Materijal za motanje frula kao zamjena za duhan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2014
18
21
8
Pa ja ne mogu vjerovati s cime sve mjesate vi travu da bi zapalili joint? Da s mentom? Jednom prilikom kao dosta mlađi sam zapalio mentu i to je proizvodilo najodvratniji dim koji sam pusio tako da mi je grijeh mjesat to i travu...po meni najbolje 3/4 crvenog malbora i jedno 0.6-0.7 g pravog dima i to je po meni idealan joint a ne nekakvi cajevi i tako slicne stvari...al nismo svi isti i vidim da ima ljudi koji puse drek od macke tu po forumu pa me vise nista ne cudi...
 

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
To bi nazvali subjektivnim osvrtom na temu.
Puno ljudi koji puše travu NE puše duhan ,pa je prirodni tok stvari isprobavanje nekih drugih materija za zamješati sa travom,sad koliko to stvarno valja ili nevalja je u domeni osobnog ukusa.
Npr osobno nikad ne motam sa crvenim M jer je malo prejak i ubija mi doživljaj,ali to je isto subjektivno,no ipak ako to tebi paše ja niti bi to dovodio u pitanje niti bih ti nametao moj način.
Tolerancija....riječ dana
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
weco je napisao(la):
Pa ja ne mogu vjerovati s cime sve mjesate vi travu da bi zapalili joint?
...........................................................................................................................................................................................................................................................
...po meni najbolje 3/4 crvenog malbora ...
Ni ja ne mogu vjerovati kako neko može postavljati mutava pitanja po forumu, ali eto, ipak ima i takvih...
Ima i onih koji svakom loncu poklopac moraju bit i zalaze u teme u kojima im nije mjesto. Pogledaj i produži, ako nemaš što pametno za reći.
Šta kog briga što ti voliš crveni marlboro? Da, marlboro se piše....

JackDaniels je napisao(la):
Tolerancija....riječ dana
Ma jok ;)
 
10.01.2015
175
107
43
Nije to za zezanje, isparavanja nekih cajeva mogu da budu stetna za telo, ako vec neces da stavljas duvan motaj cistake, dobro izmrvis da bi lepo gorelo... ili probaj sa nekim drugim duvanom, onim za motanje, on je mnogo slabiji od ovog iz kupovnih cigareta.
 
10.01.2015
175
107
43
Naleteo sam na neki video o nekoj likusi koja pravi i prodaje caj za pusenje. Bezopasan je za pusenje i naravno zdraviji od cigareta. To je kao mix pelena, lavande i jos neke biljke.
 
10.01.2015
175
107
43
Probao si. Odakle?

edit: video se zove ' Smokable Tea: An Alternative Way To Chill Out ... '. Navodno caj ima blago psihoaktivno dejstvo i poboljsava snove..
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Znaci 2 posta ce ti trebati da ga postavis. Mogao si odmah u glavu :) Ajde kad je tako bitno. Nadam se da je vezano za temu koja glasi " Materijal za motanje frula kao zamjena za duhan"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: winnie the pooh
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
mozes koristiti zeleni caj ali ne ovaj iz filter kesica on je odvratan nego onaj pravi u osusenim listicima, ja sam to par puta stavio pravo da ti kazem ukus je onako drugaciji nego na sta sam navikao, ruzniji je ali moze da se dimi nije preterano odvratan kao neki cajevi na primer :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
03.02.2015
49
93
18
36
Meni svi seru kad smotam čistu, bez duhana, ali ja se ne želim ponovo početi navikavati na duhan i cigarete..
'ko ih hebe, ako nastave prigovarati, pušit ću sam! :zvizd:
(a ionako duhan pokvari okus.)

Bob Marley :
''Miješati vutru i duhan je kao pivo s limunom!''
 
  • Sviđa mi se
Reactions: graf
12.04.2008
26
15
3
Najbolja opcija konzumentima marihuane, koji ne podnose ili zbog zdravstvenih razloga (kao ja) ne mogu pušit s duhanom je investicija u đepni (portabilni) vaporizer. Mislim ako vam je stalo do zdravlja uložite novac u to, vjeruj te mi nećete nikako požalit. Zbog sigurnosti foruma ne bih objavljivao vanjske linkove o tome, jednostavno ukucajte u google ili youtube "portable vaporizer" i proućite malo o tome. Najbolja stvar za konzumiranje marihuane za ne pušaće, astmatičare i ljude koji jednostavno vole čistinu okusa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: disco rebel