Med od vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
evo da podijelim i malo sa vama ;)
znaci nije vam potrebno nista nego, 1 tegla meda od pcela, te jedan bud sasusen spreman za pusenje
ubacite bud (malo veci neka bude) u teglu meda i ostavite par mjeseci, med izvuce kompletni THC iz buda, bud ostavite u tegli neka stoji (tesko ga je izvadit sobzirom da med nije bas tekuci), 2 zlice meda i dobijete lagani high osjecaj, takodjer vrlo ga je zdravo mazati na kruh sa margarinom ili maslom
pomaze u lijecenju upala grla te angina :bonappetit:
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
@ bob marley: ja nisam naisao nigdje koliko pamtim pa sam je zato otvorio :icon_smile:

@ sensi jana: ja sam se iznenadio koliko je dobro, a gnjojna upala grla mi otisla u 2 dana bez itijedne tablete :D btw sretno ti sa growom pratim ti dnevnik ;)
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
si siguran da med izvlaci thc? zvuci prejednostavno da bi bilo istinito, inace pocne da stavim nest u alkohol il benzin pa odustanem odmah :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
pa ako ništa drugo, onda namočiš vrhove u alkohol, dobro miksaš, filtriraš, pa onda taj alkohol i THC u njemu pomiješaš sa medom, i pustiš da alkohol ispari...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer and đokson
22.04.2011
7
0
0
41
redikulu otišla bi ti upala i ovako i onako od dobrog domačeg meda,ja to dobro znam jer iman često upalu angina!
a ovako si upropastia dobru cvitinu u kojoj si moga puno bolje uživat u trubici
 
06.11.2010
35
6
0
121
Jel moguće ikako napravit nekako da ispari sva tekućina iz tog meda i da onda ostane suha tvar, skupa sa THC-om?
Možda smo na tragu novog šita.. :)

I da, samo da vam kažem da slatkoća iz meda pojačava high.. Ima na tibetu posebno pice koje se radi od trave.. Znam da sam pročitao da onaj ko želi da ga udre više to piće doda unutra meda..
 
06.11.2010
35
6
0
121
Logično je da je zagrijavanjem moguće, no hoće li na taj način dio THC-a ispariti? Drugo, ovo što ostane će vjerojatno biti crna kruta spaljevina, a ne rastezljivo kao šit. I da, u med za šit bi se trebalo stavljati puno više od jednog heda. A ništa, uskoro dobijam nešto vuve tako da ću eksperimentirat s ovim, javim se za koji tjedan.
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
trebalo bi nekako izvuc kompletnu vodu, to bi se mozda i moglo nekakvim laganim mukotrpnin i dugim zagrijavanjem..i tesko da ce thc isparit bas tako, jer ne otapa se u vodi a i kolaci se isto peku
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
pomalo nelogićan naćin,mikrovalana,pa pečnica ,i ode thc i postotak kvalitete.Alokohol je zakon ako hoćeš izvuć thc iz biljke a da postotak thc nepadne,ja osobno ga ni ne podgrijavam ,nego ga ostavim dva tjedna i on sam ishlapi i ostane mi ulje visoke kvalitete ,najednostavnije a najbolje.
 
28.03.2015
6
5
3
28
pozdrav ljudi po meni je najbolji način izmrvit hed kada se osusi i ubaciti ga tako izmrvljenog u teglu meda neko vrijeme da tako stoji i kad jedes med jedes i izmrvljeni hed sto je po meni najsigurnija varijanta :D