Med i vrhovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Naime, negdje sam imao napisan nacin na koji se sprema weed-honey.
Tj, u posudu 'neke' vrste meda mozete staviti svjeze ubrani vrh (u sicg vi vrhove zovete "headovi").
Vrh otpusti THC u med i jedna zlicica tog meda postane efikasna kao nekoliko shatova skunka.
Nazalost, izgubih detelje, tako da ne znam s kojim medom ovo funkcionira.

Zna li netko ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FunkFreak
06.01.2006
6
0
0
a ja sam èitala neš u stilu da trebaš stavit u staklenku sa šeæerom i to stavit na sunce, u biti na istom principu kao što se radi i med od maslaèaka ili sirup od borovih iglica i ostale stvari što ti moguæe mama ili nona znaju radit.. što ima smisla, jer ako se na taj naèin može izvuæ gusti sirup iz borovih iglica (da...), vjerovatno se može i iz neke druge biljke
 

BrkZorba

Aktivan Član
06.07.2006
81
2
0
Kastaneda je napisao(la):
A jesi li mozda probao da premazesh dzoint medom i ispushish, radi bolje, gori duze. Probaj suzbije miris, i nesushe ti se usta.

Ovo mi se svidja!
Svakako cu probat.
Pretpostavljam da se premaze sa vrlo
malo meda?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja sam isto èuo prièe da su èièci (headovi) bolji ako se ubace u med i odstoji neko vrijeme, lafo bolja marihuana...evo èak iz HR do BIH došla ta prièa koja nije ni sek. istinita...
Ljudi samo æete uništiti svoje budove (èièke, vrhove... kako vam drago :))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Haj' vala baš nek neko proba, da i ovaj mit dovedemo do kraja. Ja iskreno nikad nisam probavao, i normalno da ne mogu 100% ono garantovati, ali sam siguran 99,999,999% da vrhovi umoceni u med (ne bitno, suhi ili odmah "taze" :)...
Haj' probajte da znamo... ja sam za ovu prièu èuo 98' god. èini mi se....tako nešto, i sve ono ko htio da probam malo, ali opet žao mi bilo...ode thc sto je najvaznije... ok za ukus i to...naravno med i mora biti super fino i da mirise itd itd...takve jointe mozete zapaliti u kaficu rega sigurno.... ali kakav je thc, da li se gubi i to?????
Haj ako je neko isprobao da podijeli sa nama iskustvo...
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
ja sam premazal guplju s medom, miris se nije osjetil u sobi, duze je gorilo, a i bolje sam se strgal, nejbolje do sad...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
cek, cek,..... nije bilo rjec o nikakvom premazivanju, nego da se hedovi (èièci, budovi....) komplet "uvale" u med... Ne mislim na neki blagi premaz dati joint-u kao aromu, ali èièke ubaciti u med i kad izvadiš? Na šta æe to lièiti...???
 
03.07.2006
40
1
0
Bezze_Sa je napisao(la):
ali èièke ubaciti u med i kad izvadiš? Na šta æe to lièiti...???

mislim da se tu misli na nesto drugo.. nebi trebal med preuzeti thc iz vrha kad odstoji u medu? a ne vrh uvuci med... to ne vjerujem da bi gorilo :D to bi trebalo biti nesto kao sirup.. naci stavis vrh u med, ostavis neko vrjeme i posle toga jedes med? ako to stoji, trebalo bi probati :shock:
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
smocil sam prst u med i onda premazal okolo i naokolo...ak bude previse, bude ti kapalo po pljugi, onda samo razmazes... al nemoj pljugu ostavljat nigde, jer ti bude sve ljepljivo...
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
da, a moral sam vratit staklenku meda u kuhinju (starci su bili mado, pa da stara ne skuzi) pa sam ostavil guplju kraj tipkovnice pa je postalo ljepljivo... al i to se da ocistiti, tak da... bez trajnih posljedica...