mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nova era je stigla, iz Amerike je doletio pulsar - http://www.youtube.com/watch?v=d9TOMAZ2C_0
Zaboravite na e-cigarete, mali vap je sad u điru. Fantastičan je. Stane unutra taman trave koliko treba, lako je rukovati, lako se čisti, sve pohvale. Pipe ide u ormar. Velika razlika je u tome šta vam za pipe trebaju dvije ruke, a za pulsara samo jedna...
Drugom držite volan npr. :popworm:
 

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
Ovaj sam probao prije dva dana i mogu reći da je vrlo dobar:

http://www.youtube.com/watch?v=NMdP1x8e2wo

Kolega koji si je složio mix nije pretjerano oduševljen dok sam ja probao sa duhanom za motanje i mogu reći da bi se brzo naučio na njega. Jedina mana, po meni, mu je što se ovaj dio za potezanje malo previše zagrije. Imao sam osjećaj kao da mi počinje pržiti usne nakon 3-4 potezanja. Kada bi se taj dio mogao produžiti bio bi savršen i za pušače. Baterija mu je odlična, ima tri regulacije temp i hebeno izgleda. Potegnuo sam barem 10 puta prije nego je sve izgorjelo i to na srednjoj temperaturi. Definitivno bi našao primjenu u medicinske svrhe kao povremena zamjena vulcanu i sličnima.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
ma shvatio sam da je meni idealka, po noći 2,3 zrna ulja uzeti (o z7 pričamo, ne zanimaju me druga ulja), a po danu par dimova čistaka, i nisam samo ja jedini takvog mišljenja još nekolicina MSovaca slično razmišlja. :maryjane:
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Pozdrav drustvancu! Trebalo mi je tjedan dana da procitam cijeli ovaj dnevnik. :read:
Ne zato jer se u prvom razedu nisam bas dobro naucila citati nego zato jer nakon nekog vremena gledanja u ova slova ona jednostavno pocnu plesati pa sam morala prestat s citanjem i odmorit oci.
Da i ja sam jedna od vas braco i sestre MSovci.

mazare :respect: . Svak cast na svemu ovome sta si napravio.
Eh sad imam pitanje jedno. Cini mi se da si na pocetku navodio probleme s ocima, vidom ili tako nesto.
Mene zanima kakva ti je situacija sad s vidom? Nakon svega ovoga sta si prosao s ovim uljem.
I ona prva 3 zestoka mjeseca i sad kad ga uzimas laganini?
Uzasno mi je drago da sam sasvim slucajno nasla ovaj dnevnik, al mi je zao da sam ga nasla tek sad.
Volila bi da sam mogla biti uz tebe od samog pocetka, al dobro....
Vjerujem da ces mi odgovoriti na svako moje mozebitno debilno pitanje, ako budes imao odgovor.
Saljem pozdrave. :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Pa vid je još uvijek na nekih 80, 90% na desno oko, malo je neuritis ostavio traga, ali tako nebitno, ne smeta mi...
Ali ona stvar koja me najviše smetala - mjehur, sad je pod savršenom kontrolom, uz z7 ulje koristim i ulje kantariona za mjehur :bale - samo da je ulja...
Rekli su mi neki prijatelji da kad sam bio na RS shemi, da su mi oči malo bježale, ali mislim da je to od thca.
Sad sam opet na nekoj uzlaznoj putanji, nakon rifea i streptokoka, kako rekoh malo ulja navečer, i malo pulsara tokom dana (z7 muza je u pitanju),
a složit ćeš se sa mnom da nam i zasad i vrijeme ide u prilog :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crazy Smoke

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
E super, ma ja i od prije naocale nosim, nije mi to nikakav problem, nego kad se umorim, a umorim se jako brzo, vidim duplo. Kao da moje svako oko vidi svoju sliku i to me najvise zabrinjava pogotovo kad sam u autu. Zimi ne toliko koliko sad. Ja sad kad sjednem u auto, a u njemu ima 40 stupnjeva, ja sam gotova u roku odma, odnosno moje oci.

Imam 2 biljke, :dada ja ih zovem, moje curke. Ne znam koje sorte, dobila sam 2 presadnice od covjeka koji boluje od nekog raka, e sad koliko cu ja dobit "materijala" od njih ne znam. Sad sam se prvi puta u zivotu susrela s tim. One napreduju i lijepo rastu. Malo me strah i kako napraviti to ulje, ali ako ne budem znala budem makar njega pitala, a sve vezano za konzumaciju sta me bude zanimalo budem tu pitala. Pa valjda ce mi neko znat dat odgovor.
Neznam dal se veselim pocetku konzumacije ili je se bojim. Oboje pomalo cini mi se.
Nikad u zivotu nisam cak ni zapalila, :spliff: nemam pojima o nicemu. Pojela sam 5 kolacica koje mi je on dao i to svaku vecer prije spavanja i to je to. Ma bit ce valjda sve ok.
Pozdrave saljem. :vb_wave:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Lara neboj se nicega ,pogotovo ako ti mozda moze pomoci :) samo polako na pocetku ,dok se organizam malo navikne ;)

ako ti treba pomoc oko malenih ,predlazem ti da otvoris dnevnik uzgoja opises malo kakvo je stanje s curkama i kad god zapnes ,siguran sam da ces dobiti pomoc :)
sama si rekla da ti je trebalo tjedan dana da procitas sve pa da mu nespamujemo nepotrebno dnevnik sa uzgojem kad ima prostora i adekvatnih tema za takve stvari ;)
Drzim ti fige da pomogne :)
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
O fala, fala. Curke nisu vise malene, ova veca ima oko 120 cm ova druga je malo manja.
Imam hrpetinu pitanja, al to cu pitat na pravom mjestu za to.
Ovdje cu dolazit po savjete kad krene terapija.

mazaru zelim da mu se njegov MS nikad vise ne probudi, nadam se da ce jednom i moj zaspat.

