Medicina by svizac71

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Ovako otvaram ovu temu jer mislim da je to najmanje sto mogu napraviti. Moja mama boluje od tumora. To je bolest s kojom se bori vec cetiri godine. Odstranjen joj je dio desnog reznja na plucima, nakon toga oporavak je trajao nekih godinu dana. Svi doktori su nas UVJERAVALI kako je sansa da se tumor vrati nekih 12%. Da bi se nakon duge i teske jednostavnim pregledom utvrdilo kako se karcinom ipak prosirio putem limfnih zlijezda, na dio desnog ramena.

I tada su je poslali na zracenja koja su joj ucinila vise goreg nego dobra. Opet su nas uvjeravali kako su male sanse da tumor prezivi takve napade i da ce sve biti u redu.
E pa nije bilo.

Nedavno su joj diagnosticirali prosirivanje tumora na sredisnji dio kicme. A to znaci ako zracenje ne uspije onda je svemu dosao kraj. Jer se vecina smrti uzrokovanih karcinomom odvija najvise kada on prelazi sa tkiva na koštani dio. Jer je taj dio nasega tijela najpogodniji za njegovo sirenje. Sto znaci brze sirenje, brze umires.

Nedavno sam, dosao do nekih dobrih dusa koje su mi uspjele omoguciti pristup ulju od marihuane. Ili ti popularno zvanog fenix tears. E sada situacija je takva da se nadam kako nisam zakasnio sa nabavkom ulja. Jer znanstveno je dokazano da je to lijek za tumore i sve ostale bolesti i u to nema sumnje.

Ima nekoliko stvari, sto je ulje obogacenije THC-om to je bolje. S time i bolje lijeci. Ja kolicinu THC-a u ovom ulju neznam ali cu pretpostaviti da je sasvim solidno. Ulje moze piti bilo tko jer ono nema nikakvih nuspojava i nesuprotstavlja se drugim ljekovima. Samo je bitno ali jako BITNO da se ulje počne uzimati što prije jer tada su veče šanse za ozdravljenjem.

Prije tri dana je zapocet tretman uljem. :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Prvo se bolesniku daje doza od velicine jednog rizinog zrna jednom na dan i to prije spavanja. I tako prva tri dana. To se radi zato da se bolesnik navikne na THC u krvi. Jer ipak je to jako mocan sastav.

Cetvrti dan se prelazi na dvije doze cija velicina ne prelazi velicinu rizinog zrna.
I to ju bolesnik uzima ujutro za doruckom i navecer prije spavanja.
To se ponovi jos jednom peti dan.

Od sestog dana se prelazi na fazu doručak, ručak i večera.
Sto znaci da se ulje uzima tri puta na dan, za svakim obrokom.

Kompletan tretman bi trebao trajati nekih 2 i pol do tri mjeseca.

Sta se događa, bolesniku se po cijele dane spava, a dok je budan otvara mu se apetit. Sto na vise nacina povecava postupak ozdravljenja. Dok bolesnik spava THC bilda u njegovom tjelu zdrave stanice, a bolesne GUŠI. Kroz mjesec dana bi se krvna slika trebala u potpunosti popraviti. I to bi bio glavni pokazatelj uspješnosti THC-a.

ZA VRIJEME KORIŠTENJA ULJA, BOLESNIK NESMIJE VOZITI I MORA BITI POD STALNIM NADZOROM.

Kod moje mame je takva stvar da zbog bolova nemoze jednostavno spavati.
Uzima preko 30 razlicitih lijekova. Protiv bolova, i slicno. I jednostavno kada uhvati jednu noc sna ona je druga osoba. Vec drugu vecer uzimanja ulja vidjeli smo rezultate. Ovako, spavala je ko top. Ujutro me je dosla poljubiti u sobu i rekla mi HVALA.
Nemam rijeći, ova stvar pali i to već u fazi navikavanja na ulje. A što če tek biti kada ga bude uzimala tri puta na dan.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
nadam se da će ti mami biti dobro nakraju :) držimo fige za njen oporavak muchacho :)

btw, probajte i da jede(te) sirovu hranu...izmixanu i taj đir...dosta ljudi si izlječilo probleme teže sa sirovom prehranom, energetska i vitaminska bomba :)

sve najbolje i best wishes amico! :)))
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Casper je napisao(la):
puno sreće u liječenju želim. evo tu jedan zanimljiv članak na mišakovom blogu pa baci oko
http://blog.vecernji.hr/misak/
Hvala puno... kad malo pogledas koliko se ovaj svjet razvio ali ipak smo u banani... Pogotovo u Hrvatskoj, da sam znao prije nebi isla na kemoterapiju.. Ali ipak hvala ti na linku.. Knjigu cu 100posto nabaviti.. :)))
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Misakova kolumna Preko Ruba Znanosti - 30.03.2010.

http://blog.vecernji.hr/misak/2010/...ija-lijeci-rak-i-je-li-zemlja-je-ravna-ploca/


"Lothar Hirneise autor je knjige „Kemoterapija liječi rak Zemlja je ravna ploča“, u kojoj mi se sviđa što daje pregled par desetak svakojakih metoda koje se po svijetu koriste."

"Kao prvo, ta bolest za mene nije tumor. Mislim da je danas veliki problem to što je klasična medicina uvelike usredotočena na to da nešto treba uništiti. Klasičan liječnik želi operacijom odstraniti tumor, zatim pacijenta liječiti kemoterapijom ili zračenjem, i tako dalje. Glavna je ideja uništiti tumor. Međutim, tumor nije bolest, nego samo simptom, kao što su groznica, proljev ili problemi s kožom samo simptomi stanja bolesti."

"Upravo je zbog toga karcinom bolest koja se teško liječi. Stanice svojeg organizma izlažete stresu na razne načine. Na primjer, ako imate loše prehrambene navike, ako ste pretili, jedete nezdravu hranu i pijete nezdrava pića, stanice vašeg organizma izložene su velikom stresu. I tako se može dobiti rak. No, po mojem iskustvu, rak najčešće uopće ne počinje na tjelesnoj razini. Rak najčešće nastaje na razini uma, psihe."

"Jedna je od najglasovitijih terapija uljno-proteinskom prehranom doktorice Johanne Budwig, njemačke znanstvenice. Poznata je nutricionistička terapija i takozvana Gersonova metoda, koja preporučuje pacijentu da pije puno svježih sokova koji čiste organizam, i tako dalje."

...


edit: Casper tek sam sad skuzio da si ti vec postao link. kasno je a ja umoran :)

Svizac sve najbolje i tebi i tvojoj majci. Zelim vam puno Svjetla u zivotu. =)
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Ovako danas je cetvrti dan otkako je pocela uzimati phoenix tears. Situacija je zasada dobra. Ujutro je imala naglo otvaranje apetita sto je super. Noc prespava u komadu sto prije nije mogla. Ulje izaziva navalu apetita i cestu pospanost. Kod nje sam primjetio da je citav dan pospana te da ima laganu vrtoglavicu pa joj se mora pomagati u kretanju. Ali zasada je situacija odlicna. Ulje joj lagano pomaze, ali danas je prvi dan kada se uzima doza ujutro i navecer. Mislim da ce se rezultati uvelike povecati kroz mjesec dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ovo je ljepo pročitat i svakako nas obavjesti što se dešava dalje...
Mislim ljepo.. Tužno što se tiče Majke i vas svih jer se mučite skoro kao i ona....
Ali ljepo jer ipak si našao način da joj ublažiš bol i nama bar malu nadu za neki oblik Legalizacije ako neko to shvati sa vrha....
Sretno !!!!!!!!!!!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nema na vrhu nitko sluha za patnju malog ćovjeka...ali pod pritiskom javnosti će morat popustit.
Svizac :thumb: samo hrabro i pozdravi obitelj od članova Vutra org. :wave:
(valjda je u redu taj pozdrav hehe)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
e odlično, konačno da netko proba ovo kod nas i dokumentira, želim ti sve najbolje i puno sreće. nadam se da ćeš imati dovoljno ulja do kraja tretmana i da kemoterapija i druga trovanja nisu do sada učinila previše štete, sretno
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Hvala vam svima na lijepim zeljama.....obavijestavat cu vas i dalje te cu sve lijepo dokumentirat... veeeliko hvala
VUTRA.ORG te ::::::::HAZESEEKERU::::::::
Nadam se da ce sve biti super na kraju ::: :)))))
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Svizac samo naprijed!
Držim fige tebi i tvojima.Kolko znam pomoglo je ljudima di su doktori davali mjesec dana života.
Ljudi su se oporavili i nastavili dalje normalno živjeti.Zato samo hrabro,bit če sve dobro.
Mislim da imaš cjelokupnu potporu članova vutra.org.
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Ovako slijedece stvari ce malo biti sokantne ali istinite. Sta je tu je.

Vec nekoliko dana je proslo otkako je presla na rezim dorucak rucak i vecera. E sad, drugi dan uzimanja ulja po propisanoj dozi je prosao savrseno. Probudila ju je jutarnja zelja za hranom, setala se po kuci cak je izasla van na sunce da se malo proseta. Boli ni traga. nakon lagane vecere otisla je spavat. Tokom cijelog dana nije niti jednom uzela tablete protiv bolova.

Sljedece jutro bol se vratila, i dalje je nastavila uzimati ulje. Ali taj dan je popila i dozu lijekova protiv bolova. Tako da se iza podneva uzasna bol lagano primirila, ali i dalje ju je bolilo.

Sinoc, usred noci se skoro ugusila. Kako? Pa na ustima joj se pocela stvarati pjena, sto je bilo uzrokovano povecanim lučenjem sline. Ali jutros se probudila sa izuzetno manjim bolovima. Danas popodne je preskocila jednu dozu ulja, zbog straha da joj previse dajemo ali upravo prima dozu za prije spavanja.

Tokom prijasnjih dana apetit joj je smanjen, ali spavanje je povecano i to jako. Po cijele dane spava. Ali primjecujemo da se nesto događa, pije manje lijekova protiv bolova te joj se bol lagano smanjuje. Tokom dana dok je budna ponekad prica sama sa sobom te se zna dogoditi da se izgubi u vremenu i prostoru. Malo smijesno zna ponekad biti ali sto je tu je.
 

svizac71

Aktivan Član
06.03.2010
70
5
0
57
Ovako slijedece stvari ce malo biti sokantne ali istinite. Sta je tu je.

Vec nekoliko dana je proslo otkako je presla na rezim dorucak rucak i vecera. E sad, drugi dan uzimanja ulja po propisanoj dozi je prosao savrseno. Probudila ju je jutarnja zelja za hranom, setala se po kuci cak je izasla van na sunce da se malo proseta. Boli ni traga. nakon lagane vecere otisla je spavat. Tokom cijelog dana nije niti jednom uzela tablete protiv bolova.

Sljedece jutro bol se vratila, i dalje je nastavila uzimati ulje. Ali taj dan je popila i dozu lijekova protiv bolova. Tako da se iza podneva uzasna bol lagano primirila, ali i dalje ju je bolilo.

Sinoc, usred noci se skoro ugusila. Kako? Pa na ustima joj se pocela stvarati pjena, sto je bilo uzrokovano povecanim lučenjem sline. Ali jutros se probudila sa izuzetno manjim bolovima. Danas popodne je preskocila jednu dozu ulja, zbog straha da joj previse dajemo ali upravo prima dozu za prije spavanja.

Tokom prijasnjih dana apetit joj je smanjen, ali spavanje je povecano i to jako. Po cijele dane spava. Ali primjecujemo da se nesto događa, pije manje lijekova protiv bolova te joj se bol lagano smanjuje. Tokom dana dok je budna ponekad prica sama sa sobom te se zna dogoditi da se izgubi u vremenu i prostoru. Malo smijesno zna ponekad biti ali sto je tu je.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.