mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ček, ček... sve ovo do sada si doživio sa ukupno 2, 3 ml, a trebao bi dostić količinu od 1ml po danu? hmmm... ne da mi se sad tražit ali ajde ti za svaki slučaj provjeri jel' simpson mislio na 1g ili 1ml. u svakom slučaju ispred tebe je jedno zanmljivo putovanje :)
ima li kakvih promjena u stanju s okom?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Da, strava:b_woot:

Jesam provjerio sam, 1ml ti je ekvivalent 1g. Ali 1 g dnevno, znači uzimat ću, recimo, 0,2g tijekom dana, a 0,8g noću. Lakše se te veće količine podnose dok spavaš. A manje količine su za opuštanje tijekom dana:sun2: Da, borba je, sad znaš kolika. Dosage Information « Phoenix Tears - da ne tražiš, na ovoj stranici ti je sve što treba.

Na oku nema još nikakvih promjena, al takvo je stanje već 3 godine, ma navikao sam se, ništa strašno. Koliko sam ja shvatio ulje obnavlja živčane stanice, tako da smatram da ipak treba proći neko vrijeme da se obnovi. Ipak kao što i sad već sam znaš, tek sam polizao 2,3 mL, a moram još 50ak. Prošlo je mjesec dana, ja sam praktički na početku s količinom koju sam uzeo. Čvrsto vjerujem da će se oko obnoviti, kao i sve ostalo :wave:


Petar Pan je napisao(la):
ček, ček... sve ovo do sada si doživio sa ukupno 2, 3 ml, a trebao bi dostić količinu od 1ml po danu? hmmm... ne da mi se sad tražit ali ajde ti za svaki slučaj provjeri jel' simpson mislio na 1g ili 1ml. u svakom slučaju ispred tebe je jedno zanmljivo putovanje :)
ima li kakvih promjena u stanju s okom?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
probaj stavit po kap ulja u oko pa ćeš vidjet efekta... ima da te tripovi operu od toga! :D nema ništa bolje nego direktni unos preko sluznice...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Da ti iskreno kažem, razmišljam o tome već neko duže vrijeme. Ali ne zbog tripova, bilo je govora na simpoziju u Opatiji da vraća vid (kratkovidnost). Ali svaki put kad se približavam oku s nekim stranim tijelom hvata me jeza (a tek u filmovima, pogotovo kad se radi o mučenju nekim užarenim predmetom, pa mašu ispred očiju s tim). Možda da razvodnim ulje s nečim, pada mi na pamet fiziološka otopina. Ne znam hoće li se otopiti ulje u njoj. Idem sad probati, imam 100mL fiziološke. Otvoren sam za ideje i poneki experiment:b_woot:
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
svakako javi kako je prošlo... ako ne možeš drugačije, stavi kap ulja (manju nego inače) na prst i jednostavno dok gledaš u stranu stavi kap na bjeloočnicu...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Oči mi suzile ko lude, i pekle me, to traje cca 1 minutu, sad je bolje, dobro, nije oko sokolovo, ali bitno je da ne peče. Stavio sam 1 mL u 100 mL fiziološke, nije se otopilo ulje (znao sam), izgleda ko neka žabokrečina. Komadići ulja lebde u otopini. Ne smijem ju držati pored kreveta, noću kad ožednim od ulja, mogao bi slučajno još umjesto čaše vode posegnuti i :b_jump:
slika0091y.jpg

Da li djeluje brže, ne znam, nisam stavio čisto ulje na oko. A i ubijen sam od noćnog ulja još, tak da ne znam reći. Ugl. svaku večer ću si probati malo nakapati.
 
Poslednja izmena:

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Pregusto je to ulje da bi se absorbiralo preko oka...to mozda djeluje s alkoholom, ali ovako ne...

