Medijski neuk !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
Jedna od stvari koje me najviše mogu izbaciti iz takta su glupi i neuki ljudi..!
I tako malo zujim po netu i pronađem ovaj sajt.. I šta? naravno,iživciram se....
pazi ovo...

"Često je nazivaju indijska konoplja (Cannabis sativa indica), što je kriv naziv ukoliko ta konoplja zaista nije uvezena iz Indije." ... (mislim koliko glup moraš biti da to napišeš??)

(http://www.droge.hr/marihuana.html)

Neviđene i nećujene gluposti dolaze iz tih malih mozgova novinara i ostalih medija..!
Ne znam zašto ljudi moraju biti toliko glupi?
Osobno,sav taj medijski neuk me jako živcira,nisam u životu napravio nešto zbog čega bi me "teretili" ali kad ovako glupu informaciju pročitam od nekoga tko cijeli svoj bijedni život sjedi ispred papira i piše gluposti dođe mi stvarno da okrenem vrat tim laicima..

A najbolje od svega ti glupani se nebi ni potrudili saznati bar jednu pozitivnu stvar o nećemu,nego ako vlada kaže ilegalno,, ajmo srat po tome..

Ma joj,jel mi može itko reći zašto su ljudi idioti..? (dobro da imam za šit dok nisam puko još...) :lock: :lock:

"Jača varijanta marihuane je i sinsemilla (sin-seh-me-yah).(...)" - (I ovo sam morao citirati,mislim stvarno sramotno...!)
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
1mc je napisao(la):
Jedna od stvari koje me najviše mogu izbaciti iz takta su glupi i neuki ljudi..!
I tako malo zujim po netu i pronađem ovaj sajt.. I šta? naravno,iživciram se....
pazi ovo...

"Često je nazivaju indijska konoplja (Cannabis sativa indica), što je kriv naziv ukoliko ta konoplja zaista nije uvezena iz Indije." ... (mislim koliko glup moraš biti da to napišeš??)

(http://www.droge.hr/marihuana.html)

Neviđene i nećujene gluposti dolaze iz tih malih mozgova novinara i ostalih medija..!
Ne znam zašto ljudi moraju biti toliko glupi?
Osobno,sav taj medijski neuk me jako živcira,nisam u životu napravio nešto zbog čega bi me "teretili" ali kad ovako glupu informaciju pročitam od nekoga tko cijeli svoj bijedni život sjedi ispred papira i piše gluposti dođe mi stvarno da okrenem vrat tim laicima..

A najbolje od svega ti glupani se nebi ni potrudili saznati bar jednu pozitivnu stvar o nećemu,nego ako vlada kaže ilegalno,, ajmo srat po tome..

Ma joj,jel mi može itko reći zašto su ljudi idioti..? (dobro da imam za šit dok nisam puko još...) :lock: :lock:

"Jača varijanta marihuane je i sinsemilla (sin-seh-me-yah).(...)" - (I ovo sam morao citirati,mislim stvarno sramotno...!)


U potpunosti se slažem samo mislim da oni nisu glupi većinom su plaćeni od strane ovih koj lobiraju kontra vutre pa onda iskrivljuju istinu na sve moguće načine . Nisu oni glupi da su glupi teško da bi završili fakultete nego takve nazovi glupane plaćaju vrlo masno neki štakori(žao mi je što štakore usporešujem s takvima ali bolja riječ mi ne pada sad na pamet) , glupani su onikoji vjeruju ovima koji samo glume da ne znaju o čemu se radi šta je istina . Pogledaj samo ovo na kraju tvog posta , nije li ovo sprdnja prema Rastafarijancima . Yah mon stvarno žalosno gdje živimo .
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
evo nekih glupih stvari koje sam našao na netu:
IZGLED
Marihuana: liči na finije ili grublje izrezan duhan karakterističnog mirisa na sušeno sijeno čijim se gorenjem oslobađa jaki, lagano sladunjavi, miris zapaljenog suhog lišća.

POSLJEDICE ZLOUPOTREBE MARIHUANE:

opće stanje slično laganom pijanstvu
proširene zjenice
potencijalne srčane bolesti
oštećenje mozga i centralnog nervnog sistema
povećan rizik hroničnih plućnih bolesti, uključujući i rak
smanjeno ili nepostojeće seksualno zadovoljstvo


TO SU NAJVEĆE GLUPOSTI KOJE SAM ČUO
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
meni je najsmješnija ova posljedica: -pojačana sklonost zabavi :D

mislim to je stvarno opasno, to treba spriječiti pod svaku cijenu

šteta što nemaju forum neki, baš bi htio vidjet kakvi bi se ljudi tamo skupljali
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
pa jel imaju oni neki meil ili tako nešto?

bilo bi dobro sastavit neki meil u kojem bi ispravili i obrazložili njihove greške
naravno ne na taj način da se kaže direktno kako su konzervativni imbecili
i kako marihuana u potpunosti neštetna već nešto puno suptilnije
tek tolko da su prisiljeni shvatiti kako su neprofesionalni.
jer dokazat im da je marihuana neštetna sigurno nemožemo.
probat ću možd ja napisat :D ali ionako ja zapravo nemam pojma o travi
u odnosu na neke od članova.
 
23.05.2008
7
0
0
60
a šta da se kaže...
-novinar koji me raspeo u regionalnom tjedniku ko isukrsta rđavim čavlima totalno antiseptično i ko da sam maltene ubijo koga....e taj isti duva ko mrcina znam s kim i od koga kupuje i šta da mu čovjek radi?
-a na konferenciji za novinare murjaci izjaviše da sam imao GMO travu pa i to napisaše u novinu...
-a tužilac mi u optužnici piše da sam uzgajao skunk i indijsku konoplju...
...šta oni znaju šta je NewYork-Diesel..., znate li Vi?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
znamo mi
ali isto tako znamo i da se pazimo
i nikada nikome ne pričamo
ali nemamo po više već samo po jednu 400W a neko i manje
širina i priča svakom dođu glave
a noivinari jedva čekaju
i obično su najgori oni koji isto "djelo" rade
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Mislite da im je clanak o travi los, bolje da onda ni ne gledate clanak o DMT-u. Boze, to je onak....neznam, neopisivo glupo :)))))))))))))))))))))))))))))

edit: evo vidim da su ga sad maknuli, broken link,ajd hvala bogu, ono je stvarno histericno lose bilo