Medicinsko edukativni grow 2.0 - RQS - LED/MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
O ma jeli? Ja sam kontao tjedan dana povrh njihovog specificiranog cvjetanja, dok kao ne pokažu prve dlačice. :)
Kontam si da mogu isfurat tjedan dana duže, ali to će bit max, već se opako dižu temperature tu na moru, a i smrde ovi skankovi povrh svih filtera *ebali sebe. :D
Neam mikroskop, ja ti to freestajlam. smiley9934smiley9934
 

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Bok, bok!

38. DANA VEGETACIJE - 62. DAN CVJETANJA

Situacija je uredna. Zalijevaju se čistom vodom sad već desetak dana, stavim samo malo calmaga i to je to. Harvest sam znači zakazao najvjerojatnije za idući petak, jer je bizz vikao na mene, pa sam eto odlučio malo to prolongirati za tjedan dana. smiley9934smiley9934

Imam jednu interesantnu situaciju, neznam da li se to nekom dogodilo ili nije, ali priča kaže sljedeće. Nedugo nakon što sam se vratio doma, sam primjetio kako mi ovaj bud na jednoj od biljaka ima pomalo klonule listove, koji su se kasnije krenuli i sušiti. Mislio sam si bože moj dolazimo na sami kraj cvjetanja, pa se nemam šta ni čuditi. No međutim, sad kad ga opipam, protrljam i punjušim si prste ne osjetim ništa, nema mirisa! Donji dio ispod tog glavnog vrha, prvi se set manjih cjvetova jel, imaju normalan miris i rast listića iz njega - ista grana isto sve. Nenormalno, tim više što bud i dalje izgleda zdravo i zeleno od glave do pete i prepun je trihoma. Šta vi mislite o tome, da li će imat rad taj vrh? :D
image1 (4).jpeg


Evo vam malo slikica pizdurina:
image2 (3).jpeg image0 (4).jpeg image3 (2).jpeg image2 (4).jpeg image3 (3).jpeg
image0 (2).jpeg image2 (2).jpeg image1 (2).jpeg image3 (1).jpeg image1 (3).jpeg image0 (3).jpeg


Ajde čujemo se u iduću subotu najvjerojatnije, jer ćemo odrađivat noćnu berbu sa petka na subotu radi opojnog mirisa koji se širi nakon što se boxovi otvore, pa ti growaj u zgradi. smiley9934smiley9934

Pa-pa! :wave::wave:
 

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Ma jasno da nisi, rugam se malo. :)
Strah je i mene bilo odmah da možda nije pljesniv, pa sam ga već cijelog razapeo, kao isusa nazarećanina kralja židovskog! smiley9934smiley9934 Naravno ako tvoja sugestija baca u tome pravcu, a ako ti je nešta drugo na umu slobodno reci, jer imam 100 postotni pristup vrhu. Čak razmišljam da ga odrežem i stavim na sušenje, neznam, baš me svrbi.:makaze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Rezi. I stavi ga na sušenje. Na Plijesan sumjam da. Medjutim vise radi profesionalne deformacije nego sto je možda stvarno Plijesan, a opet ako je, dobro je reagirati odmah. Rasčetvori ga kad ga skineš svakako da pogledaš iznutra. Plijesan nažalost ide iz sredine Buda na van. :rasta: da ne bude samo filozofija, sve u svemu to izgleda odlično. Bravo! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Veseljak

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Hop!

38. DANA VEGETACIJE - 67. DAN CVJETANJA

Etogac ljudi, bijaše ovo zadnji updejt prije sutrašnjeg harvesta. Curke su i stale već sa debljanjem, tako da mislim da je dobar trenutak za posjeć ovu turu. :makaze:

Čisto da se i pohvalim usput, u ponedjeljak sam bio na kontroli u Zagrebu, gdje smo i dalje ustanovili da sam čist od bilo kakvih naznaka tumorima u mjehuru. Tim bolje što sam odradio i CT prije ove kontrole, na kojem je vidljivo da je situacija u kompletnom tijelu ostala nepromjenjena od zadnjeg CT-a koji mi je bio prije nešto više od godinu i pol dana, odnosno da nemam nigdje nikakvih metastaza. :skot:::skot:::skot:: Šta je reći ljudi, riječima neopisivo, prezadovoljan sam sa samim sobom i nadam se da će i u budoćnosti sve ostati na ovome kako je i sada. :D

Evo vam zadnje slike pizdulja, pa se čujemo u subotu kad to sve skupa stavimo na vagu! :) :wave:

image3.jpeg image2 (1).jpeg image0 (1).jpeg image1 (1).jpeg

image2.jpeg image1.jpeg image0.jpeg
 

Veseljak

Aktivan Član
25.08.2015
144
1.130
143
Pozdrav ekipa!

ZGOTOVLJENO!
Etogac, svemu što je lijepo jednom dođe kraj, a sada slijedi druga strana ljepote! :D
Harvest je krenuo u petak u 22:00 i trajao je sve do subote do 05:00. Bilo je toga, a brojke su sljedeće:

200W LED:
Skunk: 529g
Purple Queen: 567g
=1096g
600W HPS:
Skunk: 206g + 493g + 540g = 1239g
Purple Queen: 424g
Painkiller XL: 480g
=2143g

Suma sumarum: 3239g
Znači dobio sam 400 grama više u odnosu na prošli grow, a kada se to sve posuši očekujem cca 800 grama. Gram po wattu, ja prezadovoljan! :)
Evo malo slikica nakon što se već dva dana suše:

Purple Queenare:
image1 (1).jpeg image0 (1).jpeg
Skunk i Painkiller:

image2.jpeg image0.jpeg image3.jpeg image1.jpeg

Danas popodne ću već nešta stavit u staklenke, jer je poprilično suho i tako, krećemo sa kjuranjem. ::volimj::
Probao sam zapalit već CBD i mogu vam reć iako ima 9% THC, fino lupa. Puno mi se sviđa taj rad neko od potentijih THC sorti koje sam uzgajao. :)
Ha, eto, to bi bilo to od mene što se tiče ovog growa, a pošto još imam nešto više od 30ml ulja, ne planiram ga uskoro praviti. Kada prođu ljetne vrućine i ljetno ludilo, onda možda. Neće nigdje pobjeć. :)
Hvala vam svima koji ste se uključili u moj dnevnik, pa tako i one koji su samo gledali, te vas sve ponovno pozivam početkom devetog mjeseca da se družimo sa novim sortama koje bum piknul! :D Na lageru su mi Northern Light i Northern Light auto, Bubble Kush, Critical, još mi je ostalo i nešto Purple Queena i Painkillera.
Šaljem vam najtoplije pozdrave, te se čujemo uz pokoji komentar tijekom vaših dnevnika. Živi mi i zdravi bili! :wave::wave:


:vutra:
 
Poslednja izmena: