Materijal za motanje frula kao zamjena za duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2013
26
23
0
59
Mordor
Iskreno, odlicna zamena za miks jeste kamilica.
Kupovna ona iz kesice za caj. Probao sam, nije teska za pluca kao duvan, a daje izvrstan ukus. Naravno sve zavisi kako je uzgojena ta kamilica ;) :vb_smash:
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
zanima me dali je itko pokusao stavit filer cigarete umjesto "flopa" u pljugu? iskreno uvjek mi je bilo žao probat da ne ubije ućinak/okus? možda glupo pitanje ali šta je tu je! :p
 

LakoMan

Aktivan Član
25.12.2012
82
15
8
neznam! cuo dam da kao nema efekta! ali apsolutno budem probo! mislim ako se kombinira sa duhanom da ipak ga malo ublazi a da vutra ima efekt kao i na flop!
 
09.02.2013
27
9
3
36
Bong sa hrpom leda i udrite ljudi ...budite moderni pijte alkohol pusite travu kakav duhan bjezite od toga smeca ko to jos konzumira amerkianci koji su ga izlozili najveci su protivnici
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Ma glavno da je alkohol dobar, jel da?


Ja sam prije mjesec dana smoto sa filterom, za pusit je naravno puno lakse, okus je jos uvijek tu, a sto se tice udaranja, udarilo me, al u usporedbi sa bez filtera nebih znao, jer ne mjerim kolko stavljam
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
:common053: Obični filter filtrira dobar dio kanabinoida jer su oni smolasti i love se za pore filtera za razliku od nikotina koji prolazi bez problema.
 
07.05.2013
32
5
0
Sry sto otvaram ovo sad novu temu, ne mogu trazit temu gdje da ovo postam, obrisite je kad dobijem odg. potreban...

http://i.imgur.com/ddS0PVx.jpg?1


sta uraditi s ove nane/mente sta je vec, kupovna je u kutiji, osusit il samo ovako isitnit ili? nemam duhana...


koliko otrplike ima u ovom paketicu grama naoko?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Brate menta se ne puši ni sušena ni svježa. Neznam, možeš probati osušiti pa je izmrviti i strpati s to vutre u gicu, al po meni samo budeš uništio okus vutre ak s njom budeš miksao. Moj prijedlog ti je da užicaš negdje cigaretu ako nemaš ii ako imaš lulu podimi čistaka na lulu.
 
10.06.2013
10
1
0
Evo uzea san mente refužo 40 g, budući da se odvikavan od duvana, pa da mi ne bude nakon frule drugi dan cigar u glavi... čujen da je i kadulja ok opcija ali previše ubije okus ćora. A imaju i oni neki healthy mixevi za naručit preko e-baya? :)