Mazar outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
To je zbog stresa koji si joj priredio.... Dodaji joj Slavola kako sam ti rekao, i čekaj ! I meni je jedna bila sva ko pokisla prošle god, jer sam i ja nešto čupao... ali se oporavila, i imao sam hedova sa nje. Strpljen spašen ;) Biće ok
 
Poslednja izmena:
18.09.2014
136
96
43
Posto mi je propao prvi pokusaj growa (nesto mi pojelo biljke) nabavio sam feminiziranu semenku mazara pa ce ona na outdoor

Rado bih ubacio i slike biljke ali me jebe nesto ubacivanje, pise da "dodatna datoteka nema dozvoljenu ekstenziju"..ako neko moze da pomogne sa tim cenio bih.
do tada, pokusacu da docaram ovako, biljka ima nekih 6-7cm i ukopana je u zemlju do pola, znaci napolju je mozda 4cm,ima dva lista, jako razvijena i pusta drugi sprat polako.. prekp noci se nalazi na prozoru gde je temperatura oko 15c• a preko dana, uglavnom negde oko 12h je iznosim napolje na direktno sunce i tako sve do 19h, onda se vraca u kucu.. zalivam svaka 3-4 dana, po potrebi ugl
kako si ju proklijao ja sam stavio samo u casu najobicnije vode iz pipe nadam se i molim bog da to sve normalno i ljepo izidje na vidjelo klica ... sad cekam ...
 
02.04.2015
174
137
43
uzmes dva parceta vate ili cak moze k toalet papir, nesto sto dugo zadrzava vlagu i natopis ih vodom, izmedju stavis semenku i cekas da proklija ali ne smes dozvoliti da se osusi taj papir ili vata
 
02.04.2015
174
137
43
mislim da se oporavlja, sipam joj na svaka dva dn po 15-20ml slavola, prvo preko lista a onda i direkt u koren.. ici cu malko kasnije da je slikam pa cu ubaciti ovde da se posavetujemo
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nema zime sad za nju... mogao si je još malo dublje, ali to je što je . Vrijeme je da je ugojiš... pored Slavola uključi Plantelu, ili neki njen pandan ali za VEGE fazu ;)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Kad je jez tu,puzeva nema sigurno :D bas kad je on tu,zmije nema...Edit: jez je ubica i za zmije Paranoja i to jedan od boljih ubica zmija,tako da nema zime sto se tice i zmija,vidis da je jez na strazi ;)
 
Poslednja izmena:
02.04.2015
174
137
43
puzeva bre ima na kilogram, mogao bi ih prodavati kad malo bolhe razmislim :D a sto se tice zmija, one me ne brinu, nema otrovnih na mom podrucju tako da opusteno a jez je ocigledno lenj ili je pijan pa nema zelju da se vija sa puzevima :eek: