Mazar outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2015
174
137
43
rafo bih pomerio granu ali visi mi iznad glave i ima oko 100kg xD nasao sam novo mesto, okruzeno je zarom i rastinjem u tri picke materine ali makar ima sunca tokom 95% tokom dana :D jedino me brine zemlja, malo je tvrdja medjutim natrpao sam stajskog djubriva u zemlju i dobto zalio pa se nadam najboljem.. kontam da raskrcim oko biljke prostot nekih 2m x 2m :D i takodje sam citao da su puzevi veliki smaraci za biljku a ovde ih ima vvise nego ljudi :eek: ali sa njima cu lako, pepeo pomesan sa staklom pa ako hoce da se sece neka pali lagano preko toga B)

danasnji apdejt (izvorno receno :D) moje curice,napreduje lepo, pruza drugi sprat laganim koracima :) e sad, da je ukopam jos, ili da je pustim tako da se razvija? https://www.dropbox.com/s/swlkythxb1hgktp/1430667351518.jpg?dl=0
 
Poslednja izmena od urednika:

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Iako ti je prvi grow, mogao si se bolje informirati prije započinjanja..... i još jedna primjedba....već drugi puta nedolično tipkaš, pa bih te zamolio da se pokušaš kontrolirati u načinu izražavanja na ovom forumu.
Ovo ti je iz pravilnika,pa ga za svaki slučaj pročitaj;)
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
  • Zabranjeno je psovanje i korišćenje vulgarnih reči!
U svakom slučaju. ekipa je tu da ti pomogne kad nešto zapne.:vutra:
Sretan uzgoj.:)
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
za sad je sve odlicno al nemoj letit pred rudo jer strpljivost je majka znanja i 90% odradjenog posla......sretno
 
02.04.2015
174
137
43
https://www.dropbox.com/s/39jfb1vxc2cqepp/1430820916026.jpg?dl=0 za dva dana novi sprat u punoj snazi, raste kao da je lud :) plan je sledeci, mazar ostaje u saksiji jos neke 2-3 nedelje kako bih odradio LST sa njim u saksiji pa ce onda na presadjivanje na sajt, ugl msm da je to okej s obzirom da je sunce veoma jako pa ce mi mozda i manje trebati da bih odradio LST.. i jedno pitanje, koliko dugo vremenski se radi LST? Sat, dva, tri, dan, nedelja??? :eek:
 
02.04.2015
174
137
43
evo procitao sam i to i skontao sam sta i kako.. evo i plana (cisto da vidim dal cu nesto zeznuti pa da me ispravite) kontam da bude u saksiji malko duze, jos neke dve nedelje pa da radim LST sa njim dok ga malo ne uoblicim i napravim zbunic od njega, onda cu ga presaditi pa odraditi LST opet kad oboluje stres i onda priroda neka radi svoje :D
 
02.04.2015
174
137
43
raspitao sam se danas o zemlji na kojem je trebao da bude sajt i saznao da se to redovno obilazi i sisa.. tako da propade sajt, jedino resenje je da e mazar presadi u jupolovu kantu od 25l i tako odradi outdoor u dvoristu... :(
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
To si trebao ranije da uradis (da se raspitas) al ajde,sta je tu je,snalazi se sad,ima ljudi koji su super odradil grow u kantama od 25l,improvizuj :)
 
02.04.2015
174
137
43
problem je nastao jer mi je propao sajt koji sam pripremio pre mesec dana (vremenske nepogode) a ovaj drugi se cesto obilazi pa nije pogodan.. nadam se da ce griw uspeti dobro, stajace konstantno na suncu,imati bolje zalivanje, bolju zemlju i nadam se dobar kvalitet :D
 
15.09.2007
10
3
3
Nisam neki extra grower , no preporucio bih presadjivanje pa nakon njega (ne odmah) LST ... po meni najlaksi nacin ako imas zice izolirane napravis na jednoj strani kukicu i zakacis granu koju zelis savit, a drugi dio piknes u zemlju i gotovo (nakon 7-10 dana izvadis i kacis istu ili drugu malo dalje jer rastu prema suncu :) ) i svakako sretno :D