Maynard James Keenan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Mejo je zakon, kada gledam kako evoluira tokom godina ne mogu a da ga ne volim :)) ima inspiracije da bude potpuno cudnovat :))

na ovo sam se kidala kada mi je frend pokazao :icon_lol:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
bas sam sa Josom pricala o tom zahvatu danas na shoutu...:icon_lol:
a nakon toga slusali pushit lajv sa salajvala i tako se fino druzili i tako..hm...oh..miline :) extaza...
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
RedSh je napisao(la):
bas sam sa Josom pricala o tom zahvatu danas na shoutu...:icon_lol:
a nakon toga slusali pushit lajv sa salajvala i tako se fino druzili i tako..hm...oh..miline :) extaza...

:heartbeat: :vb_wave:
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ja ga evo upravo slusam, nemogu virovat :) od koncerta ga nisam upalio nego evo...
ma ono...kad se god spomene nekakvi genij u svijetu glazbe meni je on prvi na pameti...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
divno, jos jedan detalj znamo :) inace Mejo je bivsi marinac koliko se sjecam, i mali je tatamata od zanata :vb_whip:

grazias Zirafons :kiss:

aaa sto bi ja rucicu polozila na ta njegova leda...ma samo da mu tattooo popipam :) nije da se palim na njega, ali ***** ga tip je karizmatican ko bi mu odolio... nego sada trazim sliku i skuzim komentar na sajtu, ja sam cijelo jebeno vrijeme mislila da on ima iztetoviranu kraljeznicu sa zdjelicom, kada ono "Musician has a large tattoo of a scorpion with long tail down his spine" ???? WTF


http://www.vanishingtattoo.com/tattoo/celeb-keenan.htm

@Jose :heartbeat: http://www.youtube.com/watch?v=ENZk1dntmeY
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
RedSh je napisao(la):

ova leda...ma samo da mu tattooo popipam :) nije da se palim na njega, ali ***** ga tip je karizmatican ko bi mu odolio... nego sada trazim sliku i skuzim komentar na sajtu, ja sam cijelo jebeno vrijeme mislila da on ima iztetoviranu kraljeznicu sa zdjelicom, kada ono "Musician has a large tattoo of a scorpion with long tail down his spine" ???? WTF



@Jose :heartbeat: http://www.youtube.com/watch?v=ENZk1dntmeY

ja sam isto mislio da je kraljeznica... j.ebo ga skorpion :icon_lol:
ovo na klaviru je odlicno.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja tek danas skinuo salival
i otkrio toolovu
maynards dick koja mi je postala jedna od najdražih
full je jednostavna i veseljačka nešto ko tool-stoner-himna
znao sam da tool ima smisla za humor kad citiraju bill hicksa(a imaju prilično cinične komentare kad daju intervjue) ali zbog ovog ih još više volim i cijenim:D...
s tim da sam se raspizdio kad sam čito komentar nekog ufuranog debila kako je to on pjevo o tome kako ga je stari silovo.

uglavnom živijla maynardova kara.
ona je otvorila nove horizonte mojoj seksualnosti otkrio sam da ne postoje samo **********e
nego i maynardova kita. koja ih sve može nadomjestiti... :D otkrio sam da je istinska priroda čovjeka maynardova kita i ona je ispunila moj život smislom koji mu je tako nedostajao dala mu je punoću i svrhu.