Medical selection project by Mich

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ja sam primjetio kod mene u growu da je mango prozdrljivica....nisam to spominjao u svome dnevniku ali ona mi je na Powder Food-u a znam Mitch da i ti imas PF i bez greske sve pozdere kao hobotnica haha ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Proždere sve što joj dam,a ovo žutilo je od prevelike blizine lampe.Jedan dio vrhova je bio na 10cm od CT-a,ali nije ništa spaljeno... Nešto se i ne brinem za nju posebno jer je ionako usput growana. Važno je da je ženka,i da dominira Haze :) Mother plant je spremljen i kad dođe na red,onda ćemo se malo pozabaviti njom..Par grančica sam oprašio sa feminiziranim polenom Master Kusha,i živo me zanima što će ispasti na kraju..
Trenutno je uz nju G13 ubačen prije par dana,da pokaže spol...jedan klon također spremljen. Uglavnom situacija je opuštena :smoke18: Bitno je da temperatura u boxu ne raste preko 28c
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and sharp

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Urbi et orbi : G13 je cura :) Prije 4 dana sam je stavio na cvjetanje i već je pokazala male nježne pistile. Napreduje jako dobro,klasičan indica feno sa nešto većim razmakom internoda nego kush. U ovoj fazi je to normalno jer ima odličnu zemlju (Baumax 40l-4€) guano + supervit i malo blooma. Dr.zelenigrob preporučuje kad dosegne 20 cm visine, biljku staviti na cvjetanje.
Sad ćemo vidjeti što će biti...Ako bude ono što očekujem,onda sam joj već našao curu za parenje :kiss: a i dečka!?!?
Nego da vas ne zbunjujem s mojim radom i eksperimentima o kojima nisam još ništa ni napisao,evo dvije slikice...

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Mitch majstore ...skidaj klon,dva haha ;) steta bi bilo da ispari
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
G13 prebačen u veći pot...

Mango Haze još minimalno 10-14 dana...Kod ovog straina sam se malo dvoumio i nisam mu posvetio neku posebnu pažnju...Prije bih rekao da sam ga održavao u životu preko k***a,i trpao mu ostatke svega i svačega što mi je ostalo od drugih biljaka...Kako u boxu imam par biljaka u raznim fazama cvjetanja,tako i režimi prihrane nisu isti.Ne natrpavam ih kemijom nego bio boosterom,i tu i tamo malo blooma + supervit. O ph vrijednosti da ne govorim... Prtljam s nekim hydrom pa sam onu tekućinu koju mijenjam umjesto u odvod uvalio mangu.Uz to,dva puta superkroping i savijanje glavnog vrha...Evo kako mi je vratio...

 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Naravno da je G13 hermie :ludaci_lol: . Užas!!!! Deprimiran sam samo tako...Još kad sam čuo za našeg kolegu koji je "pao",donio sam tešku odluku i sproveo u djelo... Sve sam demolirao,i pobacao :( Uglavnom što se mene tiče,do daljnjeg ostajem promatrač i neću se izlagati riziku da zbog bezazlene stvari trpim poniženje i da se povlačim po sudovima. Nemojte ništa ni pitati ni komentirati,jer nema potrebe... Svima sve najbolje i pazite što radite!!! Izgleda da ćemo trebati čekati još neko vrijeme,pa da se ne moramo izlagati nikakvom riziku i da za svoje potrebe možemo imati pokoju biljčicu.
Molim da se zaključa ova dnevnik.
THE END
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.