Materijal za motanje frula kao zamjena za duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.06.2013
10
1
0
Čistak na bong je najbolji, ali kad se izađe s ekipon vanka obično se zarola joint..a i zbog onog gušta motanja jointa, svaki novi je novo malo umjetničko remek-djelo, nekako ne želin prelazit na bong :sun2: .Ništa,ostaje probat s mentom i kaduljom pa vidit kako je, ali iman filing da je menta ok jer mi lipo miriše i inače, a šta ne uspijen popušit mogu u čaj :leafblunt:

Kad smo već kod toga, kad motate joint, u kojem omjeru miješate ćor i duvan?Ja obično 50-50 ili čak 60-40 u korist meda...prijatelj sa Korčule mi voli stavit puno manje meda,oko 30-40 % ali to mi je pregrezo, nekako neman okusa i ko da pušin skoro čisti duvan... mora bit bar 50-50.
 
19.05.2013
6
5
0
Nezz, ja sam doma našao neki urološki čaj ili tako neki *****. U biti ima isti okus i miris ko vutra tako da mislim da bi bilo najbolje s njim :)
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
jeste vi normalni motat u urološki? hahahaha

ma najbolje je nabavit čisti duhan domaći blagi bez aditiva i aroma, i ful malo, samo da gori lijepo, ili čistaka....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: disco rebel

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
85% duhan i 15% vutra



edit; sad tek vidim naslov teme :)
probao par puta sa mentom,prvi puta vauuuuuuu,što dalje sve više bljak ,hehe
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
vjerujem da sve to nije lose ovisi vec kako se uzme, ali meni je duhan kao zamjena za duhan skrooz dobar aditiv za motanje frula. nemam potrebu ni zelju mijenjat duhan sa raznim travama ili cajevima iz bilo kojeg razloga pa ni za okus, okus imam od same trave i nebi izmisljao toplu vodu. ako mi bude do nekog prirodnog dozivljaja mozda pocnem uzgajat i duhan :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nije poanta izmišjanje tople vode, nego je poanta da ne vole svi duhan. Ja ga ne volim jer mi smrdi, lupi me tak da mi bude i muka ponekad i ako mislim s ekipom zapalit, prvo moram popušit koju pljugu, da mi ne bude gadno kad zapalim joint. Da nisam nikad bio pušač, možda bih sad lakše podnosio duhan, ali od kad sam prestao pušit cigarete, svaki put kad zapalim duhan, bude mi gadno u ustima i mučnina. Eto, zato treba zamjena :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Koristim duvan za motanje ne duvan iz cigara, i mjesam sa njim, onako pustim da se osusi malo, i jbga koliko mogu sa 2 prsta uzeti da posolim, znaci eto da je 85% vu u fintu... a takodje sam probao duvan za lule (lulas) sa nekim smekom vanilije, mogu vam reci da i sporije gori i da xna ima fin ukus. Al drzim se da je najbolje na bong cistaka, svakako bolja varijanta nego srolati keca.
 

MarkoMil

Aktivan Član
16.02.2014
70
53
18
Pozz svima voljo bih dobiti neke korisne infirmacije :)

Nisam pusac ne volim duhan grebe za pluca,grlo.. Pa bih voljeo neku zamjenu tu se prica o menti ali o prirodno uzgojednoj menit.Jer moze ici ona menta iz vrecice za caj ? ili nesto drugo samo da gori da ne pece za grlo..

I vidio sam nesto s medom da sporije gori? kako to ?
 

MarkoMil

Aktivan Član
16.02.2014
70
53
18
A sta se dogodi kada stavim med?

Nemam dosta robe za cistaka skupa je.. pa pokusam naci zamjenu ali neznam sta.. a duhan ne volim

Moze bilo kakva pomoc
 

MarkoMil

Aktivan Član
16.02.2014
70
53
18
Znaci nista... a glupo mi je na bong bolje mi je ovako kada motam a ne volkim duhan ..
jer bar ima neki slabiji duhan


Edit: a sta s orirodnom mentom? frend ima pa sam mislio malo lapit od nejga...


samo neznam kako pripremit prirodnu mentu ?
 
16.04.2014
4
1
3
¸Mi sa zelenim čajem mixamo i bude vrh. Ne pušim baš cigarete, a žao mi je duhan za lulu dat u te svrhe pa je čaj sup alternativa pogotovo za frule, a kad cimamo iz pajpa ili bonga rokamo pure.