Materijal za motanje frula kao zamjena za duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.05.2011
13
0
0
34
VenloNL je napisao(la):
Tako smo i mi jedno vrijeme mazali pljugu sa medom....kao sporije gori,bolji okus....u konačnici nemaš pojma o ničemu...:joint2::joint2::joint2:

heheh bas citam i trazim jer jos ko ovako pusio :)))...meni je sa medom extra...ali nikad ispusiti do krajaaa... heheheh :)
 
08.05.2011
5
0
0
50
interesuje me dali se moze nesto ubaciti u joint dok se moga kako bi se onako ajmo reci aromatizirano,npr da iam ukus vanilije,mente ili slicno ?
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
..ako je vec ukus opor,tezak iliti gadan:)...koristim mix od zenskih cigara..npr Monus grozdje ili jabuka..razlika je ogromna.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ja nekad iz zabave pomijesam sa aromatiziranim duhanom za nargile(naravno i pusim kroz istu), to ti je jako vlazna i ljepljiva smjesa inace...polako gori, a ima jako lijep okus i miris...

Samo sto ti u jointu to ne bi proslo... :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rastaraven90

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
ljudi moji to sa mentom je prica za malu djecu...oduse mozete ostat sterilini ali cak nakon 5 godina intezivnog pusenja svega sto se tice mentola...tako smo bar ucili u skoli
 
23.07.2011
7
2
0
36
Smeh je napisao(la):
ljudi moji to sa mentom je prica za malu djecu...oduse mozete ostat sterilini ali cak nakon 5 godina intezivnog pusenja svega sto se tice mentola...tako smo bar ucili u skoli

Nisi čitao temu od početka :p Ljudi dokazali da je to šuplja oko sterilnosti :)
Inače, probala sam sa mentom i nije loše, ali ipak duhan je duhan iako ne pušim cigarete. Ovo sa medom bi trebalo probati :banana_rasta:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
najbolji ti je duhan za motanje, Golden Virginia ili Karelias.

duhan iz punjenih cigara je smeće i samo kvari okus žike, a što je još gore izaziva mučninu i grebe grlo, probada pluća...
 
14.09.2011
4
0
0
30
Probao bih tu mentu sto kazete.Samo mi recite jel lepo gori?da ubacim malo duvana u dzok za svaki slucaj?ne bih da upropastim vutru,pa zato pitam
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Ja ak ne s duhanom, pomijesam s ukrasnom koprivom, probao sam s mentom ali zesce je za grlo, tako da nista od toga, posadil bum mozda klip daggu i probat cu s tim, ali inace, Cistakaa rules ;)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ajde sad svi lijepo pročitajte naslov teme!
Ne konzumiraju svi duhan i svakako nije NAJBOLJE duhan, tako da se molim vas lijepo suzdržite od komentara ako nemate pametnije što za reći.
Za sve ideje kako ZAMJENITI duhan u jointu, slobodno ih ovdje istresite :)

GrowBoy je napisao(la):
ja mislim da je najbolja opcija pusiti cistake, kad ti vec ne odgovara mjesavna :D XD ZASTO SE TOGA NIKO NIJE SJETIO??

:signs053: Odakle si ti sad ispo :icon_lol:
Ajde uzgoji prvo nešto, pa ću te pitat jel se to da čistaka pušit :icon_razz: Ovo sijeno s ulice se ne računa :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LakoMan

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Ispricavamo se :p

Ja koristim nargilu kad sam bolestan jer tad teze disem pa imam paranoju da ce me duvan dodatno zacepit, onda nargila dode na svoje, najvise jabuka flavor..nekako mi najbolji jer se najmanje osjeti miris :)
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Menta je meni definitivno najbolja zamjena za duhan. Još je i bolja nego duhan. I po mirisu dok gori i nije teška za grlo kao duhanski dim.

ChasedByDevil je napisao(la):
...probao sam s mentom ali zesce je za grlo...
Ne znam... Meni je menta super blaga. Govorim za domaće uzgojenu mentu. Oni čajevi od mente nisu ni slični domaće uzgojenoj i oni paraju grlo kad se puše. I još sadržavaju dodatnu kemiju kao pojačavače okusa i ko zna kakvih još sr*nja. Tako da ako pušite s mentom nikako nemojte koristiti onu kupovnu iz čajeva, samo će vam upropastit pljugu.
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Ma joj herbologist i ja sam koristio domacu mentu iz vrta, nebrini ja nikad nekupujem cajeve od ljekovitog bilja, sam ih radim, eo upravo za vikend pobro 2 pune kosare mente(divlje na polju) i sad susim, ali meni jednostavno to nepase za sitpu, sta ces :S