Maturalna exskurzija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2008
24
0
0
33
Eo ljudi za 15tak dana idem na ekskurziju :)b_woot:jedva cekam normalno:b_woot:) i imam par pitanja u vezi nje...Idem busem iz splita preko slovenije u austriju na dan u njemacku dan i u belgiju dan zatim iz belgije avionom u irsku 5 dana i iz irske avionom u pariz 3 dana...Sad me zanima kolko je sigurno (a i pametno) svercati 50g trave kroz 6 drzava? I jos dva pitanja...Posto sigurno to necu moc prosvercati preko 2 aerodroma zanima me zna li tko imena kvartova ili necega u dublinu i parizu di se moze nabavit dim? Netrazim sad broj nekog lika u dublinu ili parizu vec mjesta di cu najvjerojatnije moc nesto sredit...
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Švercegovac je napisao(la):
Sad me zanima kolko je sigurno (a i pametno) svercati 50g trave kroz 6 drzava? I jos dva pitanja...

nije ni sigurno ni pametno

osobno se ne bih upuštao u švercanje 50g kroz toliko granica...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
neznam...al kontam da bolje nenoshish tu kesu sasobom...shto se tiche dublina neznam kaka je tamo situacija sthto se vu tiche al uvjek mosh nekog pitat...ko pita neskita...a u parizu ima tonu zagorenih i polu zagorenih koji che ti nudit shit i vu na svakom coshku...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
pa....možeš šverat dok ne kreneš avionom... šta, nije sad da je 100% pametno (šta uopće jest ikad 100%?) ali ne bi trebalo bit beda...moraš proć hrv granicu, di vas najvj neće dirat jer tek idete na meturalnu, a ostalo nema granica...glavno ti samo da to negdje u basu buxaš, ne držat kod sebe. A avion to nikako...taman da imate za pušit do irske a onda gore tražit sa pivom u ruci:drink::icon_cool:
 
24.01.2008
6
0
0
31
Svercegovac upravu je "doors",bolje je ako nosis da poneses dok ne stignes do ture sa avionom... Posle navalis na pivo ...:banana_dred:
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
:icon_rolleyes:ja neznam ali meni bi bila tlaka nosit to sa sobom i strahovat cjelo vrijeme u busu itd. isto tako nebi mi se dalo riskirat trazeci dilere po parizu... ja rađe ne bi pusio tih par dana:vb_wave: