Međunarodni kanabis dan u Srbiji - Šifra „420“

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Gledajući onaj predhodni event koji se zbio u Beogradu, marihuana nikada neće biti onoliko demistifikovana koliko bi smo MI željeli ! Uvijek će biti tabu tema, a Vutraši narkomani ! Gledao sam galeriju fotografija sa tog događaja, sačuuvaj me Božee :whato:: Poziranje nekih "aktivista" pred kamerama koje je u suštini kreveljenje, garderoba sa skaradnim sadržajem, "sektaški" look, itd itd... Sada marihuanu treba da približi legalizaciji Lik moderator, autor "bičarke" i čega sve još o_O , slavni andergraund borac i tvorac brojnih kovanica, koje zagađuju Naš jezik ... Tipovi uz koje ide prefix "uličar" i tome slični, sa razlogom !! Jeli Srbija na to spala, Da se ozbiljnom temom bave neozbiljni ljudi ?? Jeli neko od Vas čuo za Davida Albaharija ?? Čovjek priča afirmativno o kanabisu, a pritom je čuveni književnik !! E takve likove treba pridobiti za sebe, da oni afirmišu i demistifikuju bilo koju temu od značaja, a ne bičari i drugi devijantni tipovi. Osim ako nijeste Snup Dog, ili pokojni 2Pac... ali ko je ovaj tip ?? Razumijete me ? Na zapadu je afirmativno o marihuani pričao Bil Gejts (da Bog da crko Monsanto trovač), Stiv Jobs... a mi se pozivamo na Viklera i Negrutina. Smiješno i žalosno. Ja Vam želim uspjeh, ali sa Vama takvima, nikada nećete imati uz sebe Mene, i slične meni. LP

Albahari je pozvan na ovaj skup ali je u Kanadi. Lekalizacija ce se ugasiti kada bude medicinska legalizacija (samo za terminalne bolesti). Na meni je bila rege selekcija, jesu reperi nesto neozbiljniji. I Vikler i Negrutin su ovde neko i nesto ...

Svi smo mi negde slicni, ja cu istrpeti bicarke, a slusati Jovana, Nemanju i sl.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Aauuu, sve objava za objavom... modovi ćete obezglaviti :D Pa eto, kažeš da si ti zadužen za selekciju rege muzike . Po mom skromnom mišljenju opet jedna od grešaka, koja vodi samo ka učvršćivanju standardnih stereotipa, koji se vežu za marihuanu i njene konzumente ! Zašto vutraš mora da sluša bilo rege, ili hip-hop ? Ja privatno slušam vaskoliku muziku, pod uslovom da ima određene kvalitete . I Metalicu, i Pink Flojd, i Mozarta i Šabana Šaulića . Kapiš na kom sam fonu burazere ?? Zašto se marihuanista mora opisivati tim nekim pripadnostima, ovome ili onome ? Većina nas su obični, ozbiljni ljudi. Kratko sam ošišan, uredno obrijan, odjeven normalno, kasual tako reći... hoću da kažem da ne treba da se ističemo ni na koji način, osim po snažnoj argumentaciji koju iznosimo. Argumentaciji koju opravdamo vlastitim djelima, svojim životima itd... Nerviraju me one čupave spodobe koje se krevelje kao retardi, jer je "Kanabis Marš" , pa hajmo sad da se raspištoljimo do bola, kad nas je već zapalo. Protiv sam toga ! Ponašajmo se normalno, i budimo normalni ! To je stvar izbora, biti normalan ! Nijesu ni svi ovi koji su protiv marihuane normalni, naprotiv ! Daleko od toga, čak mogu reći... ali ovdje pričamo o Nama, a ne o njima. Treba promijeniti dosta toga u pristupu ovoj problematici, a dok se to ne desi, ja ostajem andergraund, i ovdje mi je super. Kako kaže pjesnik, "imam svoj mali svet, i oko njega kineski zid" .
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Aauuu, sve objava za objavom... modovi ćete obezglaviti :D Pa eto, kažeš da si ti zadužen za selekciju rege muzike . Po mom skromnom mišljenju opet jedna od grešaka, koja vodi samo ka učvršćivanju standardnih stereotipa, koji se vežu za marihuanu i njene konzumente ! Zašto vutraš mora da sluša bilo rege, ili hip-hop ? Ja privatno slušam vaskoliku muziku, pod uslovom da ima određene kvalitete . I Metalicu, i Pink Flojd, i Mozarta i Šabana Šaulića . Kapiš na kom sam fonu burazere ?? Zašto se marihuanista mora opisivati tim nekim pripadnostima, ovome ili onome ? Većina nas su obični, ozbiljni ljudi. Kratko sam ošišan, uredno obrijan, odjeven normalno, kasual tako reći... hoću da kažem da ne treba da se ističemo ni na koji način, osim po snažnoj argumentaciji koju iznosimo. Argumentaciji koju opravdamo vlastitim djelima, svojim životima itd... Nerviraju me one čupave spodobe koje se krevelje kao retardi, jer je "Kanabis Marš" , pa hajmo sad da se raspištoljimo do bola, kad nas je već zapalo. Protiv sam toga ! Ponašajmo se normalno, i budimo normalni ! To je stvar izbora, biti normalan ! Nijesu ni svi ovi koji su protiv marihuane normalni, naprotiv ! Daleko od toga, čak mogu reći... ali ovdje pričamo o Nama, a ne o njima. Treba promijeniti dosta toga u pristupu ovoj problematici, a dom se to ne desi, ja ostajem andergraund, i ovdje mi je super. Kako kaže pjesnik, "imam svoj mali svet, i oko njega kineski zid" .

