secer u kaficu) i koristi se kao zamjena za duhan, ne pece, nema neku aromu jednostavno koristi samo kao pomoc pri sagorjevanju.
Probao sam naci na googlu ali nigdje niti rijeci o tome, mislim barem ja nisam nasao, vjerovatno ima...

Pa eto ako netko zna vise o tome ili je sposobniji naci neko objasnjenje na netu neka postavi link.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: disco rebel
06.06.2010
43
1
0
37
Ovo sam probao neki dan i fakat nije loše - naturavitin čaj od cvijetova i lišća sljeza sa plodom komorača (več je u čaju)-jako fini okusić ,treba se samo sve samljeti u grinderu .Meni ima bolji okus od mente,malo slađi .Pomalo i udara u glavu,ali fakat neprimjetno,komorač pucketa i dimi se jako dok gori i ima hladeći učinak.