Medicina by svizac71

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Hvala vam svima na podrsci. Da stvarno je steta sto se nismo prije upoznali, moja mama je bili veliki borac i drzala se do samoga kraja. Neznam, jedino sto imam za reci onima koji ce poput mene traziti put do suza preko ove stranice, je da pocmu sa njima sta prije, prije svega, prije bilo kakvih glupih doktorskih rijesenja jer je tada sve lakse. Barem neka pokusaju, tri mjeseca nisu puno. I na kraju krajeva, nemas sto izgubiti. Jer one ti nemogu nanijeti zlo vec samo pomoci. Prije bilo kakvih terapija, one ce uspijeti sa sigurnoscu. Ili pak oni koji su prekasno dosli do saznanja o tako jednostavnoj i prirodnoj stvari, neka sebi ili svojim bliznjima pomognu da tu borbu prebrode na laksi nacin. Ja sam bio samo jedan klinac koji je htio pomoci svojoj mami. I nisam znao nista o cijelom tom svijetu, vjerovao sam lijecnicima kada su rekli da ce sve biti dobro, ali nije. I sada nema povratka, jedino sto nam svima preostaje da skupa pomognemo jedni drugima, mi koji smo se uvijerili da taj lijek pali. I da je to zbilja lijek.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
drzi se decko, tvoja majka je negde drugo, energija se ne moze unistiti, ucili smo to i u skoli, samo moze da prelazi iz jednog oblika u drugi
dal je otisla na neki visi nivo ili ima jos posla ovde, ne znamo, ali ti svakako treba da nastavis svoj zivot i zivis ga onako kako bi ona to volela
a znam da je zelela samo tvoju srecu, jer majcinstvo je opsednutost srecom svoje dece
imas gde da nadjes i drustvo, tu smo za tebe
 

weberjohn2

Aktivan Član
27.01.2010
68
4
0
33
moja iskrena sucut!
Danas sam tek poceo citati ovu temu, i mislio sam da kad okrenem drugu stranicu da cu cuti dobre vjesti o ozdravljenju, ali nazalost ne
 
03.07.2010
1
0
0
44
Svizz moje saucesce, nadam se da nije prekasno tek se sad ukljucih na ovaj forum, procitao sam sve tvoje postove prije ovog i mogu ti reci da sam puno saznao, jer nazalost mama od mog najbolčjeg frenda(buraza kako mi u Zagrabu velimo) je dobila rak debelog crijeva pa bi joj mozda preporucio ulje, buduci da smo njen sin i ja odani poklonici drage nam biljke to nece bit tesko, nadam se da ce pomoc njoj. Zapamti da je tvoja majka na boljem mjestu nego mi i da uziva sad u raju a mi cemo tko zna kad, svatko od nas umire samo odlazimo razlicitim redosljedom. PEACE BROTHER
 
29.04.2011
0
0
0
64
Svizac71 zanima me kako mogu nabaviti ulje konoplje. I ja imam zdravstvenih problema i vidim resenje u ulju konoplje. Kako je mama posle terapije?
 
29.04.2011
0
0
0
64
Svizac71 zanima me kako mogu nabaviti ulje konoplje? I ja vidim resenje svojih zdravstvenih problema u ulju konoplje. Kako je mama ? Svako dobro. Hvala unapred.
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Lela je napisao(la):
Svizac71 zanima me kako mogu nabaviti ulje konoplje? I ja vidim resenje svojih zdravstvenih problema u ulju konoplje. Kako je mama ? Svako dobro. Hvala unapred.

Pročitaj od početka do kraja. Nabavit na forumu ne možeš, možeš ga samo pokušat napraviti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.