Medicinski kanabis? (u HR)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.12.2006
36
5
8
s obzirom na niz od svakakvih dijagnoza i medicinskih stanja... postoji li ikakve sanse dobiti od doktora ili HZZO-a odobrenje za upotrebu?

spomenuo bih samo neke: anoreksija, kaheksija, gerb, IBS, ostecenja bubrega jetre i srca.... generalni hormonalni disbalans... etc
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
meni je moja doktorica rekla,... ma znam da trava nije toliko zlo koliko se prezentira...ali šta ćeš kad je tako :)

no to je samo njeno mišljenje i ona ti samo može napisati uputnicu za psihijatra :) ,no nikakav medicinski kanabis još uvijek
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
možda da se obratiš nekom na višem rangu sa dokaznim materijalom da ti je dosta bolje nakon konzumiranja....no sumnjam,što veli Ven....ali probaj ako ništa ja bi sadio kod kuće pa ako padneš,a gledaš da ne padneš naravno,onda bi se vadio na tu priču i tim dokazima koje si nosio osobi na višem rangu...
razumijevanja,uz ovakav povijest bolesti,mora imat i onaj Dr. Sakoman a ne sudac :) ....off@ btw ovo njegovo prezime mi zvuči nešto kao Dr.Pušioničar hihi ;)

Weedeemer@ sretno u potrazi za nekom dozvolom no bojim se da ćeš pristupit inkognito metodi lječenja a i nevidim razlog zašto nebi :)
ustvari šta će ti uopće takva dozvola,kupi osnove,posadi,beri i deri,ljeci se,pomozi sebi kako god možeš.... :)
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
Weedeemer je napisao(la):
s obzirom na niz od svakakvih dijagnoza i medicinskih stanja... postoji li ikakve sanse dobiti od doktora ili HZZO-a odobrenje za upotrebu?

spomenuo bih samo neke: anoreksija, kaheksija, gerb, IBS, ostecenja bubrega jetre i srca.... generalni hormonalni disbalans... etc

Ma kakve gluposti se odvijaju u našoj državici to je prestrašno, K anabis zamjenjuju puno stvari (lijekova) što su u biti isto droge ali su legalne pa je to sve okej onda :knockknock: .Znam jer piše na onom popratnom papirui uz većinu da se ne p r epor uča naglo prekidanje radi mogućih apstinencijskih kriza
A to da će biti med. legalno, bit će to za koju godinu :joint2:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
nightrider je napisao(la):
Je, ali oni imaju organizirane udruge i više hrabrosti nego mi da se izbore.
je, ali kad kažeš da si gej ne ideš u zatvor, ali kad kažeš da uzgajaš :maryjane: ....
bit će nešto, samo strpljanja treba, a do tad ti je sativa rekla uzdaj se use i svoje kljuse :ridinghorse:
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
mazar je napisao(la):
je, ali kad kažeš da si gej ne ideš u zatvor, ali kad kažeš da uzgajaš :maryjane: ....

Je kume nije ni njima do nedugo bilo drukcije, a mnoge države i dalje kazneno terete za sodomiju. Al di ćeš njih 10 000 pohapsit kad izidje na ulicu? Ima čovjek pravo, mogli bi i mi to, dugotrajan jest postupak, al nije nemoguć...
Osim toga dam se kladit da bi bio puno manji otpor javnosti legalizaciji med kanabisa nego gay pravima...

Možemo mi danima zamisljat židove masone u farmaceustskim korporacijama kako se svim silama bore kako se ti nebi napušio, nije istina nego smo mi uljenili, da tražimo to non stop kad tad bi im dojadilo i legalizirali bi marihuanu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man
06.08.2011
13
6
0
108
Ja sam mojoj doktorici rekla da varim, nisam htjela Tramal ni Ketonal, rekoh joj da mi je biljka prihvatljivija za smirivanje boli od tog kreča...
Ništa nije rekla, ma boli nju ona stvar za mene, njoj je bitno da ne tražim hrpu uputnica, a po njoj mogu piti i solnu kiselinu, samo neka nju ne ometam sa nekim, po njoj, bezveznim pitanjima, jer tko je vidio da se pacijent želi informirati o svom zdravlju:(:(

A što se tiče legalizacije, sumnjam u to u skoroj budućnosti.

Kada bi farmaceutske kuće mogle patentirati biljku, pa da imaju od toga koristi, e, to bi već bila druga priča, ovako.....

A da ne pričamo da državi ni vlasti ne paše osjećaj ugode koji izaziva trava, što ima nekome biti ugodno, ima da se boriš da preživiš, a ne da se osjećaš dobro i da se pri tome čak i liječiš, a njima od toga ne kaplje lova....neće moći, neće nikako.... :eek:hno: