Matorac iz SRB

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Srdacan pozdrav svima. Imam 52 godine iz ravnicsrckog dela Srbije ozenjen dvoje dece (srednja i faks), hobi akvsristika, ribolov (posebno morski u Dalmaciji). Poceo sam da koristim kanabis pre nekolko meseci na preporuku jednog prijstelja da mi olaksa tegobe. Prvi susret mi je bio pre 30 godina iz zezanja na moru rekreativno pa onda decenije nista do skora. Imam problema sa kicmom, bolovi, nekvalitetno spavanje itd sto ide iz toga. Vutra mi olaksava te probleme pa svremena na vreme smotam po neku buksnicu i olaksam tegobe, svarno pomaze, bolovi prestsju opistim se i oraspolozim a bogami lepo i zdravo odspsvam. Ne pijem nikakve tablete nemam pritisak, holesterol, ne pijem ne pusim. Ne odgovara mi svaka vutra a tesko se nabavlja ne treba mi za zabav vec za probleme koje imam, kad je ubodem to je to i zbog toga sam na forumu. Svaka pohvala za forum ekstra je edukativan je kad imam vremena citam i polako ucim pa cu probati da nadjem sortu ida se oprobam u samostalnom gajenju. Tolko od mene. Uzravlje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Dobro došao matori ;) . Vutrica je zakon za bolove u leđima, samo ćađi :thumb:. Northern Lights po meni jedna od izuzetno učinkovitih sorti protiv bolova u leđima i nesanice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Welcome ! Eh taj ribolov
www_MyEmoticons_com__fishing.gif
 

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Puno vam hvala na dobrodoslici, No Joke hvala na preporuku sorte bas to mi treba. Inace bolujem od kifo skolioze od rane mladosti a kako godine idu bolest prerasta u degenerativne promene kicme, za 20 godina sam se smanjio 10cm rebra mi udaraju u kukove samanjio mi se trup, sve to prate bolovi u ledjima trnjene nogu itd da vas ne davim vise. Elektro sruke sam, zaposlen prilicno aktivan i nedam se jos uz dobru vutru mi je stvsrno lakse bolje se osecam i aktivniji sam lepo se naspavam i super funkcionisem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke