Medical UFO LED grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.10.2014
6
29
13
Hvala Stipe, vec 3 dana vlaga im je u klon boksu oko 95 % a temperatura oko 25 stepeni, medjutim kada otvorim poklopac od klon boksa, oseca se miris po memli / budji, pa povremeno drzim poluotvoren boks i tad je vlaga oko 55%. Klonovi su oko 30 cm udaljeni od CFL 125W.
Mislim da sam u samom pocetki napravio veliku gresku jer su se oni jiffy diskovi previse natopili u vodi i u tako premokre sam ubacio klonove tretirane klonex gelom, plus sam natocio 2 cm vode u boks. Sutradan sam shvatio da to ne valja i malo sam stisnuo vodu iz diskova i ispraznio boks od vode, ostavivsi svega 5 mm na dnu. Sad menjam tu vodicu u boksu svaki dan da se ne ubudja i prskalicom prskam klonove po liscu i po disku 2 x dnevno. Nadam se da nece biti ona izreka - prvi se macici u vodu bacaju, vec da ce me potrefiti pocetnicka sreca :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Meni su klonuli cim sam stavio ispod cfl. 4x23w. Tak da sam ih drzao na prozoru.
Nisam ja previse mjerodavan sto se tice klonova i kloniranja, samo vidim da ti se ista stvar desava :) Probaj stavit obcinu cfl cool white ako imas(slabiju).

Trebali bi se oni uspravit...daj im malo vremena....a mozda ce neko od klonera napisat nesto pametnije od mene :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
Moram priznat da ovo izgleda ok,što se klonova tiće ja sam ove godine iskušao jedan preparat od vrbe,puna je hormona rasta,za desetak dana bili su spremni,pratim tvoj rad dosta si pedantan,pa time više mi je tvoj rad zanimljiviji,pozz!