mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Evo ovako savjetovali su me da u ovoj rubrici otvorim dnevnik konzumacije ulja. Tako da iz prve ruke možete doživjeti svjedočanstvo;)))))
Zdravstveno stanje: Slab na noge, pogotovo desnu, desno oko – vid mi je na nekih 80 %. Navečer mi, prije spavanja, noge znaju trzati, što stvara veći psihički problem nego fizički, nakon trzajeva ne mogu baš odmah zaspati. Još samo da kažem da mi koordinacija, nagle promjene smjera me ubijaju.

Pa da počnem uzgojene su sjemenke Pineapple chunka i Lsd, po preporuci Simpsonovih ljudi.

Prvi je na red došao Pineapple. Sušen je samo tjedan dana, bez curinga. Od 4 stabljike i 3,4 kg vlažnog materijala dobio sam 600 g čistih vrhova i cca 100 g sitnog lišća. Grančice su sve bačene
Sam postupak izrade ulja je klasičan Simpsonov postupak; a kao otapalo sam koristio 99,5 % izopropilni alkohol. Potrošio 12 L alkohola, mogao sam i koju litru dvije manje;)
Dobio sam cca 76 mL ulja.
Nakon kuhanja i mazanja kruhom po maloj inoxici, euforija i zijevanje;))
kanabis_3.jpg




Ali....
Niš od spavanja, mozak radi previše, ali tijelo ne sluša, otupjelo je skroz... Zaspao sam negdje iza 4 jutro, a legao oko 20h. Inače usta su suha cijelo vrijeme, nije loše imati bocu kraj kreveta. Takve tripove nisam doživio. Mora da sam pretjerao u količini, malo previše mazanja kruhom;)) Spavao cijeli dan u 16 h se probudio. Nisam ovako propustio dan već 5 godina...
Sa subote na nedjelju sam spavao cijelu noć (23-07). Ne znam kad da uzmem ponovno onu malu dozu od pola zrna riže. Strah me da ne bi opet probdio noć, ne znam možda tako djeluje na mene. Prijedlozi? Inače kao da sam pio tjedana dana, takav mi je osjećaj, tup i umoran;))
 
Poslednja izmena:
14.09.2011
21
2
0
31
Uuu... po slikama vidim da je jebeno ispalo :) I nije za preporucit preko dana uzimat a? haha.. jebeno,de nabac tu jednu špričicu :D haha.. Bravo! :))
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
mazar je napisao(la):
Ne znam kad da uzmem ponovno onu malu dozu od pola zrna riže. Strah me da ne bi opet probdio noć, ne znam možda tako djeluje na mene. Prijedlozi? Inače kao da sam pio tjedana dana, takav mi je osjećaj, tup i umoran;))

:icon_lol:

Pretero si i to gadno :icon_lol:
Kad te malo prođe ta tupost, uzmi preporučenu količinu. 99,9% sam siguran da neće biti ovako :icon_wink:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jesam brate, jesam, ma ponio me kruh i umakanje da se ne uprlja inoxica, jaooooooooo
već sad sam bolje, čim sam pustio dušu;)
I mislim da ću ga večeras maznuti po propisanoj dozi;)
Thanx z&n
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Kao prvo:respect:druže za temu i nadam se, promjene na bolje koje bi ti se trebale dogoditi.
Bit će 'uspona i padova' vjerovatno kao i u svemu...ali,piši nam o svemu.Bilo bi poželjno da ti se u temi priključe i ostali članovi koji koriste ulje za zdravlje.
:thumb: i želim ti uspjeh.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kosta Tastaturic

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Da li znate, kad doživite blackout, pa vam se neke slike jave nakon nekog vremena, e pa meni se vratilo. U situaciji kad sam stavljao ulje u šprice, malo bi kapnulo na ruke ili po stolu, e pa sad znam da baš nije pametno sve to polizati i još umakati kruh kasnije;))

Nadam se da će ovaj savjet pomoći slijedećim pacijentima;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
To je dokaz da nije zlo za koje ga vladajući prezentiraju.Legalize it....

A i tebi dobro,hehe...sad znaš da nije loš trip nego malo veća doza:)
Pratim...
 
24.05.2011
229
111
0
sve u svemu prijatelju glavno da si ti njega napravio,s vremenom ćeš naći dozu koja ti odgovara;))))))))))
i super što si otvorio ovu temu;))))))))

pozz i sretno,ja ću da pravim sljedeći vikend;))))))))))))
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Veliki :respect: za otvaranje ovakve teme na forumu, siguran sam da će mnogima bit od pomoći. Sretno ti bilo, nadam se da ćeš se uspješno izlječit. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Suzana

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Odlicno da si otvorio temu.

Sretno u daljoj borbi.

Sve najbolje.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Hvala svima na podršci, i ja se toplo nadam da će pomoći;)
uzeo sam sinoć propisanu dozu, i jutros. Sve je u redu, samo sam malo high, ali nije više onako jako.
Dovoljno da mi se zaplijene ključevi od auta;)))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne smijete baš uzeti lijek i onda, nakon sat vremena, dopustiti da vas probude i razbude skroz, e tek onda je high najveći, onda hodate po kući ko zombi i cerekate se non stop. Sebi ste super, ali da li i ostalima?:sun2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.