Medicinski Ugljen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
da...upravo sam nabavio medicinski ugljen...cuo sam da je to za ukljanjanje thc iz tjela...pojedec ih 3-4 u razmacima od 3-4 sata i za 1 dan si cist....
dakle...itko ima kakve informacije o ovome?

jer...dosta mi je testova..ocu bar pljugu zapalit bez straha da budem uhvacen....a i podosta sam cist vec^^...zelim se nagradit :)))

jel zna itko dal radi ovo cudo??
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Neznam iz vlastitog iskustva, ali navodno radi posao, možda ne izvuče baš THC za 1 sat ali ga ubrzano vuče van iz tjela. Ali navodno ima jedna nuspojava :) teško sereš, kao da rađaš :)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ne...znas koja je nuspojava?
seres lako...
no...
ako si pio ikakav mlijecni proizvod...ili jeo sir,sladoled ili bilo sta sto ima mljeka u sebi....seres crna govna^^

ja sam cuo da izvlaci za negdje dan dva...

itko da potvrdi da radi????^^
 
23.04.2007
3
0
0
33
Jel zna neko gde ima da se nabavi u Beogradu...Malo mi je hitno rodjendan mi je u petak i sto kaze Raziel duuugo sam postio i bas mi je dosta testova jer ih radim i do dva puta nedeljno
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
MAHAGANJI je napisao(la):
Jel zna neko gde ima da se nabavi u Beogradu...Malo mi je hitno rodjendan mi je u petak i sto kaze Raziel duuugo sam postio i bas mi je dosta testova jer ih radim i do dva puta nedeljno

Tebi starci više troše na testove nego ti na vutru ... :vb_kez:

Ako te testiraju tako često, ostavi se ćorava posla, skontaće te ziher.
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ma pusti to da prodes test, mislim ako te roditelji provjeravaju strpi se. Ovaj rodendan ti nije ni prvi ni posljednji bice njih jos dosta sa vise veselja i drugih stvari.Strpi se ako te provjeravaju nekoliko mjeseci pokazi im da mozes biti cist, da ti povjeruju da mozes bez toga
a i sam znas da to provjeravanje nece trajati bas dugo.Kad se i oni sami uvjere da ti nepusis
nece te ni provjeravati niti ce te uopste pitati za to i tad ces moci da zapalis kad hoces.
A ako te sad uhvate gotov si za njih ces uvijek biti "narkoman" i nema ti druge,
smiri se i budi strpljiv sve ce doci u svoje vrijeme.:sun2:
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
35
medicinski iliti aktivni ugljen čisti ti THC iz tijela i ostale supstance frend mi je na tom kad ide na pišanje samo do pojede i ko nov heh kažu mu da nisu vidjeli tako negativan test na THC.........mislim da se poslije toga još i izbljuješ i isereš il tak nešt......:costumed-smiley-027
 
02.11.2006
5
0
0
43
Posljedice nisu da teško sereš nego ti prži crijeva i želudac nakon nekeg vremena nečeš cijelu hranu razgradit.Ali to ako ih nepretano piješ.
 
25.05.2007
3
0
0
35
samo mi nije jasno kome vi ljudi pišate.ako ste starcima onda niste normalni, jer stvarno neznan kad bi me neko moga natirat da me tako debilno provjerava.ako će virovat nek viruju, a ako neće ko ih ****.
:devilfingers:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ako idete u neku privatnu školu u hrvatskoj oni imaju povremena testiranja i ako se pozitivni letite van iz škole.
Sam mi nije jasno kak će pomoć nekome ako ga istjeraju u školu tak će sam upast u mnogo gore stvari
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Šaman Šandor;30891 je napisao(la):
ako idete u neku privatnu školu u hrvatskoj oni imaju povremena testiranja i ako se pozitivni letite van iz škole.
Sam mi nije jasno kak će pomoć nekome ako ga istjeraju u školu tak će sam upast u mnogo gore stvari

Ne ovo nije uredu,
da mi tamo bace bleku da me hoce testirat,
pa ja na to nebi nikad pristao!
Samo preko mene mrtva!

Nek testiraju zamorce tamo i mamu svoju govna usrana!

Tako mi je diglo tlak to kad sam vidio na tv-u.
Ali zar se to ne krsi sa ljudskim pravima ono,zar nema čovjek prava da kaze na to NE NEZELIM?!?!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Učenik može testiranje odbit ali mogu mislit onda posljedice u školi
A i mislim ajd oni koji se duvaju se smatraju danas narkomanima ali neznam kak ćeš narkomanu pomoć s time što si ga izbacio iz škole
Kreteni
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ne misle oni da ce pomoci narkomanu.Misle ko njih jebe.Nego oni zele da njihovi dragi i dobri ucenici koji se ne drogiraju ne moraju biti sa narkomanima.
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
ja sam ga jeo malo više od tjedan dana i sjebo 2 kutije...i nije mi pomoglo već se pojavilo u tragovima što implicira da ti neće pomoći ako svaki dan duvaš...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Proucio sam malo o medecinskom ugljenu i mislim da sam bacio pare.Nazalost vec sam ga kupio.Za druge droge koje ponekad konzumiram nije mi potreban jer vecina brzo nestaje iz tijela.A za travu u mom slucaju je gotovo beskorisan.Bas onima koji puse cesto kao prolaps_rektuma medecinski ugljen bi trebao pomoci,sto nazalost nije,dok onima koji poput mene koji tu i tamo zapale nece ubrzati proces ciscenja nista vise od pijenja velikih kolicina vode.Za one koji vjeruju u ucinkovitost ugljena-bez obzira koliko ga planirate potrositi pijte vodu u velikim kolicinama i iznojite se.Za 2 tjedna uz pijenje vecih kolicina vode i bavljenje teskim tjelesnim aktivnostima gotovo svima iz tjela nestane skoro sav THC.Nazalost cini se da je prolaps_rektuma dokazao neucinkovitost.
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
DirtyDeeds je napisao(la):
Proucio sam malo o medecinskom ugljenu i mislim da sam bacio pare.Nazalost vec sam ga kupio.Za druge droge koje ponekad konzumiram nije mi potreban jer vecina brzo nestaje iz tijela.A za travu u mom slucaju je gotovo beskorisan.Bas onima koji puse cesto kao prolaps_rektuma medecinski ugljen bi trebao pomoci,sto nazalost nije,dok onima koji poput mene koji tu i tamo zapale nece ubrzati proces ciscenja nista vise od pijenja velikih kolicina vode.Za one koji vjeruju u ucinkovitost ugljena-bez obzira koliko ga planirate potrositi pijte vodu u velikim kolicinama i iznojite se.Za 2 tjedna uz pijenje vecih kolicina vode i bavljenje teskim tjelesnim aktivnostima gotovo svima iz tjela nestane skoro sav THC.Nazalost cini se da je prolaps_rektuma dokazao neucinkovitost.
možeš se oćistit sportom svaki dan po 5 sati i po nekih 10 litara vode dnevno i to za nekih 10 dana,a ako ti je test na one crtice što se pojavljuju postoji mogučnost da ti se pojavi u tragovima, ali se na to uvjek izvučeš kao pasivni pušač (ono tipa u istoj prostoriji gdje se pušilo)