mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Uzivaj prijatelju zasluzio si :cvetak a sad nam pomalo svima vadis :bale sa z7 al tko bi ti zamjerio da nije tebe ja i mnogi drugi nebi znali za njega :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
ej Cons, vidim nisi se uobrazio nakon priloga, hvala na pozivu, ako dobijem slobodno, navratim...
Tanja, hvala ti, doći ćeš i ti na svoje...Mario, moj Mario, kakav bi ja bio kad bi to zadržao za sebe, ja volim kad se drugi raduju...
Oj Mrkvice, tjeraš me na hipersenzitivu, koliko pratim uskoro ćemo se zajedno smješkati...
E da dobio sam i savjet ukoliko me MS kojim slučajem zakoči
 
Poslednja izmena:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Da podijelim i s vama odgovor od cbd crewa, dali su mi još jedan način konzumacije ove bogom dane biljke...


Thank you for letting us know! It means the world to us to get some feedback. Did you know the CBD:THC content of your z7? Also we are looking for testimonials of people who use Cannabis as medicine. So if you like please send us a testimonial so we can use that to help others as well.
There is many ways to consume CBD rich cannabis as medicine and i see the method "Heat and eat" effective, easy to make at home and inexpensive. You take a cured bud and crumble it a bit, heat it up in the oven on 120 Celsius for 1 hour, then grind it up and put small amounts 0,1-0,2 g in capsules and eat from 1 to 3 a day depending on your needs. I learnt about this method through a friend who had two brain tumours and the doctors had given her a couple of months to live. She used this method and took 3 capsules a day for three weeks before she went back to the doctor to do a scan. They where amazed to see that the tumours went away, this is 2 years ago and she is still going strong. After this we have tried this method on several chronic illness and other illness with great results. It might not work the same on everybody, but it is definitely worth a try, and you don't need much material to make it. I have also seen people who make tincture similar to Sativ X of our strains and will probably work good with oil from z7 as well. Let us know if anything and don't hesitate to ask if you have questions.
 
Poslednja izmena:

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
požalio mi se jedan ms-ovac da mu se grće mišići na nogama, makar je prije dva tjedna primio 3x1000 medrola (kortikosteroidi). Dao sam mu z7 i pogodite što je bilo.
Citiram ga: 'PREJEBENOOOOO, sinoć sam bas probao! Noge se odlićno osjećajuuuuu'
Šta reći

z7 - kortići 1:0 na poluvremenu
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
5 komada, 5 komada to je naša nada. Samo da ga nagovorim da si napravi grow i sam sebi napravi lijek. Mislim da je najbolje kad sam radiš i uneseš ljubavi u grow :heartbeat: vračaju :hotpants:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tanja and mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Strava :smilie_vampire:
S t r a v a
Noćas sam pokusa radi uzeo 4 zrna. Inače dva uzimam, a šta je to prema 50ak dnevno koje sam po RS uzimao.
Žao mi je što davim, ali p r e d o b r o :popworm: ...
Zanimalo me kako će biti ako povećam dozu i doznao sam, predobar sam, toliko dobar da se žena plaši nekih nuspojava....“Kako tako sad odjednom“
Koliko snage i energije za jednog Msovca koji je nekad bio jedva pokretan...
Razglabao sam s nekim sapatnicima o tome, i nekako smo došli do zaključka pošto više ne osjećam MS u smislu tih tegoba, nego samo mi neki dijelovi daju naznake da je tu nekad stanovao MS...
Da su za to idalje zaslužne one lezije na mozgu koje nisu više aktivne (cbd im izgleda ne dopušta nikakvu aktivnost), to najbolje vidim na hodu, više ne trokiram, ne umaram se...
Da li će se one povratiti u prvobitno stanje?
Teško je to reći, mislim da to nitko ne zna, možemo samo nagađati, i s ovakvim stanjem ja sam PREZADOVOLJAN.
Jednom sam negdje napisao ako cijeli život moram uzimati z7 da održavam ovakvo super stanje, neka tako i bude :nana: ....
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
Baš me veseli šta se situacija tako odlično razvija. I moja frendica koja je išla na pčele nema više aktivnih lezija, a i moja seka nema više rak. :b_jump: :b_unripe: :b_woot: :b_hop: Sad ću malo cmoljit od sreće.

http://www.youtube.com/watch?v=CyBm5Hl3VUw
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and Tanja

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
e moj mazare kako ti mene razveselis sa svojim stanjma uma i tjela i sa svojom pozitivom i ako cijeli život moras uzimati z7 da održavam ovakvo super stanje, neka tako i bude :notnice: :dada :prof10: :ludak :eek:vca :bananica :vb_kez: :tovarenje_banana: :thewave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
ovaj z7 je zbilja predobar to sad mogu rećin akon više solo degustacija,desetak dimova na lulicu, jedva čekam da ulje probavam

požalio mi se jedan ms-ovac da mu se grće mišići na nogama, makar je prije dva tjedna primio 3x1000 medrola (kortikosteroidi). Dao sam mu z7 i pogodite što je bilo.
Citiram ga: 'PREJEBENOOOOO, sinoć sam bas probao! Noge se odlićno osjećajuuuuu'
Šta reći

z7 - kortići 1:0 na poluvremenu
ma odma možeš proglasit pobjedu što se tih grčenja- spazama tiče :shit:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kaj falim???
Krenuh u ponedjeljak na rife generator i gle čuda, prošao sam štošta i sami znate, ali ovakav ringišpil još nisam doživio...
Inače nije tako (ja sam jedini koji ovako nešto doživljava), ali 99% je neka rekcija u tijelu s uljem, tako da sam se ostavio ulja zasad, još će se ringišpil nastaviti dok se tijelo malo ne očisti (računam barem 10ak dana)
Mogu sve, imam snage (z7 je napravio odličan posao), ali kao da sam pijan, ne bi rekao napušen, jer ovakve stvari možete imati samo kad ste jako pijani, kad moram neku ravnu šnitu prehodati, to uopće ne izgleda ravno, a kad hodam, ne dao Bog da me neko pozove i da se moram okrenuti, 100% padam.
Gledam opet je sve više dnevnika uzgoja ko će to sve više popratiti, ima i dosta onih koji sade radi ulja, to mi je jaaaako drago (što uzimate stvari u svoje ruke), što bi Galilei rekao "Eppur si muove MF" (Ipak se kreće, ova kratica poslije znate šta znači, shvatit ćete nakon idućeg članka)

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/207142/Default.aspx
 
Poslednja izmena:

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
mogu priupitati, z7 je sorta i vidim da ti super djeluje, da li si davao ulje nekom bolesnom i od drugih bolesti?
stara je sad na ulju ulicarke i za reumu otkad joj je ulja ne koristi nikakve vise ljekove ;-))

vec 7 dan su mi u indooru 5x medical Seeds 100% fem, THC 15-20%, CBD "muy alto" ;-))), genotipo: BigBud x Skunk
+ jos 4 sta sam odvojio iz ulicne vutre pa cemo vidjeti.

pitam jer ako ti vidno dobro djeluje mozda sljedecu turu da uzmem z7 ;-))
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
z7 si je majka reko bi mazar ljekovito jako za sve radi velikog i balansiranog udjela CBD-a u tim genima slobodno razmisli tome neces fulat nikad sa tom sortom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons and mazar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.