Maturalac u Španjolsku :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.06.2010
13
0
0
37
Pozdrav ljudi !!Eo za 4 dana idem na maturalac u Llored de Mar. Zanima me kakva je kod njih trava i hašiš??I da frendovi su me žicali da im dofuram koju plocicu hašiša iz ESP da probaju njihovu robu....a mene je malo trta švercat preko slovenske granice pa me zanima gdje bi mogo da sakrijem par plocica u busu ili ko dsebe?? :DD
 
26.04.2009
53
6
8
41
Ma nemoj to raditi,napravices slucajno pakao od zivota,eskurzuje....mos mislit drugovi mu zicali...a jestel vi punoletni?
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ma ponesi ti iz Španjolske cijelo kilo , pa prijavi na granici da da ti vrate porez i prirez na granici . I odmah se pozdravi sa bližom obitelji i prijateljima na nekih 10 godina .
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Citat: "Naravno da smo punoljetni kakvo je to pitanje" Sasvim logično pitanje...Isto kao popaj i crookrutni ti savjetujem da se ne zaje****š sa zakonom, pogotovo ako ti nije jasno kakav je isti, a čini mi se da baš nisi svjestan opasnosti u koju bi se mogao dovesti.
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
Ni ja se ne bi zajebavao, ajde da ides svojim autom pa ti je sansa da te pregleda na granici dosta mala. Ovako, ides s busom, maturalac, nek carinik/pandur (sto nas, sto slovenac) ima los dan..zna se otkuda se vracate..bla, bla, bla.... Da sam na tvom mjestu i da bas bas zelim prenijeti u hr, bila bi to jako mala kolicina, spremna da se proguta u sekundi (ako se stvari zakompliciraju). Razmisli, ne isplati se unistiti putovanje (i ne samo putovanje) kojeg ces se sjecati cijeli zivot, zbog kojeg grama shita.
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
e ovako predspostavljam da si neka medicinska ili gimnazija mi smo isto bili u spaniji...kad ides tamo sve je super ne pretrasaju prtljg ni nista kad ides nazat na spanjolskoj granci te doslovno izvrnu iz gaca i prtljagu prevrndaju ali ako ces na manje uzimat onda to stavis taj paket od gram dva tri gore u ventilator u busu dok ne preedjete granicu! A ako budete isli awijonom nemoj ni da ti na pamet padne da nesto pokusas presverat!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pitanja o švercanju su malo neukusna za forum,

p.s. još si mlad, netrebaju ti takve stvari, kad odrasteš i završiš školu onda se baci na takve stvari, uništit ćeš život sebi i roditeljima baveći se takvim stvarima!
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
e bas to SiD o tome sam ja razmisljo kad sam se vraco doma neki jesu preneli al su maltene plakali od straha :D

Lorede ganđa je tamo odlicna imat ces 10 dana da se naduvas i boli te uvo a ovima ako se duva nek si odu po nju :D

SiD jel bi mi mogo odg na moje pitanje um om dnevniku ??
 

Slične teme