I poprilicno sam uvjeren da ti moze vise naskoditi nego koristiti tako... :S
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Je, Sekach u pravu si, pregusto je, i ne samo to, strašno je ljepljivo, trepavice bi mi se spetljale kad bi ga čistog stavljao u oko, nekako ću to čisto ulje na oko preskočiti. Sorry MM:vb_wave:
Da vam ga opišem pobliže; zamislite kako je kad trančirate vrh pa vam prsti budu ljepljivi, e pa ovo je 100 puta ljepljivije. Vrlo intenzivnog mirisa i okusa. Nisam nikad prije sličan ni miris ni okus susreo.
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
hehe, sorry! my bad! najbolje je i dalje na kruh mazat... :D (ili analno uzimat :rofl:)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
hehe, ovo je jedna od boljih epizoda south parka, a pogledao sam ih sve...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Dostigao sam 16 zrna (jebate koja brojka, da se smrzneš). Noćašnje dupliranje sam itekako osjetio, digao sam se u 11 30, a oko 1 ujutro sam zaspao. Pa opel zaspao oko 13 30 i probudili me u 15 30. Koma, sam bi spavao, a danas još nisam ni uzeo ulje.:snooze:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kako me trga, ne mogu vjerovati. Doživio sam da zadnja tri dana samo spavam. Samo noću uzimam 16 zrna, dnevne doze nisam ni uzimao, ujutro sam strgan, ne pada mi na pamet da uzmem dnevnu dozu. Izgleda da sam konačno doživio onaj dio kad samo spavam. Ne znam da li je u pitanju ta povelika doza ili je vrijeme samo za knjavanje. Zadnja tri dana mi je proletilo...
Šta je najgore svaki dan imam planove što ću napraviti taj dan. Zaboravite na sve, ništa ne mogu, samo bi krevet.:snooze:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
a kako stojis sa tjelesnom tezinom?? recimo imao si X-kila prije pocetka konzumacije. jesi nakupio ili skinuo nesto?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Evo maloprije se opet probudio. Fakat sam sad pravi guy on the couch. Bude me samo kad treba jesti ili kad im nešto trebam.

sharplaninac je napisao(la):
a kako stojis sa tjelesnom tezinom?? recimo imao si X-kila prije pocetka konzumacije. jesi nakupio ili skinuo nesto?

Na staroj sam kilaži, istoj već 10ak godina, nemam problema s tjelesnom težinom. Čitao sam da hemp oil regulira tjelesnu težinu, ali kod mene je ista, dobro, sad je 90-60-98, mislim da je to od kockice čokolade nakon ulja.:sun2:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
mazare sa uživancijom pratim tvoj dnevnik konzumacije...a vjerujem i ostali ovdje
baš si pozitivan lik i to sa odličnim smislom za humor ;-)
zelim ti da sve dobro prođe i da budes zdrav kao dren
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kosta Tastaturic

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hej Marco, hvala ti na dobrim željama:thankyou:. Baš je lijepo kad dobiješ ovako neku dobru povratnu informaciju. I vjeruj mi, sa svojom dijagnozom, možda nisam brži, al sam zdraviji od 90 % populacije:wave:
Jedna misao vodilja mi prolazi kroz glavu zadnjih par godina dijagnoze; "Bitno mi je znati da mogu trčati maraton, makar ga nikad ne istrčao":sun2:
 
Poslednja izmena:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Thanx Joža, nije mi problem sa iskušavanjem novi stvari. Probat ću i sa sokom od grejpa sutra. Ali tijekom dana, ne želim riskirati neprospavanu noć (makar u zadnje vrijeme nemam problema s tim). Moram još probati i sa kokosovim uljem. Ovo sa sokom, ako pali, morat ću sok imati doma za one koje žele malo liznuti rekreativno, a da vide kako djeluje (da se malo družimo i razmijenimo iskustva:ridinghorse:). Dao sam opet nekim ljudima, a ne vidim učinka, rastanemo se uvijek prerano, tako da bi sok mogao biti rješenje za to.:vb_wave:
 
Poslednja izmena:
06.04.2011
35
4
0
45
Mazar ti si stvarno KRALJ!!!!!Sve pohvale za celokupni tvoj rad.Al kralju moram da te nesto priupitam,znam da je ulje lek i da se za lek ne kaze hvala.Zasto tvoj lek delis sa drugima.Nemoj misliti da sam sebican ali Bog je prvo sebi stvorio bradu. Dali ces imati za sebe do kraja terapije?Zelim ti da ti ovaj rad bude blagorodan.Pratim Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.