Adio :vb_wave:
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Dobrodošla Lara
Moj savjet, drži se mazarove recepture :
ulje prije spavanja a preko dana na pipe par dimova, mislim možeš i više ako nigdje ne radiš.
A u vezi dduuppllee slike kod mene je ovakva situacija
prije 2 mjeseca sam dobio baš pravu dvosliku i nisam išao na kortiće, povećao sam dozu ulja i pušenja, povukla se je za kakvih 2 tjedna. Kada voziš stavi na jedno oko gazu ili žmiri.
A ovo što ti govoriš je od umora, ali koliko ja znam to nije ona PRAVA dvoslika, kada vidiš umjesto dva ćetri svijetla od auta.
A kaj je tebi cijelo vrijeme dvoslika, kad ti je dijagnosticiran ms?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Pozdrav Fantom fala na dobrodoslici.

Imam dijagnozu od 2007.
Ne vidim ja duplo stalno nego samo kad se umorim.
Kad vozim vidim 2 auta da idu prema meni, jedan ide direkt na mene. Vozim jako malo jer sam svesna da sam opasnost na cesti za sebe i za druge. Kad se bas nađem negdje i moram doci doma, a duplo vidim onda imam onaj gusarski povez i stavim si ga na desno oko. Tesko je duze vrijeme drzat zatvoreno oko pa imam povez pa je ok.
Sve nade polazem u ovo ulje i iskreno vjerujem da ce mi barem kod tih ociju pomoci.
Moram priznati da sam sad vec jako nestrpljiva kaj se tice tog ulja, ne mogu docekati ni da mi curke procvatu.
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Bok Lara želim ti puno sreće u micanju dvoslika, meni se javljaju samo kad skroz ulijevo pomaknem oči i to nije nikakav problem jer se oko u tom položaju nađe sam kad neurolozi rade onaj tast , kad imaju palicu u ruci i onda ti kaže da pratiš pogledom. Sve je okej gore, dolje , desno i onda sam lijevo, al to nisam siguran da je prava dvoslika nego mi je teško praktički nemoguuće fokusirati pogled kad gledam ulijevo
Uglavnom puno sreće ti želim :maryjane:
 
16.07.2013
1
0
0
Pozdrav ekipa... :) čitam već duže vrijeme ovaj dnevnik a sad sam se i prijavio na forum zato što mi je potrebna pomoć. Tata mi ima rak želuca..od 3.mjeseca radi pretrage i nikako nisu mogli ustanovit što je. Tek 28.05. je trebala bit operacija međutim kad su ga "otvorili", ništa nisu mogli poduzeti jer se tumor toliko proširio. Mi smo bili shrvani. Već nekih 40 dana koristi ulje od konoplje. Promjene su da što je uvik umoran, više spava nego inače..
ispočetka je imao i mučnine zbog toga što mi je i normalno..ali kasnije su se počela javljati i učestala povraćanja koja su se trenutno i smirila ali muči me jedan problem. Već 2 večeri nekontrolirano ispusti mokraču u snu..jeli to znači da se tumor proširilo i na prostatu? Radio je nalaze od pluća i kostiju, oni su u redu. Jeli netko imao sličnu situaciju?! baš bi volio da čujem vaše mišljenje, većina vas proživljava isti pakao. Svima želim da što prije ozdrave, da ne klonu duhom..;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Lara Croft je napisao(la):
Nikad u zivotu nisam cak ni zapalila, :spliff: nemam pojima o nicemu. Pojela sam 5 kolacica koje mi je on dao i to svaku vecer prije spavanja i to je to. Ma bit ce valjda sve ok.
Osobno, ne bi više ulje koje nije bogato CBDom, a kamoli da ne znam koja je vrsta.
Ako nikad nisi probala i ne znaš koja je vrsta, molim te, jako jako oprezno s početkom konzumacije, svima sam to savjetovao, pa opet po nekim dnevnicima uzgoja vidim da na svojoj koži moraš da naučiš :ludaci_lol:
Creative je napisao(la):
Lara neboj se nicega ,pogotovo ako ti mozda moze pomoci :)
Lako tebi kad si stara iskusnjara :smoke18:

LozoLozic je napisao(la):
Već 2 večeri nekontrolirano ispusti mokraču u snu..jeli to znači da se tumor proširilo i na prostatu? Radio je nalaze od pluća i kostiju, oni su u redu. Jeli netko imao sličnu situaciju?! baš bi volio da čujem vaše mišljenje, većina vas proživljava isti pakao. Svima želim da što prije ozdrave, da ne klonu duhom.. ;)
Ne znam da li se proširio, probajte s uljem kantariona (gospine trave) za nekontrolirano mokrenje :vb_wave:
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Ako okrenes monitor naopacke onda je dole. Ovako je gore.
Evo pulsar imo malih poteskoca ali uz malo lemilice radi. Kako je tvoj?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.