Maturalac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.08.2008
6
0
0
33
Ljudi pozdrav!

ovo mi je prvi post.. Idem na maturalac u lloret de mar,idemo busom preko slovenije do italije i onda cruiserom u spanjoslku. Zanima me jel mogu kak i jel pametna ideja da nekak prosvercam kojih 5g skunka za putovanje do spanjolske. Brine me samo slovensko hrvatska granica! Gdje bi mogao sakriti robu u busu? To bi mi bilo do spanjoslke, cuo sam da se tam moze roba nabaviti lako, pa se ne brinem previse,, al ja bi se htio baciti u briju i prije spanjolske...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Puši do granice i da sve spališ do granice, teškod a će baš pregledavati bus ali ako budu pregledavali i nađu ti nije nimalo uredu da zbog tebe cijeli bus ljudi ispašta
 
13.08.2008
6
0
0
33
da, istina... Imam jednu ideju gdje bi mogao sakriti! Da tih par grama skune naguram u kremu za lice?tko bi mogao znati da je unutra neke?!
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Najbolje se ti suzdrži do Španjolske, pa nije valjda da moraš i putem dimiti. Strpi se malo, putuj bez paranoja i onda tamo uživaj... :icon_lol:
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
cito sam negdje ti psi mogu nanjusit vutru kroz većinu materijala... tako npr mozes zamotat vutru u 10 plastičnih vrećica a miris će opet probit van bez obzira kolko to dobro bilo zapakirano. za kreme i to nisam siguran.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma joj može ker nanjušit u kavi u govnima u svemu nemojte mrljat nemožeš keru prikrit miris mirisom da ker ne namiriše
Ima tu negdje potraži tema o kerovima ali nije ti baš neka tema za forum kako prenijeti preko granice malo to crno izgleda i bilo je neke rasprave o tome
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
gle.. psi ti imaju jebac-ki razvijen njuh. dakle: u jelu tipa gulas razlikovat ce sve sastojke po mirisu.
nista, ama bas nista nemoze prikrit miris marihuane. pas nemoze nanjusit nesto kroz materiju. ali finta je u tome sto se miris siri kroz sitne pore svake materije.
dakle ako stavis npr. ribu u vrecicu i zatvoris ju neces ju osjetit, ali nakon sat vremena oces zato sto je miris izasao van. dakle sto manje vremena prodje NAKON sto si stavio marihuanu u posudu vece su sanse da ju pas nece nanjusit.
Jos jedna finta.. kad diras vutru, na rukama ti ostane sitna prasina i sve sto kasnije dodirnes ostavis malo te prasine tamo, dakle pas ce to sigurno nanjusit.
Dakle, ako budes nosio:
1. Ne diraj ganju golim rukama. Gumene rukavice su ti najbolje za to.
2. Shto kasnije stavi robu u neku posudu.

nadam se da ce ti ovo pomoc. makar malo :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
E, ovo što kaže Frula... znači većinom je prva pogreška šta se konta stavit ću u 15 vrećica a već pipo rukama ganju i onda kako pipneš svaku drugu dok pakuješ, sve si ajmo reć kontaminiro. Najbolje ruke oprat nekoliko puta sapunom između par pakiranja i ne dirat rukom vrećicu s kojom prvi put dirali ganju (to bi onda bila druga vrećica:)

Da će dofuravat psa...to je već teško..ne kažem nemoguće, ali jako teško... najbolje to negdje buxat da nije kod nikog, znači neko neutralno nepovezivo mjesto... uvijek sam htio buxat zaljepljeno ispod basa:)) al moraš pazit da te se ne vidit, bit brz i dobro zaljepit... al pošto to vjerojatno nitko neće:D, onda buxat negdje u basu, npr. u televiziju ili u smeće (treba pazit da ga se ne isprazni na stajanju) ili nešto slično, glavno da nije kod tebe ili da nekom podmetneš ispod sica/u torbu...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moj jedan prijatelj je nosio dim iz amsterdama i njušio ga je ker i nije otkrio

Stavio je dim u nekoliko vrećica i folija i onda ga skroz umazo u neko super ljepilo i kad se to fino osušilo stavio u head and sholders i prelio šamponom i na granici kaže umro je došo mu ker i njušio i nije ništ reagirao
Ali mu je to ljepilo progrizlo kroz vrećicu i foliju i uništilo dvije trećine vutre
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
Šaman Šandor je napisao(la):
Ali mu je to ljepilo progrizlo kroz vrećicu i foliju i uništilo dvije trećine vutre

:rofl: mozd ju zato nije osjetio? vjerovatno je ljepilo unistilo sve..


EDIT: eeee. ee.. ima jos jedna finta. al to mozes izvest samo ako izgledas normalno :p
probaj zbunit psa. ak idete busem jel. profuraj si onaj mali frizider. i unutra mesine neke :) i tamo stavi ganju .. ako imas srece drot ce mislit da je njuska zbog hrane. ak nemas.. jbg vidit cemo te u vijestima. :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Frižidere i mesine zaboravi...to bi bilo definitivno najuočljivije mjesto...a i pričali nam šoleti kad bili u basu, da čak i njima znaju otvarat sendviče iz frižidera... najbolje ti to držat u džepu, pa ako vidiš psa pojedite...svakom po trećina da bude ravnopravno:spcartman::nana:
 
13.08.2008
6
0
0
33
hvala ljudi pomogli ste mi malo!
bas sam se danas razg s ljudima koji su bili na maturalcu ove i proslih godina i svi su mi rekli da ne pregledavaju stvari i putnike, da samo moram otici po zig i nastavlja se putovanje
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Ja kad sam isao ponio sam dosta vuve :) plan je bio ovakav

Kupio sam veliki čips, otvorio, zgurao vuvu u par zip vrećica, sve to vratio među čips, ono kao nagradna igra kad nešto dobiješ u njemu hahahah... sve sam zatvorio sa ovim
gorenje1.jpg


prošao bez problema više puta :)