Nisam ljubitelj "******* stoners culture", ali sam prinudjen da ih trpim zbog delimicnog sponzorstva dogadjaja (ja licno)

Stvarna rege publika (ne "ja sam Rasta jer imam Marlijevu nalepnicu) tvrdi da je "za high dovoljan rege" https://soundcloud.com/jahmessenjah-soundsystem/sophia-squire-sweet-reggae

Primera radi Muta bas to opisuje

Rege izvodjaci su kvalitetni, i da, jesu promovisali kanabis, ali to je interni deo Rasta kulture.

Cilj jeste omasovljenje aktivizma, ali pocnimo sa domacim ruts rege umetnicima.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Odošte vi sa teme. Ovog paranoju ne razumjem ili "jeste" ili "nijeste" :D. Bit će to sve dobro, treba gledat na to sa pozitivnije strane, valjda će imat neko nešt za srolat :joint2:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vox

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Odošte vi sa teme. Ovog paranoju ne razumjem ili "jeste" ili "nijeste" :D. Bit će to sve dobro, treba gledat na to sa pozitivnije strane, valjda će imat neko nešt za srolat :joint2:.

Klasika, svi bi sve, osim da oni to organizuju :)

Ja sam za svaki dogadjaj koji ima veze i koji bude u cilju omasovljavanja pokreta
za legalizaciju, a kompromisa sa ... vlasnicima klubova, shtekova, muzicarima i sl. mora biti.

Kao i sa publikom.

Ako imate neke zelje za saund sistem / DJ sistem, utiske o umetnicima i ucesnicima tribine.

Maja iz Irke, Damjan i Jovan nisu David, ali su veoma relevantni za temu.

Kao i Nemanja, Vojkan i Dza Mesindza za muziku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Stavljen je oglas na vrh sajta. Nadamo se odličnom odazivu i držimo fige. Damjana za predsednika :)


Hvala. Kao bivsi student i bivsi zaposleni FPN potpisujem sve sto je otpevao,
a ima i drugih pesama :) Kao i kapital u zapocinjanju kanabis aktivizma van
intelektualnih krugova.

Recimo, ova prica o nasim gandzamenskim danima 90-ih a i skida EEk-A-Misha


A ovde je nesudjeni Manu Chao :)

 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Damjan je super lik nezavisno od njegove muzicke karijere. Ove ostale osim kojota ili ne znam ili ne zelim komentarisat. Nek se partija nek se izlazi nek bolesni budu zdravi pa i neki rage against machine raspalite za ove sto ne slusaju rege :) ja cu se potrudit da dodjem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vox

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Damjan je super lik nezavisno od njegove muzicke karijere. Ove ostale osim kojota ili ne znam ili ne zelim komentarisat. Nek se partija nek se izlazi nek bolesni budu zdravi pa i neki rage against machine raspalite za ove sto ne slusaju rege :) ja cu se potrudit da dodjem

Jeste, divan je covek pre svega. Jovana nema potrebe da komentarisemo, Maja ima sopstveni um - trivina ce biti dobra.

Rege saud sistem pushta ska, ruts rege, dab i denshol, putovanje dugo 60+ godina. Space Animals je pop komercijalnija elektronika, a nemam nista protiv RATM.

Svi su dobrodoshli, do 20h je ulaz dz!
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Mene zanima gde je standup komedija u programu?
I na šta se tačno odnosi prodajni deo?

Odlica pitanja :)

STandup je zavisio od Markonjera, koji nazalost nece nastupiti.


Prodajni stand trenutno ima ******* Shtek, pregovaramo sa proizvodjacima
legalih proizvoda od konoplje, ali nista ne mogu da obecam, sem da ce naredne
godine biti velicanstvenije ako nadjemo stvarnog sponzora. Pitacu devojku koja
je to uzela na sebe, javljam se uskoro.
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Opise umetnicka daju samo umetnici. Jezik jeste ziva stvar, Ali napreduje samo ako se shiri a ne suzava. Ja cu prvi put videti Luciana, za mene su drugi ljudi crem de la crem repa - tnb who is the best, kiza robin hood, budwaiser, skids, marconeiro I jocker (ex defence) I slicni, PA I Marcelo a ne neki neodizel gangsta a la djus, thcf PA dobrim delom I bs ... Ili prenapucani hip hop a la novi bed kopi, 43zla ... Autotjun reperi I deca sa matricom su van love.
Luciano samo treba da moderishe tribinu I baca forice. Ko zna, mozda bude I zanimljiv.
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
Moja reakcija je bila na promovisanje kanabis kulture kroz ljude cije zivotno delo moze da se opise mojim prethodnim citatom.

Drago mi je sto imas misljenje na to ko je creme de la creme repa.
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Moja reakcija je bila na promovisanje kanabis kulture kroz ljude cije zivotno delo moze da se opise mojim prethodnim citatom.

Drago mi je sto imas misljenje na to ko je creme de la creme repa.

Naravno da način na koji se izvođači predstavljajupredstavljaju I šta mislim o njima nisu dve iste stvari. Što se tiče tzv. Stoners kulture, čist uvoz ne produktivnosti i ne kreativnosti, suprotan rasta filozofiji u svakom smislu. Od lepih stvari mogu da najavim koreogafsku trupu sa vršenjem vatre. Ako stignem umnožiću i prodavači sve tekstove the wailersa, a trebalo bi da se poklanja hemp for humansa magazin