Megaliti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav,
Albanija, Amatia
albanija2.jpg albanija.jpg albanija3.jpg

Kazakhstan
kazakhstan.jpg kazakhstan1.jpg kazakhstan2.jpg

Saudijska Arabija, https://hr.wikipedia.org/wiki/Mada'in_Salih, Hegra
hegra1.jpg hegra4.jpg hegra2.jpg hegra3.jpg


DSC04087.JPG DSC04084.JPG

Moje mišljenje zašto se kroz povijest Sumera itd. ne spominju divovi možda je taj što je za tadašnje stanovništvo to bila normalna pojava, kao što ja danas ne spominjem visinu košarkaša ili jaču fizičku tjelesnu masu kod američkih nogometaša, u ovoj temi stavio sam i domaćih autora videa a pošto je ovo forum za uzgoj kanabisa koji još nije legaliziran u rekreativne svrhe i ako bude nekome smetalo ili netko ne želi da ga se povezuje s ovim forumom zamolio bih moderatore da uklone sadržaj :). ::lulamira::.
 

Prilozi

  • albanija.jpg
    albanija.jpg
    12,8 KB · Pregleda: 14

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.029
358
Zanimljivi su, i Balkan ufo i Svet tajni. S nestrpljenjem čekam nova videa, znaju nekad i razočarat, al u suštini su interesantni.
Sve je jasnija uloga novca i moći u našoj civilizaciji, tako da dobrano počinjem sumnjat u historiju, jer novac moćnika ju je napisao.
Za 4.5 milijardi godina postojanja zemlje da samo 6 hiljada godina postoji inteligentni oblik života, mi. To mi je previše arogantno mišljenje. Pogotovo sad kad znamo da za jedan dan može nestat sve što smo izgradili u tih 6 hiljada godina.
Uglavnom, tvoji megaliti svjedoće nećemu prije nas, a i brutal offtopic je, pa nebi trebalo nikome smetat, samo piši:)
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav @Infinity , zapalim joint pa iz raznih strana pokušavam sagledati kako bi netko drugi reagirao, čak i za knjige (osim manjih citata) vjerovatno je na rubu zakona :), DSC04089.JPG . Morao bi čitati narodne novine (službeni list RH) da bi poznavao zakone, jednom prilikom tjedan dana sam ih čitao samo da znam smijem li naručiti čeličnu oštricu katane iz vana, uglavnom ako štogod još nađem zanimljivog u vezi megalita ja ću objavit al opet ne bih htio da forum ima problema :). A i neda mi se pisati kada Balkan ufo ili netko drugi bolje objasni ono što i ja mislim u jednom videu :).
 
  • Sviđa mi se
  • Love
Reactions: RAOZA. and Infinity

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.029
358
A da, sad svi hoće para:D, na to nisam ni pomislio:crazyd:.
Šta znam, ova utrka za novcem je davno od nas stvorila robove. Pa kad smo robovi svašta nam mogu poturit vlasnici novca, mi slušamo njih, jer želimo novac. A ako nekom slučajno nije stalo do istog, on je jedna velika budala za ostatak društva, teoretičar zavjera:fuck:
Al ovo je već offtopic na temu, sorry za spamanje:respect:
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Nema kod mene spamanja :), uostalom sama tema o megalitima bi se mogla povezati s urotama i zavjerama al ja koliko je moguće pokušavam izvlačiti informacije iz mainstream-a, s jedne strane trebaju ljudi zaraditi zbog autorskih prava, s druge strane napravim im reklamu (koga zanima ova tematika možda i kupi knjigu). Krajem 90-tih upoznao sam se s radom Danikena i tada su te tema bile teorije zavjere, danas Pentagon potvrđuje postojanje NLO-a :D, kada sam počeo slušati hip-hop, gangsta rap ta je muzika bila underground, danas je mainstream, kada sam se upoznao s kanabisom poznavao sam ljude koji su mislili da se kanabis koristi kao teške droge, danas ima za kupiti cbd proizvodi na kioscima, mogu danas postaviti hipotezu o graditeljima megalita i ako se slučajno u budućnosti potvrdi točnom nema tih novaca koji bi me usrećili već činjenica da sam bio u pravu i još k tome dolazi od jednog konzumenta kanabisa :), hašišara, teoretičara zavjera i urota :D.
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav,
video nema izravne veze s megalitima, Paull Wallis govori o Elohim- the powerful ones, naručio sam si knjige od njega ali još nisu stigle. Nažalost većinu videa koje pronađem kao i knjige od Paula su na engleskom jeziku. Osobno zanimljivije mi je slušati ovakav video nego da sam stavio video od ljudi koji govore o megalitima koje su divovi podizali zvukom, čemu zvuk ako imaš radnu snagu koja je u mogućnosti pomicati megalite. Jedini slučaj za koji znam da se koristio zvuk u prošlosti je rušenje zidina Jerihona. Pomoću truba i Kovčega saveza.
Naslov videa mi se ne sviđa :D, mišljenja sam da je većinu konzumenata vutre teško kontrolirati :).
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav,
Holy of Holies.jpg
nisam znao da se koristio kanabis.
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity