Međunarodni kanabis dan u Srbiji - Šifra „420“

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Poslednja izmena od urednika:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako jave unaprijed stavit cu baner na sajt ka desavanju. Mislim da sam vec pisao nekim organizacijama sa ovom ponudom. Nema sanse da pohvatam desavanja tako da za ovo nisam ni znao. Bilo da je Irka ili neka druga organizacija sve imaju mjesto kod nas za besplatne objave svih desavanja. Dovoljno je ostaviti temu sa naslovom "Moje Desavanje 2017" i ja cu stavit baner ili globalnu objavu da svi vide. Mislim ne mora ni da bude neko iz organizacije te moze bilo koji clan objavit desavanja ovog tipa. Najbolje je da se otvori tema za svako legalize it desavanje i trenutnu godinu.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
onda sam ja kriv :D znao sam za ovo mesec dana unazad.
ostale slike pogledajte na irkinom fejsu, nije u redu da repostujem.

moram bar jednu na kojoj sam :)

22154368_131907147553832_90012447184238462_n.jpg

ovaj celavi sa naocarima na glavi je isto durpan.
 
Poslednja izmena:

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
pa super ti je ovo sa marsa ... ima života na Marsu ... ima nade :)

samo je jadan taj život nekako ... nije mi jasno mnogo toga oko cele priče ...

ućutkali su i pohapsili mnogo bolesnih i aktivista ... onaj Amerikanac dr Bob je poslao neke uzorke cbd ulja kao donaciju za bolesne i to je neko, (uzorni građanin) dojavio , pa su upali i oduzeli to ... sad gospođu čeka suđenje i ona se nada da će moći da se oslobodi optužbi tako što će sistem da razume njenu misiju i borbu . ja mislim da će sistem da je samelje kao i sve ostale , na žalost i da - sve dok ne dođe direktno iz Brisela naređenje da se legalizuje - nema ništa od toga . odugovlače s tim jedino dok smisle kako da proguraju i monopol za sebe na proizvodnju i prodaju i biće kao s duvanom . za malog čoveka -samo mogućnost da kupuje od njih i preko njihovih ljudi a ovi što su do sad držali tržište na crno biće uspešni preduzetnici u toj novoj privrednoj grani - ako bude . ta Irkina grupa na fejsu je paralisana jer iz policije traže da se ugasi , a kad bi mogli oni bi je sami ugasili .

džabe objave za proteste - ko oće da ide on sazna ... a ljudi se plaše jer ovi rade svoj posao , nadgledaju, popisuju, skupljaju indicije , prisluškuju , upadaju na fejsbuk naloge , navlače ljude , postavljaju zamke i insajdere ... stašno šta se sve radi ...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Kod nas u Hr diplomski rad koji znaci pri ulasku u sabor je kupljen za peceno janje..To je stvarnost:)
Edit;smatram da je policajac kriv sto se smije jer nije dovoljno educiran da cuva takvo okupljanje i samim time unosi negativne konotacije u legitimno okupljanje.A sa jednim profi pristupom se cuda rade..Ali u pravu si..nema tu pomaka..
 
Poslednja izmena: