mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
FantomSB je napisao(la):
Ako okrenes monitor naopacke onda je dole. Ovako je gore.
Evo pulsar imo malih poteskoca ali uz malo lemilice radi. Kako je tvoj?
da, programerska logika :rofl: ,moj je super al mi je problemčić kod punjenja al nije ništa strašno, što si lemio tu? ne kužim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FantomSB

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Malo sam se zanio pa se valjda pregrijo i pregorio. Onda sam ja spojio direkt bateriju na grijac. Kada želim da radi samo spojim 2 žice.
Mislim da smo malo skrenuli s teme. Sorry Mazar.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
http://www.truthonpot.com/2013/08/07/cbd-provide-long-lasting-protection-in-multiple-sclerosis-without-the-high/
"Unfortunately, CBD is difficult to study in humans since it remains illegal in most parts of the world. But with more research (or policy reform), there is hope that one day MS sufferers will have access to this promising, cannabis-based treatment."
sva sreća da nas ima nekolicina MS zamoraca u ilegali koji mogu potvrditi nadasve pozitivan učinak :common028:
Inače dobar sam...
Dosta sam se oporavio nakon streptokoka i rifea, malo sam odmarao dušu i tijelo svako malo, daleko od bilo kojeg oblika stresa. Moram priznati da mi to najviše pomaže, ja i moj frend pulsar (hoće zmenom, zalijepi se za ruku i ne ide nikam) i priroda svugdje oko nas; livade, proplanci, šume, potoci, rijeke, plavo nebo iznad nas...
i tri male ptičice..... :b_woot:
http://www.youtube.com/watch?v=LanCLS_hIo4
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Moram se pohvaliti, bio sam na jednom vjenčanju i na svadbenoj večeri - ovo zvuči kao da me inače ne zovu na takva okupljanja :vb_smash:
Otpremio sam potomak na spavanac, i vratio se iza ponoći (svaka sličnost s pepeljugom je slučajna).
E sad dolazimo do tog momenta mojeg hvalisanja, plesao sam cca 2 sata u komadu, ali to nisu bili sentiši, bio je tip glazbe koji vas tjera na noge (ne na koljena, nego na čagu ).
http://www.youtube.com/watch?v=EqIpkMDRjYw ovako nešto
Kako smo se počeli žena i ja razbacivati po podiju prolomio se :clap: među ekipom (samo ne znam da li je bio to pljesak za moju odvažnost ili zbog John Travolta poteza :b_unripe: ).
Nakon mladenaca zvijezda večeri :notnice: ...
Uzeo sam taj dan samo jedan L-Lysine (aminokiselinu koja je super za MS). Pulsaru sam dao slobodan dan...
Dan poslije se nije ništa desilo što se MSa tiče. mala zategnutost u nogama, ali mislim da je to od plesa... :vb_wave:
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Tu se prića o ms-u pa da uljetim
Silom prilika doktor mi uvalio interferon i da ne duljim priću, inteferon ima pun k..... nuspojava, jedna od njih je simptom gripe a s time i kostobolja. I naravno dr mi odmah prepiše kontru, lupocet, brufen i još koji lijek od kojih mi izgori želudac. I naravno dobijem tablete i za želudac. I dr kaže da pokusam koji dan bez brufena za kostobolju. I evo jutros se probudim i kićma i zglobovi rasturaju.
Reko aj da se probam riješit bolova kvalitetnim dimom........
Uzeo pipe unutra malo medu prstima i vidi vraga bol nestala većim dijelom. A ne boli me želudac a još sam ugodno nasmijan.
A šta reći?
Inaće Mazarko kaj ima kod tebe?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
A čuj zato ga izbjegavam, dobar je za izbjegavanje :dada ....
Nadam se da si gledao "provjereno" od neki dan, gdje onaj MSovac s dozvolom puši da si olakša MS, a i njega smatraju narkomanom u Nizozemskoj, WTF????
Ma zanemari i doktore i ostatak populacije koji to smatraju drogom, baš me zanima kad ćeš interferon sterati u onu stvar i vratiti se na prave "narkomanske" staze :pilot .
Inače sam dobar, malo još osjećam posljedice nakon onog streptokoka, ali dobro je, nemrem se žaliti...
Ovo hladnije vrijeme, nakon ljeta mi jako paše, nisam više toliko raskliman, a uz svesrdnu pomoć z7 osjećam da ću uskoro biti još bolje :vb_wave: ...
 
09.06.2008
4
3
0
52
mazar je napisao(la):
jako brzo se istopi, vjerovatno mi se i prvi put to desilo, strašno brzo se otopi, a ostavlja okus ulja u ustima. Bolji je onaj prvi način, ne osjetiš ga skoro ništa, ipak moram dva, tri puta na dan uzimati:sun2:,a čuj kombinirat ću. Ne primjećujem neku razliku u šusu, isto mu treba sat, dva.

a jel može malo meda u žlički pa u to kap i u usta, pod jezik i slično?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
naravno, ako mi ne prođe kroz grlo, onda moram staviti meda ili čokolade u usta da ubije okus, ali ima i onih koje vole taj okus :dada
 
27.02.2013
2
1
3
Prvo svaka cast care na ovome sto radis. A sad da te pitam jedan savjet ili nekog tko zna, za rak koze dali se nanosi na kozu ili konzumira?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
i jedno i drugo, ali sačekaj da pročita tvoj upit 2cv ona ga je izliječila uljem i to davne 1997., pa najbolje da ti ona kaže iz vlastitog iskustva. :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
http://www.youtube.com/watch?v=mYc-zH0Ak6Q
zasviralo na radiju, sjetio se svojih buntovnih dana, ali bilo je to neko davno prošlo vrijeme, danas je drugi film u glavi...
obiteljski čovjek sa troje male djece koji su itekako ovisni o meni
za vas koji ste već očevi sigurno dobro znate kako je s malom djecom i uspavljivanjem, neki dan sam imao probu, ostao sam sam s 3 male djece, sad vi to sve nahranite i uspavajte, jesus uspio sam...
Spoznaja da mogu sve sam me oduševljava, a uskoro će biti tako na neko duže vrijeme....
Proba je zadovoljila :thumb:
 
06.08.2011
13
6
0
108
Bravo mazar, ja ti kao žena skidam kapu, nije baš lako sa 3 klinca :respect:

I da li se to meni čini, ali smola kao da je živa, čim odvadim potreban dio, vučem klip nazad, a ona po svome, ne propada, ali moram malo pripaziti, danas sam se probudila tek u podne, skoro sam opala u nesvjest, ne sjećam se kada sam spavala u komadu 5-6 sati, a sada 12.....
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
ja ih imam dvoje pa je strka, vidim da kazes da si na dulje vrijeme miran znaci da je aspirinix nesto napravio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.